Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Явно зависи от рекламата каква е, понякога разстоянието е по-голямо, друг път по-малко. Разликата се вижда на дадените от мен две снимки - рекламите са различни, и въпросното пространство е различно.
    Освен това, при самото отваряне е ОК, но ако дръпнеш екрана наляво, или свиеш зуума, тогава се вижда.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • В предишната версия имаше една добра опция - при търсене на "Какво ново" имаше разделител - "темите не са променяни от последното ви влизане".
      По този начин можех да видя само действително новите неща, без да се налага да се съобразявам кога е било последното ми влизане.

      Дали ще е възможно и това удобство да е налично и сега, или ако го има, как да стигна до него и да го ползвам?

      Коментар


      • sparkybg
        sparkybg коментира
        Редактиране на коментар
        Поддържам. И на мен ми беше удобно.

      • prascho
        prascho коментира
        Редактиране на коментар
        Още един глас и от мен. Много удобна екстра

      • sonda
        sonda коментира
        Редактиране на коментар
        Точно така, липсва тази опция !

    • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение

      Никой няма да те редактира. Писал съм "СОБСТВЕНИ", т.е само своите публикации. Когато напишеш нещо и го публикуваш има някакъв период, когато имаш опция "редакция". Не знам колко е той, може би час. После тази опция изчезва. Не разбирам защо е това ограничение във времето. Например чета стари свои писаници и намирам правописни грешки. Защо да не мога да си ги оправя ? Или да си сменя линка към видео клипчетата, защото начина, по който съм ги публикувал изисква специални настройки на браузъра, а аз тогава не съм знаел. Защо да не може ?
      Неее, размества ми текста. Затова исках да го прави човек
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • Няма ли начин, след като съм се логнал и съм РАЗБРАЛ за бисквитите и поверителностите, да ми се запишат към профила и да не ми изкача това съобщение при всяко обновяване на страницата ? Идиотски дразнещо е и скоро ще ми омръзне да го гледам!
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • IvanIvanovi
          IvanIvanovi коментира
          Редактиране на коментар
          не е от форума

      • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
        Не бях влизал влизал откакто временно форумът беше затворен и виждам, че доста неща са оправени. Поработили са хората. Ще попитам за нещо, което вероятно е на заден план. Преди имаше система от точки при гласувания, натрупани точки, репутация и т.н. Отпада ли това в новата версия ?
        Просто повтарям въпроса си, че се изгуби в темата.
        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
          Няма ли начин, след като съм се логнал и съм РАЗБРАЛ за бисквитите и поверителностите, да ми се запишат към профила и да не ми изкача това съобщение при всяко обновяване на страницата ? Идиотски дразнещо е и скоро ще ми омръзне да го гледам!
          На мен нищо не ми излиза, и то от МНОГО време. Това с бисквитките дори не помня от кога. Проблема може би не е във форума.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • На повечето картинки, примерно тая в мнение #553 ми отваря снимката в същия прозорец, на мястото на прозореца на форума. После се връщам с back бутона на браузъра. Това ли е идеята на "оправените" картинки?

            p.s. copy-paste на картинка работи добре, не съм на Windows 10 както някой горе спомена, че трябвало.
            Последно редактирано от ikirov; 10-11-19, 10:31.

            Коментар


            • Това "зареждам" не се маха

              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • sonda
                sonda коментира
                Редактиране на коментар
                Да, и е доста дразнещо...

              • Еделвайс
                Еделвайс коментира
                Редактиране на коментар
                И при мен стои това зареждане постоянно...

            • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
              ...p.s. copy-paste на картинка работи добре, не съм на Windows 10 както някой горе спомена, че трябвало.
              То пейства, ама не картинката а адреса и. А според мен е по-логично да я свали локално.

              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От тази сутрин имам проблем. Влизам във форума, избирам Какво ново, отварям първото непрочетено мнение на някоя тема и в този момент ми се визуализира съобщението за бисквитките. Натискам бутона Разбрах и автоматично ме изхвърля от темата и ме връща в началния екран. Случи ми се три пъти подред.
                Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

                Коментар


                • Това с коментарите под всяко мнение е някаква недомислена история.
                  Когато се публикува такъв, темата се появява в нови мнения, но няма линк или бутон към "новостта" в нея.
                  Трябва да се търси къде какво е писано.
                  Коментарите към по-стари мнения се губят. Едва ли има някой който всеки път да препрочита цялата тема.
                  Или аз не схващам дълбокия замисъл на тая функция, или нещо не е дообмислено както трябва.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • Има един подфорум, който свети в лилаво и там четенето на теми не е възможно. Сложен е в Служебни форуми на организации, партньори и клубове, подфорум Обратна връзка с обществените институции. Там имах темичка за "поздрави" на кмета ни. Не че имаше каквато и да е реакция, но още след предната миграция, темите изчезнаха. Сега са уж там, но достъпът е невъзможен. Вероятно има някакво обяснение, вероятно не ми е работа да го знам, ма поне го махнете от там та да се знае че обратна връзка няма, няма и да има.

                    Коментар


                    • Венцислав Петров
                      Венцислав Петров коментира
                      Редактиране на коментар
                      Още седмица имат работа админите с дреболии но пък важни и час тогава ще може да се оправи...

                  • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                    Това с коментарите под всяко мнение е някаква недомислена история.
                    Когато се публикува такъв, темата се появява в нови мнения, но няма линк или бутон към "новостта" в нея.
                    Трябва да се търси къде какво е писано.
                    Коментарите към по-стари мнения се губят. Едва ли има някой който всеки път да препрочита цялата тема.
                    Или аз не схващам дълбокия замисъл на тая функция, или нещо не е дообмислено както трябва.
                    Определено при коментар трябва да има - бутон или известие към "новостта" в нея....

                    По-рано към темите, например към пътешествията, можеше да се дават оценки от 1 до 5 звезди, ще има ли и тази опция?

                    Коментар


                    • Венцислав Петров
                      Венцислав Петров коментира
                      Редактиране на коментар
                      Всичко ще има, само време трябва... Всъщност новият софтуер има много нови функционалности, но едно по едно...

                    • Еделвайс
                      Еделвайс коментира
                      Редактиране на коментар
                      Важното е и вярвам че ще стане много по-добре, до такава степен откъм функционалности на новия форум, че почти никой да не иска да се върне на стария форум

                  • При пускане на лично съобщение диретно от иконката след ника в някоа тема, няма поле за писане на текст, а само за заглавие.

                    Отделно постоянно започна да ме уведомява за "новата политика на офф медия АД за поверителност", независимо колко пъти съм натиснал "разбрах". Отделно като натисна "разбрах" ме препраща на началната страница на форума. Това и от компютъра и от телефона.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      При пускане на лично съобщение диретно от иконката след ника в някоа тема, няма поле за писане на текст, а само за заглавие.

                      Отделно постоянно започна да ме уведомява за "новата политика на офф медия АД за поверителност", независимо колко пъти съм натиснал "разбрах". Отделно като натисна "разбрах" ме препраща на началната страница на форума. Това и от компютъра и от телефона.
                      Абсолютно същото докладвах на обяд. До снощи тези проблеми не съм срещал.
                      Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X