Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

    На мен като ми гепиха джипката преди повече от година и половина и си я намерих самНе мисля че е необходимо да се плаща "откуп" на някой келеш дето е задигнал возилотоБих те посъветвал колега че трябва по добре да търсиш и ще си намериш джипа може би сам.Като за начало започни да търсиш тези които са ти го продали

    Коментар


    • До: Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

      Ето нещо подобно ако е след 1996


      Специално за Пламен: можеш ли да броиш?
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • До: Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

        Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
        На мен като ми гепиха джипката преди повече от година и половина и си я намерих самНе мисля че е необходимо да се плаща "откуп" на някой келеш дето е задигнал возилотоБих те посъветвал колега че трябва по добре да търсиш и ще си намериш джипа може би сам.Като за начало започни да търсиш тези които са ти го продали
        Колега, това че си я намерил сам е чудесно, но сам знаеш разликата в цените, и най-вече в престижността (не я обичате тази дума нали, ама тук важи) на возилото.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • До: Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

          Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
          Колега, това че си я намерил сам е чудесно, но сам знаеш разликата в цените, и най-вече в престижността (не я обичате тази дума нали, ама тук важи) на возилото.
          Престижността няма нищо общо според мен в случая с кражбата на джипа на колегатаНе са откраднали Майбах или нещо от този сорт или поръчков джип.Разликата в цените не е фактор.Аз мойта джипка си я намерих сам защото знаех горе-доло къде да търся и като не става со кротко и со благо-става со кютек и се намери бързо.Само крадеца не можах да намеря въпреки че го знам кой е и къде живее даже

          Коментар


          • До: Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

            Да не спамим темата но това което казваш са глупости. Ако Нивата я краде някой самодеец то Гранд се краде организирано и всичко е подготвено и пресметнато.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • До: Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

              Това дето го видях в Сандански беше като на vladi333, само че маслено зелено! Верно съм много зле с моделите на четириколесните !
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • До: Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

                Колега Лани, тъкмо до що си говорим че няма да плащаме на крадците, а ще ги мачкаме и пак се намира някой да ни дава женчовски съветчета.
                Колега Лани , тука във форума има действащи полицаи, бивши полицаи, бивши спортисти, бувши мутри, действащи застрахователи, и адвокати, прависти, обикновени ненормалници - дето заплаши ги с нещо и ще се видиш в приключения, пълни откачалки, дет от нищо не ги е страх, е разбира се най много нормални разсъдъчни хора.
                В едно си прав - крадци няма.

                Прав си колега,но да не забравяме кои ,кои е.Ако си напред помогни на човека да си върне джипката и да се затваря тая неприятна тема,а женчовските съветчите нека мъжете ги решават
                Емил-00356 99872043-Малта
                Defender-90

                Коментар


                • До: Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

                  Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                  Специално за Пламен: можеш ли да броиш?
                  Поне до 10 мога.


                  Коментар


                  • До: Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

                    А сега де, кой е менте
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • До: Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

                      И аз да кажа - и мойто Чероки е с 8. Пламене, пак сме земали ментета. То и затова вече втора седмица нема тампон
                      RB Patrol Team

                      Коментар


                      • До: Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

                        Я вижте да не пише Мейд ин Чайна някъде. Моето е с правилен брой.
                        Истината е че след 1996 се сещат че класическите jEEP-ове са със 7 прореза и решават да догодят броя до 7 и на тези на които са 8-Чероки и Гранд Чероки. Затова преди 1996 са със 8 а след това със 7.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • До: Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

                          много съжалявам за джипа които са го откраднали и човека които е събирал пари тъкмо е почнал да се радва на колата и веднага някои е задигнал

                          Коментар


                          • До: Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

                            Първоначално публикуван от niki_1980 Преглед на мнение
                            много съжалявам за джипа които са го откраднали и човека които е събирал пари тъкмо е почнал да се радва на колата и веднага някои е задигнал
                            Колега niki_1980, явно не четете достатъчно, джипа се намери и сега собственика е на "седмото небе" дето се казва. Ето тук можете да прочетете подробностите
                            LZ1PER

                            Коментар


                            • До: Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

                              Всъщност мисля, че е редно hristota, да напише, тук в тази тема, че джипката е намерена, защото заглавието те кара да прочетеш темата и занапред сигурно ще има още подобни коментари, които всъщност вече не са нужни.
                              Това за него вече е затворена страница и сега му остава само да се кефи на машинката.
                              Поздрави
                              Последно редактирано от Peppy; 08-10-07, 12:00.
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • До: Помооооооооооооощ ОТКРАДНАХА НИ Jeep-а

                                много серадвам че колата е намерена ас от доста време не съм влизал в форума

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X