От: Бар "Наздраве"
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!





Тук са 139 потребители онлайн. 0 потребители и 139 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар