Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Аз също бих взел такива външни.
    Мобилна Спасителна Служба "Сдружение Офроуд" - http://www.mss-offroad.org/
    LZ1BGE / А+ / механик-водач MTTU Падзверо (Мк2, '94, LWB 2.8TD)

    Fortune favours the bold.

    Коментар


    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
      Колеги ако искате ще пусна,само кажете. За външните нямате проблем но за вътрешните.......на мен не ми седят добре.Цветовете седят мн бледи но ако кажете и такива ще пусна!

      П.С. Външни стикери без ник има и в момента
      И аз искам два броя външни без ник.Колега,казвай къде и как да поръчаме?

      Коментар


      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        За колегите от София да звънкат на 0898 474 6 нула 6 да се разберем.За другите на ЛС адрес и ги пращам по Еконт
        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
        LZ1NES

        Коментар


        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Някой колега може ли да помогне с лепенки за резервоара на хонда хр 400 с файл да ги разпечатам или поръчка нещо, мерси.

          Коментар


          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от С Стефанов Преглед на мнение
            Някой колега може ли да помогне с лепенки за резервоара на хонда хр 400 с файл да ги разпечатам или поръчка нещо, мерси.
            Някъде из темата има готов файл, който даваш направо на печатница в твоя град.Потърси внимателно,печатарите си знаят работата,мисля че беше 130мм фи.
            Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от С Стефанов Преглед на мнение
              Някой колега може ли да помогне с лепенки за резервоара на хонда хр 400 с файл да ги разпечатам или поръчка нещо, мерси.

              Колега, не разбрах какви точно лепенки искаш!?Фирмените на мотора или лепенки на форума за мотора??Ако са за фирмените на мотора и искаш да ги смениш (заради боядисване да речем) снимаи ми оргиналните и ми прати снимките с размерите и ще ти ги направя.Бих ти помогнал но имам само на кавазаки 600,1000
              както и на Хонда 1000.Ако пък искаш на форума за резервоара но 12 см диаметър са ти големи кажи колко да е диаметъра и ще те уредим
              Поздрави!
              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
              LZ1NES

              Коментар


              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Стикерите ми пристигнаха.Благодаря ти neshko. )

                Коментар


                • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Колеги, днес най-после получих 3 бр. лепенки-вътрешни, на прекрасния ни форум - OFFRoad-Bulgaria.com. Искам да ги залепя на 3 места, на задните странични стъкла в ъгъла и на петата врата, питането ми е, ще имам ли проблем с КАТ ако ме спрат, тези стикери предполагам не се водят търговски или рекламни? Или да ходя до КАТ - регистриране на рекламен надпис и емблема на МПС, какво ще ме посъветвате?
                  Последно редактирано от Еделвайс; 28-02-13, 16:47. Причина: изясняване

                  Коментар


                  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Мойта е на задната врата и засега нямам проблеми.

                    Коментар


                    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                      Колеги, днес най-после получих 3 бр. лепенки-вътрешни, на прекрасния ни форум - OFFRoad-Bulgaria.com. Искам да ги залепя на 3 места, на задните странични стъкла в ъгъла и на петата врата, питането ми е, ще имам ли проблем с КАТ ако ме спрат, тези стикери предполагам не се водят търговски или рекламни? Или да ходя до КАТ - регистриране на рекламен надпис и емблема на МПС, какво ще ме посъветвате?
                      Също така, ако заради стикерите ще съм в нарушение, то бих искал да ги узаконя и ще съм Ви благодарен, да ми кажете каква е процедурата в КАТ, за да си имам легално стикерите на форума ни по джипката ми?

                      Коментар


                      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                        Също така, ако заради стикерите ще съм в нарушение, то бих искал да ги узаконя и ще съм Ви благодарен, да ми кажете каква е процедурата в КАТ, за да си имам легално стикерите на форума ни по джипката ми?
                        Колега няма да имаш проблем!9 години карам с сткер на 5-тата врата и до сега проблем несъм имал така че невиждам смисъл само да се набутваш с таксички....и утежнения!Проблем може да имаш само ако стикера ти заема голяма част от стъклото!Ако е в някой от ъглите няма проблем!
                        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                        LZ1NES

                        Коментар


                        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Аз карам със стикери на предното и страничните стъкла на багажника + задната врата. Никога не са ме спирали заради тях.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • Re: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Здравейте, да попитам има ли някой друг останал стикер за външно лепене или скоро ще се правят ли ? Бих искал да поръчам 1-2
                            Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
                            0886/872-646

                            Коментар


                            • От: Re: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от Svetlozar Stankov Преглед на мнение
                              Здравейте, да попитам има ли някой друг останал стикер за външно лепене или скоро ще се правят ли ? Бих искал да поръчам 1-2
                              Имаш ЛС
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Още правите ли лепенки ?? Че избеляха предишните ?? Но за вътрешно и с ник
                                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                                Honda Dominator 650
                                088ЧЧ93979-->Борис
                                0878956Ч38-->Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X