Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
    В магазините за автоаксесоари.....предполагам че в "световния търговски център" Илиянци има.
    Там има но всички са с надписи.Я 4Х4, я Тойота но чисти несъм виждал
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

    Коментар


    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Хммм.....има и друг вариант......моя калъф е без никакъв надпис, мога да ти го дам за проба и да го наснимаме след това как стои. Но първо разбира се трябва да го видиш, защото е от изкуствена кожа и ако се прави на сито май няма да стане добре.......ти трябва да го прецениш това. Като имам път към теб ще ти звънна.

      Коментар


      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Утре ще го помисля по обстойно и ще напиша резултатите
        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
        LZ1NES

        Коментар


        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Трябва да проучим дали има фирма, която ще се навие да ги произвежда на прилична цена (естествено зависи от поръчаната бройка) и чак тогава да мислим за големите стикери.
          BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
          HONDA XR 600
          +359888311113; +359882208033
          0+

          Коментар


          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Ето и горе долу как седят нещата ( не че са много по различни от преди) значи първата бройка ще е 100лв. ( без калъфката) защото тя носи в себеси всички подготвителни процеси.Всяка следваща ще е с цена около 65 лв. при по голямо количество цената може да падне до 50 лв. (и това са цените само за печата без калъфките) цената е базирана на лого 50см. в диаметър. Хубаво е като идея но както казах и първия път незнам дали ще е приложимо на тези времена!
            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
            LZ1NES

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              От какъв материал трябва да е калъфа. Имам познат, който има шивашка фирма и мога да го попитам на какви пари може да ни шие.
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                От какъв материал трябва да е калъфа. Имам познат, който има шивашка фирма и мога да го попитам на какви пари може да ни шие.
                Нещо евтинко предполагам което да издържа на климатичните условия!Мислех за изкуствена кожа например защото естествената......малко в повече ще дойде!Но дори и с изкуствена...............пак са си парички!

                Има и друг варянт за които съм се замислил!Например върху кожената кълифка да се пришие само логото напечатано на винил!По мойя преценка ще е малко по евтинко но колко ще издържи.........не се знае но пък ще е по ниска цената!Мисля да пробвам този варянт поне за мен и след това мога да кажа колко е излязло!
                Последно редактирано от neshko; 13-04-12, 22:59.
                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                LZ1NES

                Коментар


                • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Тези дни ще попитам и ще кажа.
                  GSM 0877 08 99 19
                  Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                  Коментар


                  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Има ли още лепенки с логото на форума?Ако има ще може ли една за мен?
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                      От какъв материал трябва да е калъфа. Имам познат, който има шивашка фирма и мога да го попитам на какви пари може да ни шие.
                      Аз по-скоро си мисля че е най-разумно да се изработят калъфите от някакъв здрав плат като непромукаем бризент да речем а не от изкуствена кожа, защото тя много лесно ще се скапеа и така цената вероятно ще е по-добра. А и върху изкуствена кожа немисля че може да се печата докато върху плат няма никакъв проблем.

                      П.С. След като решим проблема с направата на калъфите мисля че ще мога да помогна за печата на добра цена, но за да съм конкретен ще трябва да уточним плата и размера.
                      '95 Opel Frontera A 2.0 КБ

                      Коментар


                      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Моя човек с калъфите има някакво развитие. Посъветва ме, материала да бъде ламиниран брезент /ако не бъркам/ като на боибордовете. Каза, че и може направо да ни ги направи с логото на форума. прати ми файл с двама модела. Дясната снимка ще изглеждала по добре. /тяхно мнение. И на мен тя по ми харесва. Дадох и моя калъф да си вземат размери за кройката и да ми кажат цена за всичко.
                        Кажете си вашето мнение.
                        Прикачени файлове
                        GSM 0877 08 99 19
                        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                        Коментар


                        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          По билбордовете се слага Винил!Незнам това ли има предвид твоя човек под " ламиниран брезент" , но както и да е.....Ако го направи от винил ще стане особенно щом може и да го скрой и ушие!Това и за мен е наи евтиния варянт НО.........!На винила може да се отпечата всичко но самия матерял мн бързо се
                          изпича от слънцето и много лесно почва да се къса!(От дългогодишен опит го казвам)Ако не се пипа от гумата може да изкара много време но ......нетрябва да се пипа!Но наистина евалата колега че сте си пойграли с размисъл и като гледам с дизаин!И аз ще очаквам калколацията която ще получите като за готов продукт! Пък аз като стане мойта идея (сходна с вашата) ще споделя и аз!
                          Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                          LZ1NES

                          Коментар


                          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Че ако ще е на плат, направо на бродировачната машина Макар, че за лого с такъв размер бая конец ще иде

                            Коментар


                            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Моля, когато правите поръчки за изработка на разни предмети с логото на форума, да ползвате прикачения файл от тази тема: Изписване на името на портала, знак и химн!.
                              Иначе, ако всеки производител на рекламни материали реши, че може да внесе свои виждания в дизайна, положението ще стане тип "пернишки тунинг".
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                                Моля, когато правите поръчки за изработка на разни предмети с логото на форума, да ползвате прикачения файл от тази тема: Изписване на името на портала, знак и химн!.
                                Иначе, ако всеки производител на рекламни материали реши, че може да внесе свои виждания в дизайна, положението ще стане тип "пернишки тунинг".
                                До някъде си прав, ОБАЧЕ не мисля, че нещата(в случая логото) трябва да стоят на едно място, а трябва да се развиват. Още повече ако някои съвсем случайно успее да направи нещо по-добро от предишното. Мога да ти там примери с големи медии които през 2 години си обновяват логата с цел по-съвременна и по-добра визия (пример абв). А ако трябва да се съгласува, не е проблем и да се пусне всяко ново предложение на анкета и да се види какво мослят хората...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X