Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Може и по пощата както решиш!Драсни едно лично като ги пратиш!
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Днес сутринта разпратих всички писма към хората извън София!Ще очаквам да пишат когато ги получат за да знам че вече си имат стикери!
      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
      LZ1NES

      Коментар


      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Аз вече си получих обещаните лепенки
        Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
        Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
        "Mud Angels" Stara Zagora

        Коментар


        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          И аз днес ги получих.Благодаря на neshko. Страхотно качество.
          GSM 0877 08 99 19
          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

          Коментар


          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Вече съм опознаваем!! Благодаря!
            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Мерси Нешко извинявам се че закъснях.
              Николай Георгиев 0+
              тел.0887357722

              Коментар


              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                И аз получих моите.....благодаря!
                Ще пратя кинтите!
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Е сега и колегата mercedesss да каже че е получил неговите и ще съм спокоен!Радвам се че помогнах на още колеги да са "опознаваеми"
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Благодаря получих ги вчера сега ти пиша и отивам да ги лепя на джипа.Паричките ги пращам днес.
                    MITSUBISHI L200 2.5TDI, ГАЗ69 с 2.5tds,X5 - Тихомир Камарашев 0886841426

                    Коментар


                    • Re: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Ако правите нови може да пишете и мен с 5 бр. с ник-а върху тях.
                      Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                      http://www.facebook.com/JeepBG
                      LZ1GGC

                      Коментар


                      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Колеги, понеже се прокрадна идеята - никакви варианти за лого не се допускат без одобрението на Венцислав Петров!
                        Хубаво е като се пускат стикери също да го уведомяваме и да взимаме неговото разрешение. Все пак се ползва чуждо лого и се продават продукти с него, правата за което са на собствениците на www.offroad-bulgaria.com. Регистрираните марки не могат да се изпозлват просто ей така...
                        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                        Коментар


                        • Re: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          OK, значи аз се отказвам докато не се изяснят проблемите със собствеността
                          Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                          http://www.facebook.com/JeepBG
                          LZ1GGC

                          Коментар


                          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                            Регистрираните марки не могат да се изпозлват просто ей така...
                            Айде сега, ново ПЕТ...
                            Какво значи "просто ей така" ?!?
                            Има одобрен вариант за стикер с логото на форума. Тези стикери се ползват от членовете на форума само и единствено с разпознавателна цел. Разрешението за ползване на тези стикери е дадено на практика, с пускането на файла на одобреното лого във форума. Дали всеки сам ще си организира поръчката или ще се обединят група съфорумци в една обща поръчка, на практика няма никакво значение. От време на време някой се нагърбва с този ангажимент за да улесни няколко души и в това не виждам нищо лошо. Даже напротив! Моите стикери за колата също са благодарение на колега ...

                            Коментар


                            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Сладко изказване........!Хареса ми!Хайде сега да започнем по стар Български обичай да "насосваме нещата"!!!!!
                              Аз ще искам разрешение за ползване на логото.....(включително ако трябва и да се плати нещо на колегата)
                              След това ще седна да го правя (както и съм направил...това включва прерисуване на логото (защото по мое време го нямаше в коректен файл за печат))
                              И следва да седна и да си искам и аз пари за това че съм го направил (За тези които не знаят за векроализиране на лого се взима 8-20 лв. на час на копютърна обработка)След това може би трябва да седна да си направя и сметка колко бензин отива за да помогнеш на колега които иска да има стикер на форума!Това до печатницата.....после до пощата.....за срещи с колеги на които им е далече.....!Изпадаме в едни полемики в който въобще не ми се навлиза!
                              Съгласен съм че колегата е измислил логото но според мен го е направил просто за да можем да се познаваме или малко или много да се като една малка общност както и аз не си губя времето в направата на стикери защото гоня печалба а защото ми харесва да виждам все повече джипове които са част от тази общност!А и в допълнение да кажа че ако почнем да издребняваме да се помисли че и собствените ни джипки могат да предявят претенции за това че са предоставили площи за рекламирането на сайта!
                              Така че хора......когато се прави нещо добро......него ПРЕЦАКВАЙТЕ!

                              П.С. С думите си несъм искал да обидя или умъловъжа труда на никой!
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Колеги, факт е, че логото е на форума, а форума си има собственик. Той е дал правото да се използва вероятно - не съм го питал конкретно. Но тук не става дума за това. Ставаше дума за някакви вариации на тема логото, промени и т.н., което вече едва ли влиза в рамките на стандартната употреба. Сега ще помоля г-н В. Петров да каже в какви граници е допустимо използването на логото на форума.
                                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X