От: Бар "Наздраве"
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!





Тук са 106 потребители онлайн. 0 потребители и 106 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар