От: Бар "Наздраве"
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме
Наздраве де
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме

Наздраве де
. Наздраве на всички!


Тук са 185 потребители онлайн. 0 потребители и 185 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар