Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
    Че от кога е била забранена? Аз не качвам кой знае колко тук, но снимките си ги качвах в платформата на форума.
    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
    И аз не съм забелязал тая функция да не е работила...
    Moже аз да бъркам. Не че съм качвал кой знае колко снимки, ама по инструкциите за качване са описани външни сървъри. Винаги съм ползвал такива, съответно. Форумното FTP го броя за външно на форума.

    Коментар


    • Да споделя нещата които в момента при мен не са ОК , казвам при мен защото може и да си работят , просто аз да не съм разбрал как.

      1. Когато отворя форума и цъкна на бутона „Какво ново„ , темите в които съм писал и има активност в тях , по никакъв начин не са отбелязани .
      ( В предната версия бяха отбелязани в зелено ) .

      2. При натискане на бутона (My recent posts) , едно че е още на наглийски , друго че доста теми в които съм писал въобще не се показват.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
        Да споделя нещата които в момента при мен не са ОК , казвам при мен защото може и да си работят , просто аз да не съм разбрал как.

        1. Когато отворя форума и цъкна на бутона „Какво ново„ , темите в които съм писал и има активност в тях , по никакъв начин не са отбелязани .
        ( В предната версия бяха отбелязани в зелено ) .

        2. При натискане на бутона (My recent posts) , едно че е още на наглийски , друго че доста теми в които съм писал въобще не се показват.
        Да, важна забележка...В предишния форум беше "сложена черта" и бе указано кои теми са били видени в предишното посещение...Нека бъде направено и тук...
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • Колеги, тази нощ беше конвертирана последната част от базата данни, която оставаше. Тези таблици касаят предимно административни и функционални елементи, профили и подобни. Моля тествайте и пишете ако видите нещо нередно. Засега от моя гледна точка всичко ми изглежда наред... ДИЗАЙН и подобни настройки не са правени, те ще последват...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • Все още не може да се пише в темите на ТП.

            Коментар


            • Това предстои да се оправи, ще гледам да е още днес...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                Колеги и още хиляда пъти да попитате едно и също няма, какво по-различно да ви кажа. Написал съм ясно какво се прави, кога, малко търпение де...
                Благодаря за отговора.
                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                Коментар


                • Изчезнаха ми всички абонаменти от всякъде. Има ги като число и само да там.
                  Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                  Коментар


                  • viperr
                    viperr коментира
                    Редактиране на коментар
                    Не са излез и влез с потребителско име и парола.

                  • siem
                    siem коментира
                    Редактиране на коментар
                    Не съм го правил това. Просто влязох от същия компютър няколко часа по късно и всичко си е по местата. Сиреч проблема не е във моя "талавизор"

                • Уведомления по eMail получавате ли? Щото аз не.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • Аз да!

                    Ще направят ли някога да се показва първо непрочетено мнение, когато отвориш темата от "форуми"? (не от под форум)
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • С пощите има проблем, не към всички, ще го оправят. За насочването към непрочетено мнение, ще стане когато оправим дизайна на темата...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • Защо ми излиза, че не съм оторизиран да виждам дадена тема?
                        Конкретизирам, темата в продава пневматичен гайковерт.
                        Ако нещо не е наред темата нека си го пише а не да ми сривате самочувствието.😀
                        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                          Защо ми излиза, че не съм оторизиран да виждам дадена тема?
                          Конкретизирам, темата в продава пневматичен гайковерт.
                          Ако нещо не е наред темата нека си го пише а не да ми сривате самочувствието.😀
                          Успокой се! Просто си цъкнал на неактуален линк. Авторът на темата я е изтрил и вече само модератори със съответните права могат да виждат изтрити публикации.

                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • Темата липсва:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Ново Bitmap изображение.jpg
Прегледи:314
Размер:135.4 КБ
ID:6531858
                            Прикачени файлове
                            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                            Коментар


                            • Аз e-Mail-и продължавам да не получавам никакви.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X