Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И цитатите още не са проработили...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
      И цитатите още не са проработили...
      Кои цитати?

      Коментар


      • Когато цитирам Достоевски, нещо трепва в мен и започвам да пиша разкривено. Идеи от какво естество е проблема?
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          И цитатите още не са проработили...
          Ами ...

          Нещо проблем с версия на браузър, използвани адблокъри или други подобни?
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • И в началото, когато цитатите работеха, и сега когато вече не работят, при мен всичко е все същото.
            Остава някой да е разпипал нещо което не е трябвало. По-напред имаше оплакване за иконите и цитатите. Та явно не съм изолиран случай и има някаква намеса.

            Ясно ми е, че потребителят винаги е кръгъл идиот или квадратен олигофрен, и проблемът задължително е при него, ама защо не погледнете и при вас?
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
              ...

              Ясно ми е, че потребителят винаги е кръгъл идиот или квадратен олигофрен, и проблемът задължително е при него, ама защо не погледнете и при вас?
              Ох горкият той, че и обиден!
              Хайде мен ме остави, че моите браузъри явно са с връзки. Ама ей ти го по-горе и Пенчо ти показа, че и при него си работят нормално цитатите. Както и - виж по-долу
              Та, в тази връзка, хич не е зле потребителят да сподели какво използва. Защото е напълно възможно проблемът да се проявява с определена версия на някой браузър или при наличието на някакъв допълнителен софт. Примерно, такъв, който блокира Javascript или бисквитки
              Последно редактирано от Чавдар (V93); 13-11-19, 12:18.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                И в началото, когато цитатите работеха, и сега когато вече не работят, при мен всичко е все същото.
                Остава някой да е разпипал нещо което не е трябвало. По-напред имаше оплакване за иконите и цитатите. Та явно не съм изолиран случай и има някаква намеса.

                Ясно ми е, че потребителят винаги е кръгъл идиот или квадратен олигофрен, и проблемът задължително е при него, ама защо не погледнете и при вас?
                Даже и безправният новорегистриран тест2019 като да няма проблем с цитатите (браузър Еdge)

                Коментар


                • Първоначално публикуван от test2019 Преглед на мнение

                  Даже и безправният новорегистриран тест2019 като да няма проблем с цитатите (браузър Еdge)
                  Ицо явно е низвергнат.
                  Или е в специална потребителска група
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

                    ...
                    Или е в специална потребителска група
                    По принцип не е невъзможно. При мен комбинацията стария форум + Тъпаток работеше само в режим read only, защото Тъпаток-ът нещо не можеше да се справи със съответната група и твърдеше, че съм бил баннат и ми било забранено да пиша.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                      И в началото, когато цитатите работеха, и сега когато вече не работят, при мен всичко е все същото.
                      Остава някой да е разпипал нещо което не е трябвало. По-напред имаше оплакване за иконите и цитатите. Та явно не съм изолиран случай и има някаква намеса.

                      Ясно ми е, че потребителят винаги е кръгъл идиот или квадратен олигофрен, и проблемът задължително е при него, ама защо не погледнете и при вас?
                      Е ето че работят под мозила пробвам.

                      Коментар


                      • Ох горкият той, че и обиден!
                        Не съм обиден бре, споко. Претендирам че имам прилична компютърна грамотност, и наставления в стил "кликни на зеленичкото" не са ми нужни.

                        Та, в тази връзка, хич не е зле потребителят да сподели какво използва.
                        Потребителят докладва за проблем. Умишлено не обажда какво използва, за да не улеснява "майсторските приказки" в стил - "е па ного ясно, старо ти е това, и ли онова не ти е актуално. Ъпдейтвай се, и че се опраи". Щото той е запознат с тия лакърдии, слушал ги е, и не проявява интерес да ги чуе отново.
                        Където трябва има статистика какво се ползва и всички останали детайли.

                        Ицо явно е низвергнат.
                        Или е в специална потребителска група
                        На Ицо му дреме на шлифера за твоето мнение по темата...
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • Ицо е заядлив и невъзпитан.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                            ...
                            Потребителят докладва за проблем. Умишлено не обажда какво използва, ..
                            Това, че потребителят смята, че някой е длъжен да тръгне да се рови в логове за да открие какво аджеба ползва Х или У, и умишлено задържа информация, която би могла да помогне, си остава за негова сметка.

                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • Ицо, при мен дето преди дори едитора не бачкаше - сега бачка, и цитати имам. Сменям си стила на работа за тоя конкретно форум, ама ядва се вече. Много неща ми липсват от стария, ама ето тая сутрин гледам едни клипове за лагерите в Белене, та бял кахър е това. Махни си тъмния скин, при мен правеше някакви изчанчени мизерии, затова го махнах.

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

                                Това, че потребителят смята, че някой е длъжен да тръгне да се рови в логове за да открие какво аджеба ползва Х или У, и умишлено задържа информация, която би могла да помогне, си остава за негова сметка.
                                Темата е за докладване на проблеми. Доколкото ти едва ли си от екипа занимаващ се с настройка от форума, това че бих споделил с теб какво използвам с какво би било полезно?
                                Всъщност за какво е целия спор? Ти по какъв начин би ми помогнал за решаване на проблема и защо обсъждаме въпроса?
                                Забелязал съм проблем, обадил съм за него. Това, че масово липсва при другите не значи че няма такъв. Не е първият подобен случай...

                                П.П. А, цитатите магически потеглиха без да преинсталирам нищо и без да "кликам на зеленото". Мистика някаква...
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар


                                • bokomo
                                  bokomo коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Като гледаш батака, заклеваш ли се, че не е от екипа? :-)

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X