Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
    И при мен така независимо, че съм се логнал. И всеки път давам съгласие, и продължава да продължава....
    Абсолютно същия проблем имам и аз.
    Mitsubishi Padjero II 2.8 TDI

    Коментар


    • siem
      siem коментира
      Редактиране на коментар
      И при мен се появи същия проблем. След, като си почистих историята на браузера.
      И на всяка отворена страница ме пита за съгласие, каквото не давам. И явно ще продължава така.
      Посещавам и други форуми и там такова чудо няма.

  • Здравейте Админи и колеги,

    Три много досадни проблемчета за мен, мисля и други хора страдат също:

    1. Поп ъпа за Съгласие, на всеки клик се появява, мега дразнещо е.

    2. Когато се натисне върху уведомление за нов пост в абонирана тема, винаги препраща в началото на темата е НЕ на последното писание/коментар, бъг може би.

    3. Ако в дадена тема съм писал коментар а НЕ нов пост, не ме абонира втоматично, това моя настройка ли е или по подразбиране става така?

    Има и четвърто, ама не много дразнещо, в панела за известия, имам известия за неизвестно какво?

    Ползвам Огнена Лисица, на Уин и на Линукс с АдБлок+ и на двете се държи идентично спряпо по-горените проблемчета.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:UvedomlenieZaKakwo.jpg
Прегледи:508
Размер:142.3 КБ
ID:6646510


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CrappyPopUp.jpg
Прегледи:510
Размер:320.5 КБ
ID:6646509
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • За голямо съжаление това съобщение със съгласието е поради адблока... или поне така мисля. Спри го за малко и пробвай. Ако е така май нищо не може да се направи... Другото ще прегледат колегите...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • BatGeorgeone
        BatGeorgeone коментира
        Редактиране на коментар
        Пробвах, не е заради адблока. Благодаря.

      • Венцислав Петров
        Венцислав Петров коментира
        Редактиране на коментар
        OK, ще помоля да търсят проблема... Странното е, че при мен не мога по никакъв начин да го накарам да се прояви. Верно, нямам друго освен вин 10 но и на трите машини не ще... Да нямаш някакви рестрикции за кукита, или някакъв странен плъгин, който да ползваш и да прави тези мизерии...

      • Kozzzec
        Kozzzec коментира
        Редактиране на коментар
        При мен се оправи без да пипам нищо. Е, освен рестарт на компа по друга причина.

    • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      За голямо съжаление това съобщение със съгласието е поради адблока... или поне така мисля. Спри го за малко и пробвай. Ако е така май нищо не може да се направи... Другото ще прегледат колегите...
      Аз нямам адблок и го прави но само на десятката на седмицата не ми иска нищо!
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • Аз съм с десятка, на три машини, и почти никога не ми е искало.
        В началото на периода в който започна да иска съгласие ми се появи няколко пъти, но толкова.
        Ад блокер имам и на трите машини.
        За друго не мога да кажа.
        Ааа, искането за съгласие се появявашще само на десктоп компютъра, другите са лаптопи, и не съм имал искания.
        Сега пак нямам де, от доста време.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • Като че ли проблемите са предимно извън WIN 10... Аз нямам машина която да не е с WIN 10, моля пробвайте колеги, който разполага с друг WIN да проверим хипотезата все пак... Много ще е странно, но откъде да знам...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
            Като че ли проблемите са предимно извън WIN 10... Аз нямам машина която да не е с WIN 10, моля пробвайте колеги, който разполага с друг WIN да проверим хипотезата все пак... Много ще е странно, но откъде да знам...
            Аз пък нямам машина, която да е на Win10. Навсякъде има адблокери и навсякъде съм с хром на Win 7. И нямам гореизложените проблеми.

            Нещото, което мога да препоръчам, е да се махне проверката за адблокери поне в попъпа за лични съобщения, защото закрива бутона "публикувай".
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • Някой влиза ли във форума със "Safari" ?
              Чета чат-пат от един стар iPad с iOS 9.3.5* От два-три дена не мога да разлиствам теми, нито да отговарям, нито да коментирам. Излезнах от меню "Профил - Публикации -... -Изход" и повече не мога да вляза - изписва се "Влиза" и си зависва така. Ползвам "Сафари"-то на iPad-а, защото преди време "Хром"-ът зависна, деинсталирах го и повече не можах да го инсталирам - обявява, че няма версиЙ за такава стара ОС.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • disko04
                disko04 коментира
                Редактиране на коментар
                Епълските лакомници правят всичко възможно да си купиш новият им iPad, не искат да работиш със стария. Готови са на всичко затова. Но мисля има начин да си намериш по-стара версия на хром, попитай google-то как.

              • KingofROAD
                KingofROAD коментира
                Редактиране на коментар
                Гагич, имаше един сайт - нещо като - oldversion.com или друг домейн. Пробвай там. Жужълът може и да го намери.

                http://www.oldversion.com/

            • Иска се винаги след изтриване на бисквитки (май и кеша) и повече не, до следващото чистене
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                Здравейте Админи и колеги,

                Три много досадни проблемчета за мен, мисля и други хора страдат също:

                1. Поп ъпа за Съгласие, на всеки клик се появява, мега дразнещо е.

                2. Когато се натисне върху уведомление за нов пост в абонирана тема, винаги препраща в началото на темата е НЕ на последното писание/коментар, бъг може би.

                3. Ако в дадена тема съм писал коментар а НЕ нов пост, не ме абонира втоматично, това моя настройка ли е или по подразбиране става така?

                Има и четвърто, ама не много дразнещо, в панела за известия, имам известия за неизвестно какво?

                Ползвам Огнена Лисица, на Уин и на Линукс с АдБлок+ и на двете се държи идентично спряпо по-горените проблемчета.
                Опитвам да възпроизведа проблемите. Пробвах с firefox, chrom и edge. Нямам нито един от горните проблеми с новата версия на форума 5.6.3, която сложихме в края на миналата седмица.

                За точка 3, форума няма такава възможност засега.

                редакция: Все пак успях да видя случай като номер 4. Май темата е изтрита и затова не се показва. В моя случай и потребителя е баннат, не знам кое от двете. Принципно форума има много гаден недостатък, че когато се изтрие мнение или тема нотификацията остава. 80% от оплакванията на е-мейла на форума са заради тази простотия

                Коментар


                • Днес, след обед трудно се влизаше във форума. И даваше някаква грешка. Сега обаче направо летиииии.
                  -Чем занимаетесь по жизни?
                  -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                  -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                  Коментар


                  • sabin
                    sabin коментира
                    Редактиране на коментар
                    Да, забелязах го и го оправихме.

                • Не може да се качват изображения, момента в който да се "изпратят към сървъра", дава, че сториджа не е наличен или не е writable
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                    Здравейте Админи и колеги,

                    Три много досадни проблемчета за мен, мисля и други хора страдат също:

                    1. Поп ъпа за Съгласие, на всеки клик се появява, мега дразнещо е.

                    2. Когато се натисне върху уведомление за нов пост в абонирана тема, винаги препраща в началото на темата е НЕ на последното писание/коментар, бъг може би.

                    3. Ако в дадена тема съм писал коментар а НЕ нов пост, не ме абонира втоматично, това моя настройка ли е или по подразбиране става така?

                    Има и четвърто, ама не много дразнещо, в панела за известия, имам известия за неизвестно какво?

                    Ползвам Огнена Лисица, на Уин и на Линукс с АдБлок+ и на двете се държи идентично спряпо по-горените проблемчета.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:UvedomlenieZaKakwo.jpg
Прегледи:508
Размер:142.3 КБ
ID:6646510


                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CrappyPopUp.jpg
Прегледи:510
Размер:320.5 КБ
ID:6646509
                    Pop up'a за съгласие вече го няма, урааа
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • 504 Gateway Time-out

                      Каквото и да значи, все до това стигам.

                      Коментар


                      • aldr
                        aldr коментира
                        Редактиране на коментар
                        А бе човек , то бара затворен , ти ми викаш че било време за почивка.......

                      • сто
                        сто коментира
                        Редактиране на коментар
                        21:02 - пусна ме. Провери, може и бара вече да е отворен

                    • Участвам в друг форум на същата основа, а такова нещо не се е случило никога. Не знам от какво зависи.
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X