От: Бар "Наздраве"
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме
Наздраве де
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме

Наздраве де
. Наздраве на всички!


Тук са 157 потребители онлайн. 0 потребители и 157 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар