Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Абе извратен свят.
    Щом може да се продава хубава бира по 70 стотинки, защо не се продава масово на тази цена, а се налага да има "примоции".
    Знам защо де, рекламата е стара курва, и всичките и номера са ми ясни, ама и света върви на чорчук...

    Айде наздраве.
    Една от причините е срока на годност. По Коледа купих 4 ( четири ) стека ( щот съм лаком ) Франкфуртер от Кауфланд на промоция и трябваше да усетя гадния вкус на една бира за да видя че срока изтича на 30 декември .
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      [QUOTE=Ангел Иванов/sereco1/;2406818]И аз тъй,наздраве с ракийка,след снощния запой,Дида имаше рожден ден.Ае наздраве!
      Наздраве
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
        Една от причините е срока на годност. По Коледа купих 4 ( четири ) стека ( щот съм лаком ) Франкфуртер от Кауфланд на промоция и трябваше да усетя гадния вкус на една бира за да видя че срока изтича на 30 декември .
        Не Саше ,срока си е в рамките на годност до края на май тази година, но не и в рамките дали ще го изпоркаш, имам в предвид няколко палета
        Живи и здрави!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
          Коле, снощи си замълчах ,но ако твоята булка иска фризура, прически (не мога да се оправя с това хейр стайлист) или оцветяване, сте ми добре дошли на гости.
          Хем ще хапнем и почерпим, докато се мотат с моята.
          С голямо удоволствие, ама в сравнение с неиния(на моята жена) английски-аз все едно съм живял цял живот в ЮКей. А и трудно ще се навие да идва с мен на гости на напълно непознати. Чешит си е...

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          и трябваше да усетя гадния вкус на една бира за да видя че срока изтича на 30 декември .
          Надали гадния вкус се е дължал на изтичащия срок на годност. Тези срокове в големия процент случаи са пълен ташак. Слагат се само заради законовоти изискване. Както например на солта-тя си е вечна на практика. Ако не се мокри или навлажнява-може да изкара милиони и милиарди години без дса и се случи нищо. Ама понеже превеликият закон казва, че на всички хранителни стоки трябва да има срок на годност-пишат го. Ако аз произвеждах сол-в полето в което трябва да се пише срока на годност-щях да напиша горното. Просто така, от келешлък.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
            Тук е мъгливо и ръми едно ситно,ситно!
            И тук само ръми. Ама на синоптика дават да завали сняг едва утре вечерта.

            Наздраве.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
              Тук е мъгливо и ръми едно ситно,ситно!


              Наздраве!
              И тук е същото!

              Наздраве!
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                [QUOTE=Кольо;2406917]С голямо удоволствие, ама в сравнение с неиния(на моята жена) английски-аз все едно съм живял цял живот в ЮКей.
                Те жените и без приказки се разбират по добре от нас, не само на чашка.
                Чишит си мамка му Коле, абе да си жив и здрав, само исках да се наздравиме наживо и жените да се зарадват, както те си знаят дори без много приказки.
                Наздраве с биричката дето си я поркам!


                Чакам си минутката пред бара и в пукницата ред си има ,макар че съм изпил това, или ако назад се върна, пак жадно ще изпия
                Последно редактирано от тихич; 24-01-14, 20:43.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Тишо, ще и подметна идеята, ама нищо не обещавам. Най-вероятно нищо няма да стане, ама не се знае знае ли се.

                  Наздраве.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Тук си е никакво още нито вали нито е много студено....
                    Наздраве...тази вечер ударих една греяна ракиика че нещо ме е стегнало гърло....
                    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Все същите мангали са си, както и бръснарите са си все такива. Само дето сега все повече бръснари подстригват и баят на женски глави, че там печалбата е по-голяма..
                      Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                      ..Жената е професионален стилист с години практика и 3 години апрентисшип.
                      Гле`й как ще излезе, че Уенди е бръснарка )
                      От Беклемето.
                      Колеее, не си прав!
                      Наздраве!
                      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Значи извода е такъв:Пийте ракия а не бира!

                        За ракията срока на годност какъв е бре Коле?

                        Наздраве!
                        Последно редактирано от Ангел Иванов/sereco1/; 24-01-14, 21:09.
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                          Значи извода е такъв:Пийте ракия а не бира!

                          За ракията срока на годност какъв е бре Коле?

                          Наздраве!
                          Докато свърши....
                          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                            Докато свърши....
                            Имаме познал верния отговор!Наздраве Доби!

                            Наздраве!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Наздраве...Ачо, Тихич
                              Ей това дете ме накефи.......при Слави, "Шапката червена а душата черна"
                              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве от Лудогорието: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1390596741640.jpg
Прегледи:1
Размер:40.6 КБ
ID:5556506
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X