От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Кво се оплакваш?
За ядене и пиене хората пари дават,а тебе ти дават безплатно....
Наздраве.
Кво се оплакваш?
За ядене и пиене хората пари дават,а тебе ти дават безплатно....
Наздраве.




Тук са 37 потребители онлайн. 0 потребители и 37 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар