Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
    Колеги, факт е, че логото е на форума, а форума си има собственик. Той е дал правото да се използва вероятно - не съм го питал конкретно. Но тук не става дума за това. Ставаше дума за някакви вариации на тема логото, промени и т.н., което вече едва ли влиза в рамките на стандартната употреба. Сега ще помоля г-н В. Петров да каже в какви граници е допустимо използването на логото на форума.
    По-назад в темата е написано това:

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    .............. Колкото до знаците които наистина могат да се видят и са отличими на общия фон то малко по-горе са цитирани. Към момента по-добро предложение няма пък и смятам че напълн отговарят на изискването да са добре видими и уникални... Поне аз ги забелязвам на машини на колеги дори и в най-натоварения трафик безпроблемно...

    Цитирания по-долу знак засега поне няма алтернатива. Не виждам и причина да го сменяме. Ако някой обаче има по-добра идея да я съобщи в съответния графичен вид...


    Може да се добави и ник-а на потребителя. Не виждам какво неясно има относно логото? Участниците във форума ползват този знак, който е достатъчно разпространен.....
    LZ1PER

    Коментар


    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Мнение на Венцислав Петров .............. Колкото до знаците които наистина могат да се видят и са отличими на общия фон то малко по-горе са цитирани. Към момента по-добро предложение няма пък и смятам че напълн отговарят на изискването да са добре видими и уникални... Поне аз ги забелязвам на машини на колеги дори и в най-натоварения трафик безпроблемно...

      Цитирания по-долу знак засега поне няма алтернатива. Не виждам и причина да го сменяме. Ако някой обаче има по-добра идея да я съобщи в съответния графичен вид...



      Това прочетах аз от коментара на колегата!


      Няма как да се намери по добър варянт без предложения!А когато друг колега предлага негово виждане ...... му се казва че няма право!
      Все пак развитието на каквото и да е става чрез предложения и други гледни точки върху конкретна цел.
      Иначе ако не се добавяха по добри идеи.......само защтото някои друг го е направил още щяхме да караме Форд модел Т и да гледаме лампови телевизори!
      Включих се в спора само заради това!
      Иначе и аз съм съгласен с това че не е наложително да се правят промени по логото още повече когато хиляди джипки вече имат стикери по показаните мостри и предвид това че вече сме свикнали с тяхното възприятие и както е казал колегата "смятам че напълн отговарят на изискването да са добре видими и уникални"!

      Но съм против това да има изказвания с назидателен тон!


      Последно редактирано от neshko; 05-04-11, 08:06. Причина: редакция
      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
      LZ1NES

      Коментар


      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Явно не си ме разбрал, коментара ми беше в/у цитата на Stas /затова и него съм цитирал/, имах впредвид, че има такова утвърдено лого. Ако се реши да се преразглежда модела, темата е съвсем друга. Но и аз съм на мнение, че много джипки, коли и мотори /че дори съм го виждал и на каравани и камиони/ имат вече това лого и не знам дали е добре то да се сменя!
        Последно редактирано от Peppy; 05-04-11, 12:32.
        LZ1PER

        Коментар


        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Няма смисъл да се спори понастоящем.
          В същия този раздел, в който пишем, е и темата:Изписване на името на портала, знак и химн! Там нещата са достатъчно ясно и кратко обяснени.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Колеги, знакът на порталът в този му вид, е окончателно определен и запазен като търговска марка. Това действие за съжаление струва не малко пари, тъй че нови редакции вече няма как да се правят. Още повече се използва повсеместно и е категорично приет. Допустими промени по него са само слагането на потребителското име. Всичко друго, ще го промени като визия и ще излезе извън знакът който е определен за емблема на този портал.
            VPetrov.photography

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
              Колеги, знакът на порталът в този му вид, е окончателно определен и запазен като търговска марка. Това действие за съжаление струва не малко пари, тъй че нови редакции вече няма как да се правят. Още повече се използва повсеместно и е категорично приет. Допустими промени по него са само слагането на потребителското име. Всичко друго, ще го промени като визия и ще излезе извън знакът който е определен за емблема на този портал.
              Съгласен съм с това да няма промени......Ако сте разбрали нещо друго може би аз несъм се изказал добре или някой не ме е разбрал!Както казах и в предишните мнения вече прекалено много колеги са с логото в този му варянт за да му се правят промени!Но........винаги има едно но!!!!Това че даден колега иска да си доукраси логото както на него му харесва и е счел да го предложи и на нас да го видим въобще не виждам проблем!Проблема при мен доиде от изказването......"Хубаво е като се пускат стикери също да го уведомяваме и да взимаме неговото разрешение. Все пак се ползва чуждо лого и се продават продукти с него, правата за което са на собствениците на www.offroad-bulgaria.com. Регистрираните марки не могат да се изпозлват просто ей така..." Ако за всеки стикер за колега ще искам разрешение......ще ме прощават колегите ама и един стикер няма да излезе от мен и ще оставя "собствениците на сайта" да си ги "продават" за да не се чустват ощетени!(не винаги съм взимал пари от колеги и те могат да потвърят това.Пускал съм и за моя сметка само и само да сме опознаваеми и горди че сме от ЕДНО общо "семейство" А именно www.offroad-bulgaria.com.) за да има някой да ми каже че правя нещо което ще се използва "...просто ей така".
              Държа да кажа че не подценявам парите дадени за запазването на търговската марка!Знам че хич не са малко!Но както казах и преди не забравяите че и всеки един член на този форум с стикер се явява подвижна реклама на сайта което също не е малко.......... и никои не е казал или споменал нещо да му се иска разрешение за това!Защото никой от нас не гони някакви облаги а просто сме гори да сме под едно лого,логото на сайта!
              Взех въпроса при сърце защото беше повремето когато аз пусках стикерите....
              Но и да не беше пак щах да се изкажа по въпроса макар и не толкова детаилно!
              Та да кажа:
              Ако някой се чуства ощетен за това което правя може да ми пише и да ми го каже!
              Обещавам веднага да спра!

              П.С. И тъй като още колеги искат стикери ще пусна още.....Така че ако някой смята че ще го ощетя може също да ми пише да му предостъпя списака с имената и бройките.
              Последно редактирано от neshko; 05-04-11, 21:01.
              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
              LZ1NES

              Коментар


              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Колеги малко късно прочетох темата,но искам да попитам дали има някой останал стикер.Ако има ще сам много благодарен.0886553081 Валери.Предварително благодаря.От София съм.

                Коментар


                • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Първоначално публикуван от снайпер Преглед на мнение
                  Колеги малко късно прочетох темата,но искам да попитам дали има някой останал стикер.Ако има ще сам много благодарен.0886553081 Валери.Предварително благодаря.От София съм.
                  Колега,тази седмица ще пусна стикери защото пак се събраха колеги които искат така че ще има!Само кажи с ник ли ще искаш или не и колко бройки ще искаш!
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Имам едно конструктивно предложение:
                    За да няма повече такива безсмислени дебати, за да не обиждаме колегите, които ни правят услуги и за да няма съмнения в злоупотреби с логото на форума, нека колегата Stas като загрижен модератор, да поеме антажимента два пъти в годината да събира поръчки за стикери от колеги и да ги изпълнява. Така хем ще защитава регистрираната марка, хем ще прояви колегиалност и всички ще са доволни

                    Коментар


                    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Можете и мен да ме пишете в бройката за стикерите. Искам 5 бр. ако е възможно, без ник. 0895 458 258 - Мартин Благодаря предварително.

                      Коментар


                      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Колегата Stas е изпълнил каквото е трябвало. Предложения за това какво да прави се приемат на ЛС и ще отговарям на ЛС. И какво точно значи "като загрижен модератор"?

                        По отношение на логото и засегнатите - моля да не се правите на ощипани. Усетих настроения в посока промяна на логото, което г-н Петров ясно е казал, че НЕ МОЖЕ да стане. Затова направих забележката и категорично мога да споря за правотата си. Всеки, който има представа що е то запазена марка или знак ще разбере за какво става дума.
                        Последно редактирано от Stas; 05-04-11, 22:02.
                        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                        Коментар


                        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Аз също бих се включил с два стикера с ника.
                          Jeep cherokee XJ 4L,6.5 inch long arm lift,33/12.5/15

                          Коментар


                          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от bigy Преглед на мнение
                            Аз също бих се включил с два стикера с ника.
                            Колега, както казах ще пускам стикери и ще те имам напредвид!

                            И утре ще напиша списъка да видите всичко ли е ок и дали някой не е пропуснат и дали съм разбрал кой какво иска!
                            Последно редактирано от neshko; 05-04-11, 22:44.
                            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                            LZ1NES

                            Коментар


                            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                              ...По отношение на логото и засегнатите - моля да не се правите на ощипани. Усетих настроения в посока промяна на логото, което г-н Петров ясно е казал, че НЕ МОЖЕ да стане. Затова направих забележката и категорично мога да споря за правотата си. Всеки, който има представа що е то запазена марка или знак ще разбере за какво става дума.
                              Като ОЩИПАН ЗАСЕГНАТ ще кажа че и аз мога много да споря по въпроса!Както мога да кажа че мога така да избягам от запазената марка и пак хората да ме разбират за какво става въпрос!А за правотата си мога да изпиша куп страници!Та да не продължаваме да спорим че като гледам (в подписа ВИ) сме колеги в рекламата и повярваите ми от 90г. насам не съм се развивал в друга насока освен в рекалмата и ми е много добре позната територия с всичките и вратички и др.И Както казах пиша само защото МНОГО ама МНОГО МРАЗЯ някои да опонира с назидателен тон!

                              П.С. А кой какво е усетил си е негов проблем!Аз изрично почертавам навсякъде че несъм за промяна на логото!Ако бях щях да съм го направил много преди да си лепна и на двата джипа ОРГИНАЛНОТО ЛОГО на форума!И ТО ТАКА ЧЕ ДА НЕМОЖЕ ДА МИ СЕ ТЪРСИ НИКАКВА ОТГОВОРНОСТ!!!!
                              Последно редактирано от neshko; 05-04-11, 22:52.
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • От: Re: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                обещах да напиша кой какво иска за да не стане някой фал!

                                gorskia 79 - 2 зелени,2 червени без ник
                                slavika 1980 - 3 с ник,3 без
                                Иван Димитров - 3 без ник
                                abase 13 - 5 без ник
                                bigy - 2 с ник
                                gogosi - 5 с ник

                                Това са хората за сега!ще изчакам още ден-два и ще ги пусна та ако има още желаещи да се включат и те!
                                Последно редактирано от neshko; 06-04-11, 09:21.
                                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                                LZ1NES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X