От: Бар "Наздраве"
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!





Тук са 173 потребители онлайн. 0 потребители и 173 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар