От: Бар "Наздраве"
Наздраве, Коле!
Върви ли?
Айде да бегам да се баням, че време се укарува, както казват по дупническо
Наздраве, Коле!
Върви ли?
Айде да бегам да се баням, че време се укарува, както казват по дупническо









Изпитано , от мен да знайш !
) на световно турне .... Но понеже чакаме 25 шибани години , за да дойдем в София , редно е да включим и нещо от миналото ! "
Ай наздраве !



)
Тук са 399 потребители онлайн. 0 потребители и 399 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар