Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Без ник ! Само кажи как да ги взема?

    Коментар


    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      0898 474 606 ми е тел. и съм в района на Люлин но можем да се разберем и нещо друго!
      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
      LZ1NES

      Коментар


      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Здравейте!
        Искам да споделя какво ми се случи днес.
        Наложи ми се да отида до болницата в Бяла Слатина, мой близък постъпваше там на лечение. Пристигнах и оставих старото бойно Ауди под дърветата пред болницата. Свърших си работата и трябваше да тръгвам, но машината реши, че не й се тръгва. И докато се суетяхме около вдигнатия капак, се появи колега, който попита проблем ли имаме и отбеляза, че носим стикера на Офроуд - България. Така се запознахме с Драго, който работи в болницата. Искам да му благодаря сърдечно за това, че в един напълно непознат град почувствах, че не съм сама, че има човек от нашия форум, който е готов да помогне.
        А на всички тук искам да кажа - снабдете се със стикери. Усещането да намериш съмишленици на съвсем неочаквани места е невероятно.

        Коментар


        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Поздравления за Драго за оказаната помощ. Наистина, и аз съм срещал колеги по пътищата - стикера е удобен начин да започнем разговора и да се запознаем. Подкрепям призива за снабдяване със стикери. Така се идентифицираме като едно голямо семейство.
          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

          Коментар


          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
            0898 474 606 ми е тел. и съм в района на Люлин но можем да се разберем и нещо друго!
            Колега, може ли и аз да си взема няколко стикера?

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
              Колега, може ли и аз да си взема няколко стикера?
              Да можеш звънни и ще се разберем нещо!
              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
              LZ1NES

              Коментар


              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Може ли, и за мен два червени с ник "DANAKA" по "ЕКОНТ"гр.Мизия за Драгомир Петров, тел. ми е в подписа.
                ОФA ДБ 2.5тдс 97г, ЗИЛ450506,тел.0899751844

                Коментар


                • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Първоначално публикуван от danaka69 Преглед на мнение
                  Може ли, и за мен два червени с ник "DANAKA" по "ЕКОНТ"гр.Мизия за Драгомир Петров, тел. ми е в подписа.
                  Като станат готови ще ти пиша!Но няма да е тази и другата седмица че съм отпуска
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Искам да поръчам два стикера без ник,ако има налични,нека ми пише някой,благодаря!

                    Коментар


                    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Първоначално публикуван от h_service Преглед на мнение
                      Искам да поръчам два стикера без ник,ако има налични,нека ми пише някой,благодаря!
                      Имам един червен с логото и един черен с надпис офроудбъргария.ком.
                      Бях си ги оставил за мене ако някой се резлепи но досега няма разлепяне.

                      ето така изглеждатНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0212.jpg
Прегледи:2
Размер:115.2 КБ
ID:5296383

                      ако ги искаш обади се

                      Коментар


                      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                        Като станат готови ще ти пиша!Но няма да е тази и другата седмица че съм отпуска
                        Колега ще може ли и за мен 5 броя от червените по еконт град Харманли до офис 0885719173 Красимир Канев.Благодаря!
                        0885719173-Красимир

                        Коментар


                        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от h_service Преглед на мнение
                          Искам да поръчам два стикера без ник,ако има налични,нека ми пише някой,благодаря!
                          Стикерите тръгнаха. Утре след 9 ги чакай

                          Успех с джипа. Дано оправиш машината

                          Коментар


                          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Мерси колега ,ще снимам да видиш как ми седят!

                            Коментар


                            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
                              Колега ще може ли и за мен 5 броя от червените по еконт град Харманли до офис 0885719173 Красимир Канев.Благодаря!
                              Само кажи с Ник или без да са?
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Колега,бих желал 10 стикера от червените с ник Radnev- по Еконт-офис Ямбол ул.Искър 1 тел.0898467143 Радостин Раднев.Благодаря предварително!
                                Нека силата да бъде с нас!
                                Suzuki Grand Vitara
                                +34 642 91 4154

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X