Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от Янита Преглед на мнение
    Аз също се сетих за нещоЛогото на форума и отдолу ясно написан ник-атака ще се разпознаваме лесно
    Никак не е зле, даже е силно препоръчително, преди да се пише първо да се чете темата...форума си има изработени стикери в няколко варианта- И ВЪНШНИ, И ВЪТРЕШНИ, И С НИК И БЕЗ НИК....

    Обяснено е и как могат да се поръчат, но все пак някой трябва да чете...

    Пустословието и трупането на безсмислени постове не се толерира в този форум, дори когато пишещия е жена...

    Коментар


    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
      Има сериозни хора тук който правят лепенките!Поне 3-4 сме и всеки предлага да ги направи.Дали външни или вътрешни вече е според възможностите на дадения човек.Така че избор има остава само желанието
      Абсолютно е прав колегата, вътрешно и външно поне според мен не променя цената, а има и вариант с разрешение на модернаторите да се пробвам да направя логото така, че всеки да може да си сложи ника в/у него и да го поставя тук с кратко обяснение как . Всеки си го сваля на флашка и хоп в книжарницата (поне в нашата има плотер) и с/у 2-3 лв. се е сдобил със заветният стикер. Който не може да се справи ще помагаме.
      Поздрави,
      Свилен Александров

      п.п. сега ще го потърся , някъде преди време го имаше качен ...
      0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

      Коментар


      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        На логото има място за ника!Аз лично го слагам на линията на знака!И се получава добре!
        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
        LZ1NES

        Коментар


        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Ето файл - cdr формат
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Аз скоро ще имам стикери
            Не казвай "Хоп" преди да си скочил

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Вече доста запитвания се получиха за стикери с ник. Ще пусна една партида. Моля, който иска да ми пише на лично съобщение до неделя:

              размер, бройка, адрес, телефон и имена.

              При лепенките с ник имам следния проблем, колеги поръчват, правя им ги и после не идват да си ги вземат, доста такива ми се насъбраха.

              Този път ще ги направя със защитно фолио за да издържат по-дълго, защото предишните партиди бързо изсветляваха. Като цена предполагам ще са малко по скъпи, но едва ли ще са повече от 1.2 лв. - 1.5 лв.
              Последно редактирано от Стоян Францов; 25-08-10, 17:26.

              Коментар


              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
                Вече доста запитвания се получиха за стикери с ник. Ще пусна една партида. Моля, който иска да ми пише на лично съобщение до неделя:

                размер, бройка, адрес, телефон и имена.

                При лепенките с ник имам следния проблем, колеги поръчват, правя им ги и после не идват да си ги вземат, доста такива ми се насъбраха.
                Стояне, за да не съм в това число, ще кажа, че си реших проблема. Отидох в една печатница (правят ми фактури и др. неща), оказа се, че имат логото векторизирано (правили са на друг колега), питах дали могат да ми сложат ника. "Да, никакъв проблем". Попитах за тиража- "от един брой до.....". За 12 стикера- 16 лв с ДДС. Така че, мен не ме смятай, освен, ако не ти трябва бройка...
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Здравейте,перфектна работа е това.Но чета,чета и виждам,че има колеги, които ги предлагат тези стикери, но се знае,че това с организирането колко бройки с ника или без него при колегата G_Gosho се дават заявки.Тук е тази трудност,че някак си проблема е в бройката заявки.Е, мисълта ми е да има по голям интерес, щом сме тук в този форум.Разбира се,че като са повече е по-малка цената и по-лесно на колегат. На колегата Веско-Супер Модератор за обяснението за лепенките му благодаря.http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=38951
                  На колегата musovir едно огромно благодаря, но да бе споменал за програмата CorelDRAW,че на някой колеги може да не им е ясно с CDR формата, а и не всеки може да работи на нея.
                  Сега се сещам, че в София имаше сериозна фирма на бул.Г.М.Димитров и там ще попитам как стоят нещата.На всички в тази тема едно огромно благодаря.
                  А ето как ще изглежда моя стикер.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:offroad_signn2.jpg
Прегледи:1
Размер:75.1 КБ
ID:5204458
                  Ако не се справя ще поръчам при колегата G_Gosho.
                  Здравето е щастие.Трудът е едно голямо възнаграждение.Децата са смисъла на живота.
                  GSM-0878722322

                  Коментар


                  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    [QUOTE=cveta68;1257034]Никак не е зле, даже е силно препоръчително, преди да се пише първо да се чете темата...форума си има изработени стикери в няколко варианта- И ВЪНШНИ, И ВЪТРЕШНИ, И С НИК И БЕЗ НИК....

                    Обяснено е и как могат да се поръчат, но все пак някой трябва да чете...

