От: Бар "Наздраве"
А тук съм.Наздраве на всички. Открихме вечерта с шопска салатка и водчица.
А тук съм.Наздраве на всички. Открихме вечерта с шопска салатка и водчица.


Тук са 47 потребители онлайн. 0 потребители и 47 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар