От: Бар "Наздраве"
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме
Наздраве де
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме

Наздраве де
. Наздраве на всички!


Тук са 145 потребители онлайн. 0 потребители и 145 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар