Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пуснах съобщение за тест само в този раздел и не намирам проблем. При вас как е?

    Коментар


    • Emilppp
      Emilppp коментира
      Редактиране на коментар
      Тест
      13455688

  • Няма ми го бутона "прикачи" и другия дето беше до него. Не съм много сигурен за името ама от него качвах снимки.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • Всички бутони са налични. Проверени са поименно по списък.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • kameno karp
          kameno karp коментира
          Редактиране на коментар
          Появиха се. Незнайно как.

      • kameno karp коментира
        Днес, 11:09
        Появиха се. Незнайно как

        натиснал си Х-чето в дясно и си ги затворил

        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • kameno karp
          kameno karp коментира
          Редактиране на коментар
          Сега вдянах за кой Х говориш. Може без да съм разбрал и да съм го направил това.

      • Опитвам се да отворя тази тема:
        https://offroad-bulgaria.com/forum/%...ve#post6653205

        виждам клипче и няколко снимки и това: Съжаляваме, вие не сте оторизиран да виждате тази страница.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • sabin
          sabin коментира
          Редактиране на коментар
          Сега как е?

      • Относно известния проблем с уведомленията. Продължават да се появяват, но по едно време можеше да се трият. Сега не може и отново излиза надписа за липса на оторизация. Това май се очертава като най-костеливия орех на VB5.
        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

        Коментар


        • sabin
          sabin коментира
          Редактиране на коментар
          Да, много досадно. За съжаление аз няма как да го изпитам това, защото виждам всичко. Трябва ми акаунт, който често има този проблем за да мога да го видя и дебъгна какво и защо се случва...

          Можеше да се трие с малко по новата версия, но с нея нещо миграцията се бъгна яко и върнахме предишната. Ще изчакаме да излезе по нова и да видим.

        • zippel
          zippel коментира
          Редактиране на коментар
          Ако това ти помага : уведомленията в "ПАНЕЛ СЪОБЩЕНИЯ" могат да се трият чрез опцията "отхвърляне", докато тези в "АБОНАМЕНТИ" не могат. С други думи проблемът е в абонаментите.

      • Мишката ми има гадния навик да дабъл кликва. В резултат на което, ми се случва да дабъл поствам непредумишлено. Защо няма вариант, да се трие втория пост, а при редактиране ми иска минимум 10 символа?
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • Защото нямаш право да триеш.

          Смени си мишката все пак де. Не боли.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • sparkybg
            sparkybg коментира
            Редактиране на коментар
            А не-модератори никога не са имали право да трият в тоя форум. В предната версия и редактирането беше до време.

          • zippel
            zippel коментира
            Редактиране на коментар
            И сега е до време, около 1 час...

          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Не е до време, току-що пробвах, имам си опция за редактиране. Както на пост, така и на коментар.

        • Ще спрат ли "бисквитите" на OFFNews някога?! Човек не може да прочете нито една News! Не може да няма решение! Този, който е сложил надписа, го маха и проблем няма! Или да махнат нюзите. И без това съобщението няма никаква стойност.
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • Има или няма стойност, съобщението се изисква по закон.

            И да, в офнюз е направено крайно малоумно. При що-годе консервативни настройки ти излиза ВСЕКИ път.

            Мисля, че се опитва да запише факта на съгласието в куки от друг домейн. Такова куки всеки нормален браузър през 2020г веднага хвърля в кофата.

            Коментар


            • Здравейте, не мога да ,,прехвърля" на следваща страница. Просто бутоните: 1 2 3 4 и т. н. не реагират и мога да чета само първа страница на дадена тема.
              Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
              Стефан Арзатов

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Има или няма стойност, съобщението се изисква по закон.
                Разбира се, но създателите на софтуера трябва да прецизират работата си. Не може да не знаят за съществуващия проблем!
                Ако не им пука, трябва някой да им обърне внимание. Аз не мога, защото съм прост потърпевш.

                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • Здравейте!
                  Извинявам се, ако е коментирано вече, но при мен проблема го има от днес. Не мога да си отворя форума на телефона, както и не мога да вляза в офнюз за да видя новини. Проблема е, че няма как да се съглася с правилата за поверителност. На настолния ми лап-топ с Уин ХР, бутоните си ги има ясно (бутона за приемане, имам предвид), но на телефона ми излиза съобщение, което нито мога да скролирам докрай, нито се вижда какъвто и да е бутон за съгласяване. Прилагам и скрийншот. Телефона ми е iPhone SE, доста старичък с iOS 10.3. Пробвах и със стандартния браузер Сафари, пробвах и с Хром. Проблемът е от днес. Моля, за съдействие!

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-2057.jpg
Прегледи:491
Размер:147.9 КБ
ID:6656865

                  Коментар


                  • BatGeorgeone
                    BatGeorgeone коментира
                    Редактиране на коментар
                    Същия хой е и при мен, от вчера или от онзи ден аз поне успявам да затворя тази гадост

                • Пробва ли да завъртиш телефона на 90°? Понякога и при мен се е получавло така(с други страници) и след завъртане на 90° мога да скролирам.
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X