От: Бар "Наздраве"
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме
Наздраве де
Ко да кажем Ники ,казваме си тука по некое надраве вечер ,че малко да се развеселяваме

Наздраве де
. Наздраве на всички!


Тук са 144 потребители онлайн. 0 потребители и 144 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар