От: Бар "Наздраве"
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме
Наздраве де
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме

Наздраве де
. Наздраве на всички!


Тук са 299 потребители онлайн. 0 потребители и 299 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар