От: Бар "Наздраве"
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!





Тук са 105 потребители онлайн. 0 потребители и 105 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар