Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Не получавам и уведомления по eMail.

    Иначе, напук на бавенето при други съфорумници, при мен дори е по-бърз от стария, поне двойно.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      Проблема с бавенето остава за накрая, много е вероятно просто да е нужно да си направи съответните кешове...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #18
        Аватарите са оправени гледам , браво !
        Бих добавил , ако може където и да си във форума бутона за последните активни теми винаги да се вижда ?
        В момента като кликна на този бутон излизат последните активни теми , но с подробна информация и с последното мнение и така много малък брой теми се виждат на екрана.
        Последно редактирано от cnc82; 21-10-19, 19:31.
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #19
          Аватара сте го оправили, относно бързината, в момента хвърчи форума, сега тествам да кача снимка, стана :



          Click image for larger version  Name:	1.gif Views:	0 Size:	15.1 Р В РЎв„ўР В Р’В± ID:	6520464




          п.с. Ще има ли опцията, кой чете в момента темата?

          Коментар


          • #20
            Много сган на е натиснала , ботове ли е , какво е не знам....
            Линкове , теми , предложения...за възпроизвеждането.
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #21
              Спамърите налазиха

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:spam.PNG
Прегледи:855
Размер:26.1 КБ
ID:6520473

              Коментар


              • #22
                Две неща съм забелязал до момента, които са:

                1. Тикчето "Помни ме" нещо не иска да ме запомни или помни до определен интервал (под 1 час)?

                2. Бутонът за последните мнения се появява след логване и след рефрешване. Без рефрешване на страницата не се появява.

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
                  Две неща съм забелязал до момента, които са:

                  1. Тикчето "Помни ме" нещо не иска да ме запомни или помни до определен интервал (под 1 час)?

                  2. Бутонът за последните мнения се появява след логване и след рефрешване. Без рефрешване на страницата не се появява.
                  При мен такива грижи няма.

                  Но пък при "цитат", вместо да покаже цитираното по нормален начин, го показва така:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kirikica.png
Прегледи:845
Размер:361.4 КБ
ID:6520482
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #24
                    Опциите Latest activity и My subcriptions показват каквото си поискат. Не показват последните, а разни от следобяд и предни дни. Също така не мога да хвана логиката кое да цъкна за да отида на последното непрочетено мнение, някой път става друг път не. По едно време се показваха "ъгълчета" водещи към последното мнение, сега нещо не ги виждам.
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      1. В "new topics"
                      Аз въобще не го виждам тоя бутон!
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • #26
                        Учудвам се,ч е още не са се появили дежурните ревачи, че новия интерфейс не прилича на нищо, и да им се върне стария облик...

                        За липсата на отметка която да води към първото непрочетено мнение когато си в подфорума и аз забелязах.
                        Надявам се, че е временно. Или да е като когато си в началната страница-цъкването върху темата да те води към непрочетените мнения...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #27
                          [QUOTE=Кольо;;...[/QUOTE]
                          Ами ето - появих се. За втори път променяте интерфейса и за втори път казвам, че съсипвате хубавия форум. Този за постване е супер, но за четене е пълна отврат. Не е толкова информативен, с един поглед, като стария. Но ... Успех!

                          Коментар


                          • #28
                            Aко в английски форум му излязат командите на кирилица, дали пъпчивите калъфи "ще се сещат" какво значи или ще кажат fuck off??

                            Коментар


                            • #29
                              Не се виждат бутоните за страниците на отделните теми (които имат >1 страница), когато се гледа в някой форум.

                              Коментар


                              • #30
                                1. Търсенето в тема по текст не работи. На компютъра има малка кутийка, в която каквото и да напиша, не го намира т.е. "гуми" или нещо подобно го няма...а то цялата тема е само това. През телефона дори тази кутийка за търсене я няма.

                                2. Докато пиша кутийката за писане понякога н всеки знак си сменя геометрията и мига. Goolge Chrome Version 77.0.3865.120 (Official Build) (64-bit) на Windows 10

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X