                    Пустословието и трупането на безсмислени постове не се толерира в този форум, дори когато пишещия е жена...[/QUOTE cveta68,права си.Сглупих когато побързах да пиша без много-много да чета.Обещавам повече няма да правя така!!!!Стикери така или иначе скоро ще имам,та ако забележиш някъде ....ела и с кеф ми извий врата,че само с писане не става
                    Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                    Коментар


                    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Първоначално публикуван от bebo2973 Преглед на мнение
                      На колегата musovir едно огромно благодаря, но да бе споменал за програмата CorelDRAW,че на някой колеги може да не им е ясно с CDR формата, а и не всеки може да работи на нея.
                      За тези, които работят с графични редактори си е напълно достатъчно. На другите и CorelDRAW да им напиша е все тая. Така или иначе ще дръпнат файла и ще отидат някъде да им го направят. Питайте колегата kolio33 дали си е харесал неговите.
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                        За тези, които работят с графични редактори си е напълно достатъчно. На другите и CorelDRAW да им напиша е все тая. Така или иначе ще дръпнат файла и ще отидат някъде да им го направят. Питайте колегата kolio33 дали си е харесал неговите.
                        И кво туряш си лепенките и КАКВО от товаНИЩО който си е човек ше спре да ти помогне който не е и хиляда лепенки няма да го направят човек


                        Много ме е яд човекс ме задминава вижда лепенките и барем не свирне


                        Абе живи и здрави и богатите отиват при бедните в Бакърената....
                        К мирной жизни не пригоден.
                        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                        Коментар


                        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                          И кво туряш си лепенките и КАКВО от товаНИЩО който си е човек ше спре да ти помогне който не е и хиляда лепенки няма да го направят човек


                          Много ме е яд човекс ме задминава вижда лепенките и барем не свирне


                          Абе живи и здрави и богатите отиват при бедните в Бакърената....
                          Прав си, няма спор по въпроса.
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Неразбрах защо се зароди някакав спор тук!!!Изпадаме в ненужна полемика!За по кратко ще обобщя че всичко в темата си го има!Има си го фаила в формат cdr. което както каза колегата musovir който работи в рекламата го знае.В началото го има и в формат eps. което също ви върши работа за направата на лепенките.Да има и колеги които неискат да четат 42 страници за да намерят каквото им е нужно но ако няма кой да им отговори ще им се наложи да го прочете ако ли пък не може и да имат късмета някои които има нужното търпение и време за убиване да им го даде на готово.И все пак темата е 42 стр. защото в повечето случаи се дъвчи едно и също "кои" и "откъде" и "как" да си направя лепенки!И за да не пълним темата с едно и също ще Ви напиша пак хората към които можете да се обърнете тук за направата на лепенки!Това е колегата g_gosho и в краен случаи Аз(neshko)!Колегата много кратно е цитирал това че прави лепенките на порций(или когато се събере нужната мин. бройка за да излезнат в разумни цени ) защото никои от вас няма да се зарадва на лепенка която ще ви струва 20-30 лв. като може да ви излезе и 2лв. ако имате нужното търпение.Ако пък някой неиска да чака тегли си фаила и отива в първата рекламна агенция и се оправя сам,но повярваите ми няма да ви излезе никак по-евтино.Смятам че бях достатачно изчерпателен по темата и че вече няма да изпадаме в омагьосаният кръг на това КАК ДА СИ ПОРЪЧАМ ЛЕПЕНКИ,КОЙ ПРАВИ ЛЕПЕНКИ,КОГА ЩЕ ГИ ИМАМ.......И Т.Н.

                            P.S. Колега g_gosho само лека забележка към теб.Всичко което се влияе от атмосферните условия (като лепенка) се нуждае от ламинат(или защитно фолио)
                            А когато се прави за автомобил е задалжително да е от автомобилно фолио + ламинат.Да малко е по скъпо но поне няма да избелява от слънцето и да прави лошо впечатление(поне на мен).Колегите от печатницата е трябвало да ти го кажат.......защото иначе не е мн професионално от тяхна страна!Няма мастило или тонер които да издържа дълго време на слънце,дъжд,пароструики,и студове без да е защитено!
                            ИЗВИНЯВАЙ АКО С ПОСЛЕДНОТО СЪМ ТЕ ОБИДИЛ ПО НЯКАКАВ НАЧИН НЕ Е БИЛО С УМИСЪЛ.
                            Последно редактирано от neshko; 26-08-10, 10:39.
                            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                            LZ1NES

                            Коментар


                            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Да и аз разбрах от опит, че трябва да са с ламинат. Новите, които пускам вече ще са такива.

                              Коментар


                              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
                                Да и аз разбрах от опит, че трябва да са с ламинат. Новите, които пускам вече ще са такива.
                                Лепенките са супер, доставката за Събора-също!
                                Благодаря, Стояне!
                                Остана само черпенето

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X