От: Бар "Наздраве"
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме
Наздраве де
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме

Наздраве де
. Наздраве на всички!


Тук са 105 потребители онлайн. 0 потребители и 105 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар