От: Бар "Наздраве"
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме
Наздраве де
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме

Наздраве де
. Наздраве на всички!


Тук са 114 потребители онлайн. 0 потребители и 114 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар