Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    За бръснар-най много 5 лева, и то в екстремни случаи. Другото е суета и гъзария..
    Я си разясни мисълта, че нещо не вдянах - к`во да прави жена ти бръснаря?
    За какво "екстремно" да и взема 5 лв.?

    P.S. Коле, осъзнай се. Разлика между жените и мъжете все пак има.
    Последно редактирано от Danika; 23-01-14, 20:48. Причина: P.S.
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      А ГНРБ-то ги бръснеше безплатно и пак го съкратиха.... Мъка.
      Наздраве!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Фризьор, бръснар-все тая...
        Какво му е да отрежеш няколко снопа коса, и да вапцаш още толкова, та да искаш 50 лева за "труда" си?..
        Аз днес съм свършил един куп работа(да не я описвам в детайли, че няма да я разбере половината бар, ама е в пъти по-смислена от боядисване на перушина), а ще взема няма и 30 лева. Не, че се оплаквам-това е мой избор, ама да дадеш 50 лева за нищо и никакво-ами извратено си е.
        Колкото и леля да се опитва да ме убеди, че е заради мен. Колкото е заради мен-два пъти по толкова е заради нея си. Не, че отричам правото да си харчи парите по свое усмотрение, и както намери са добре, ама 50 лева за бръснар са си извращение.
        Знам, че цените са такива, тази и тази услуга струват тези и тези пари, ама пак си е извратено.

        Само за пример-ако се купят храни за 50 лева, и се дадат на сомалийските деца-тази вечер ще има поне 100 деца които няма да си легнат гладни. Ама пуста мода-възприемаме за нормално да даваме луди пари за бръснари и масажисти.

        Няма да ме харесате, знам, но и не го очаквам. Но рано или късно ще мине модата на гъзарията, и нормалното ще вземе полагащото му се място, ама няма да сме живи да го видим.

        Как 50 лева бе... Аз на 5 лева икономия от газта на астрата се радвам...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздрае бара
          Саше, нейде на около300 км съм от бирмингам обаче все пак му казвам едно наздраве
          Сегиш съм на водкен
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве....
            Дедо Попе, как върви размножаването?

            ПеСъ. к'во беше"таз година булка..
            до година - две.."


            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Фризьор, бръснар-все тая......
              Вода, вино - все тая....
              При тези цени на кубик вода, да даваш пари за алкохол, това си е извращение и гъзария на която ще и мине модата. Ако парите дето ги давате за алкохол се дадат на сомалийските деца, не само ще си лягат сити, ами и за пухени завивки ще има.

              P.S. Дано да не ги доживея времената, когато жените ще започнат да изглеждат и да разсъждават като мъже. И обратното
              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Радо, къде великден требе да се появи наследсвото
                Наздраве
                RAV 4
                F650GS

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Добър вечер и наздраве.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Добра да е,наздраве на всички!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Наздраве и от мен! Скромно.
                      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Дани, с теб живеем на различни планети. Иначе съм го казвал много пъти-уважавам те заради това което си писала из форума, в повечето случаи съм бил напълно съгласен с теб.
                        Но в сегашния случай виждам, че пишеш от гледната точка на ЖЕНА, и бидейки такава 50 лева не ти се струват грешни пари за глупости(според моята, и на почти всички мъже гледна точка). И все пак ми е странен такъв вид мислене.

                        А номера с контра примера за сомалийските деца не на мен. Стар трик, признавам с добър ефект върху отсрещната страна, ама не на мен.

                        Айде наздраве. 50-те лева ще ги преживеем, ще ги забравим, ще продължим с жената да се обичаме и да се харесваме(ооо, как се харесваме), но приказката ми беше за посоката в която върви светът.
                        И не, не ми разправяйте, че един резервоар газ има същата стойност колкото една прическа. С един резервоар може да се спасят 100 човека от смърт, а с една прическа-само на носителката на косата и е някакъв кеф. Ааа, и на бръснаря, и на мен би ми било кеф да взема 50 лева за час-два работа с ножица и гребен.
                        И ред други примери, ама да не задълбавам чак толкова надълбоко.

                        Пак наздраве, че пресъхнах.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                          Радо, къде великден требе да се появи наследсвото
                          Наздраве
                          Ауууу.. стягай се за стойка "Вук" ;-)
                          А, да сте ни живи и здрави, целувки на попадията, знам, че ще е убаво чавето, щото без ръце сте го правили..
                          Наздраве за дедо попо-ви.
                          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Той отчето отдавна я практикува "вълчата" поза...
                            Ма така, щом попадията спи без гащи, а той поощрява това поведение.

                            Наздраве.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Коле, кеф цена няма........То ако от нас зависеше да храним гладните по света от всички ни по доларче да взимаха от данъците които плащаме, нито едно дете нямаше да умира от глад, а ако взимаха и по два от милионерите и по три от милиардерите, и толкова болни и нуждаещи се от лечение нямаше да има...ама не е за тук тази приказка че ако почна трудно ще ме спрат....и ще ме обанят и мен.
                              Добре че не броим парите дето даваме за колите е те тогава трябва да ни ожалват.
                              а Наздраве с количка вече...
                              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Румба братле, в Дарби до Нотингам имам за прибиране един 50 инчов йорс, две ковашки менгемета и една стойка за една друга дивотия (суейдж блок), платени са ,но не са за лека кола.
                                Ако ти е по път случайно с новия камион и можеш да ги замъкнеш насам, ще ти се отблагодаря.
                                Ако не ,здраве да е.

                                Наздраве с биричка!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X