От: Бар "Наздраве"
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!





Тук са 175 потребители онлайн. 0 потребители и 175 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар