От: Бар "Наздраве"
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме
Наздраве де
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме

Наздраве де
. Наздраве на всички!


Тук са 228 потребители онлайн. 0 потребители и 228 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар