Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Защо мислиш така? добре, ако това ще бъде така, аз ще го разпечатате лога стикери, които са на разположение на място.


    Послепис За съжаление не са толкова мнения колкото можете. Аз не съм български. така че имам някои проблеми с писането на мнения. Също така много пъти, аз не трябва да напишете мнение, защото аз намерих това, което търся само с четене.


    Благодаря за разбирането.


    Също така мисля, че с лого стикери хора правят реклама на OFFRoad-Bulgaria.com
    o89 sedem sedem 33 986

    Коментар


    • От: Re: От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от gferen Преглед на мнение
      Защо мислиш така? добре, ако това ще бъде така, аз ще го разпечатате лога стикери, които са на разположение на място.


      Послепис За съжаление не са толкова мнения колкото можете. Аз не съм български. така че имам някои проблеми с писането на мнения. Също така много пъти, аз не трябва да напишете мнение, защото аз намерих това, което търся само с четене.


      Благодаря за разбирането.


      Също така мисля, че с лого стикери хора правят реклама на OFFRoad-Bulgaria.com
      Благодаря ти за това, че се опитваш да пишеш на български. Ако ти е по-удобно, може да ползваш английски, испански, португалски, руски или френски за да се разбираме по-добре.

      По въпроса - рекламата е хубаво нещо, но не мисля че форума има нужда от такава. Все още не е търговско сдружение. А за стикерите ... всеки си има мнение.Моето в случая продиктувано от чувството за принадлежност към тази общност, а твоето какво е?

      П.П. За да си намерил нещо само с четене, значи някой (с повече от 1-2 мнения) го е написал ... за теб и за мен. Аз това имам предвид под принос за съществуването на форума.
      Последно редактирано от Slick; 01-08-13, 17:22. Причина: допълнение на коментар П.П.

      Коментар


      • Re: От: Re: От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
        Благодаря ти за това, че се опитваш да пишеш на български. Ако ти е по-удобно, може да ползваш английски, испански, португалски, руски или френски за да се разбираме по-добре.

        По въпроса - рекламата е хубаво нещо, но не мисля че форума има нужда от такава. Все още не е търговско сдружение. А за стикерите ... всеки си има мнение.Моето в случая продиктувано от чувството за принадлежност към тази общност, а твоето какво е?

        Ако ще напиша в езика разбирам, най-вероятно администраторите ще ми забрани. Така че аз съм по правилата на форума.


        Ако има нужда от реклама аз не знам. Току-що го каза, защото аз го виждам по този начин.


        Стикери
        Не мога да кажа за теб колко ти принадлежиш на общност е и колко не.
        Моята гледна точка е също да бъде част от гостуването на общност е.
        Да, аз съм млад участник на форума. и аз съм се опитва не да си млад.
        Но по пътя как, вид отговори на въпроса ми е като че младите участници не са добре дошли ...
        Кой си ти да ме съдиш защо аз питам за стикери дори, че съм млад участник.


        Достатъчно от това, защото ако вече е извън темата.
        o89 sedem sedem 33 986

        Коментар


        • Re: От: Re: От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Съжалявам за някои машинописни грешки
          o89 sedem sedem 33 986

          Коментар


          • От: Re: От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Бих искал да поръчам две големи и две малки лепенки без ник. От София съм, мога да дойда на удобно място за да си ги взема. .... Колкото до Българският език на колегата от по-горният пост- статистически погледнато е доста по-добър от средното ниво

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Slick, принадлежността към дадена общност не зависи от това дали си си лепнал или не форумна лепенка. Лепенката не е клубна карта, нито друг официален фокумент, който се получава срещу членски внос или нещо подобно. Тя не вменява задължения, нито носи някакви привилегии във или извън форума. Средство е единствено за да се познаваме на пътя, каквото е и заглавието на темата. От там нататък всичко е доброволно, според индивидуалната преценка на всеки.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Спарки, разбрах те още от първия път Не гоня облаги или друго, предполагам няма нужда да го обяснявам на теб.
                Всичко наистина е въпрос на лично възприятие - както самия ти си казал. По въпроса за "придадената стойност" на стикера приключих.

                А и само за протокола аз лепенка, карта или друго нямам.

                Коментар


                • Re: От: Re: От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
                  Бих искал да поръчам две големи и две малки лепенки без ник. От София съм, мога да дойда на удобно място за да си ги взема. .... Колкото до Българският език на колегата от по-горният пост- статистически погледнато е доста по-добър от средното ниво
                  хехехе. благодаря. Google Translate ми помага. Аз говоря по-добре, отколкото пиша. Имам въпроси за намиране на букви от клавиатурата.
                  o89 sedem sedem 33 986

                  Коментар


                  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                    Спарки, разбрах те още от първия път Не гоня облаги или друго, предполагам няма нужда да го обяснявам на теб.
                    Не съм и твърдял друго. Просто не виждам смисъла да се опитваме да ограничаваме нещо, дето и без друго не можем да ограничим. Можем само да отблъснем потенциални членове на форума. Днес са с 2 мнения, след време може да са с 2000. Това и със и без лепенки. И утвърдени членове са правили простотии, от друга страна лично съм препоръчвал неведнъж да се даде статут на утвърдени членове на нови потребители малко мнения. Понякога работи, понякога не, но мога да твърдя че форума категорично не е загубил от това.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Re: От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
                      Бих искал да поръчам две големи и две малки лепенки без ник. От София съм, мога да дойда на удобно място за да си ги взема. .... Колкото до Българският език на колегата от по-горният пост- статистически погледнато е доста по-добър от средното ниво
                      Има в наличност така че само звънкаш и ще се разберем.............о898 474 6о6 Нешко
                      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                      LZ1NES

                      Коментар


                      • От: Re: От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Първоначално публикуван от gferen Преглед на мнение
                        Кой е тук отговаря за стикери? Бих искал да поръчам две парчета.
                        благодаря
                        Аз не отговарям но имам така че ако искаш звънни и ти
                        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                        LZ1NES

                        Коментар


                        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Лепенките, вече са залепени и са супер, ако беше и името написано с бял цвят, вместо черен, няма ли да стане по-добре
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                            Лепенките, вече са залепени и са супер, ако беше и името написано с бял цвят, вместо черен, няма ли да стане по-добре
                            Еееееее можеше!по рано пусках и с бяло но повечето си искаха с черно и вече го правя по навик....само ако някой ми натърти че иска нещо по различно тогава го правя!Защото ставаше голяма кореспонденция докато се уточним за всичко!
                            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                            LZ1NES

                            Коментар


                            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от Иво82 Преглед на мнение
                              Да зема да се наредя и аз за 2 стикера по възможност за вътрешно пък кат няма става и за външно лепене.Без НИК , че неща името и набора да са ми изтипосани на джама .
                              Еконт. Офис Здравец-Русе Ивайло Чолаков тела от подписа
                              Имаш ЛС
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                                А и само за протокола аз лепенка, карта или друго нямам.
                                Лично ще ти подаря 1 лепенка!

                                Не заемам място като съдник или нещо друго просто искам и аз да изкажа мнение защо някакси се заех с правенето на стикери!
                                Подбудата ми беше че ще е хубаво да се познаваме по улиците кой е от форума.Друго си е като се съберат някоя група за лека разходка (примерно) да се види една колона
                                с нещо идентично (предвид марки,модели....и т.н. което да ги обединява и същевремено да е на достъпна цена за всички!И аз искам да се вижда керван като на Кемъл трофи
                                ....но не всички можем да си го позволим финансово).Откакто правя стикерите непрекъснато се оглеждам за стикер на всеки видян джип по пътищата и когато видя винаги
                                се опитвам или да свирна или поздравя ( както и с мен са го правили същото на много места по време на пътувания из България)....нищо че извън Опеловската директория почти не познавам никой!
                                Другия замисъл за мен беше за помощ!Като карам с 100 км примерно много,много не се заглеждам в отбилите коли отстрани в банкета дали имат нужда от помощ или не!В смисъл
                                ако някой ми махне задължително спирам но ако не ми махнат профучавам......не така е когато видя стикер на форума!!!Тогава задължително спирам с или без нужда!Спирал съм на джипове,
                                колеги с леки коли който са членове на форума но са тръгнали с другото си превозно средство и са си залепили и там стикер!И на мен са ми спирали посред нощите да ме питат дали имам нужда
                                от помощ (нищо че имаше случай когато колегата си каза чистосърдечно че дори отверка няма в джипа но с радост би помогнал с каквото може!(ТОВА БЕШЕ РАЗКОВНИЧЕТО КОЕТО НАИСТИНА МЕ НАКАРА ДА ИСКАМ ВСИЧКИ ДА ИМАТ СТИКЕР)).
                                Това са малка част от идеите ми за тези стикери

                                П.П. Съжелявам за спама но някакси неможах да остана равнодушен към темата от последните няколко поста!
                                Последно редактирано от neshko; 02-08-13, 00:29. Причина: корекция
                                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                                LZ1NES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X