От: Бар "Наздраве"
Тъй тъй, наздраве, Саше!
Тъй тъй, наздраве, Саше!

...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.
...не сме казали, не сме довтасали да ти ги изпием.





Не е време за пиене, ама ще кажа...Тук са 141 потребители онлайн. 0 потребители и 141 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар