От: Бар "Наздраве"
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!





Тук са 141 потребители онлайн. 0 потребители и 141 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар