Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
    Не сме се разбрали.Точно затова предложих,аз да поема чл. внос,за да няма обидени!
    Айде стига глупости, аз на тръгване те питах, ти ми отговори 50/калпак и аз ти казах, че ще додам колкото трябва, нямах повече и не ме е срам, че нямам. Не стига , че ни посрещна, като царе , ами и ще поемаш разлики.
    К'вото съм казал, за мен е закон. Понеже ги е дал ковчежника на групата (поне така разбрах) ще дам нужните кинти на него. Ако обаче си ги дал ти, понеже си ми под ръка - на близо, ще ги дам на теб. Само пишете кому, ще се разберем кога.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Първоначално публикуван от Asen_Daskalski Преглед на мнение
      Съжалявам,че не можах да присъствам,но виновни са говедата от ТМ Ауто.Уж за три часа щяха да сменят ангренажен и обслужващ ремък,а се оказа ,че им трябват пет часа и половина.
      Можеш само да съжаляваш и да преглъщаш
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Ми...оказа се, че аз съм ковчежника...има няма за 2 часа
        Пламене, всички знаем, че между точни хора всички недоразумения бързо се оправят. На всеки може да се случи. Пак ще се съберем и ще се преброим сериозните. Даже хубаво, че стана така. За себе си изводите вече ги направих. Даже се радвам, че този път с малко не достигна. Щото на една сбирка на бара в София останахме трима да оправяме сметката, пък не стигнаха 350 кинта...голяма веселба.
        Радвам се, че се събрахме. Пепо е страхотен домакин, а майстор-готвача е супер. И пак ще се съберем ТАМ

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
          Не сме се разбрали.Точно затова предложих,аз да поема чл. внос,за да няма обидени!
          ДА ама НЕ! Точно щот не сме се разбрали, ей сега се разбираме. Нищо нама да поемаш. Има си принципи и един от тях е че за кеф се плаща. Колкото по-голям, толкова повече.
          А на теб специално съм ти безкрайно благодарен. Оправи ми настроението за бая време напред както само ти го можеш.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
            Можеш само да съжаляваш и да преглъщаш
            Ти май се съмняваш,че ще наваксам?
            My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Първоначално публикуван от Asen_Daskalski Преглед на мнение
              Ти май се съмняваш,че ще наваксам?
              Ами вече взех да се съмнявам да не си станал вегетарианец Що мръвка опаткахме а още не съм те видял около вкусотиите. Ако пък се плашиш от зловредна и прекомерна употреба на течности-знаеш, винаги си си спал в леглото, демек приятелско рамо имаш винаги.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                Ми...оказа се, че аз съм ковчежника...има няма за 2 часа
                Пламене, всички знаем, че между точни хора всички недоразумения бързо се оправят. На всеки може да се случи. Пак ще се съберем и ще се преброим сериозните. Даже хубаво, че стана така. За себе си изводите вече ги направих. Даже се радвам, че този път с малко не достигна. Щото на една сбирка на бара в София останахме трима да оправяме сметката, пък не стигнаха 350 кинта...голяма веселба.
                Радвам се, че се събрахме. Пепо е страхотен домакин, а майстор-готвача е супер. И пак ще се съберем ТАМ
                Някак си не мога да си представя, че точно от тази компания, някой би се направил на тарикат.
                Ама явно имаш повече опит, че аз на тази сбирка в бара не съм присъствал, всъщност кой бар, не информирате всички членове , А?
                Пък при бат' Пепо пак шъ съ сбирем, мъ аку пукани !!! Че явно нещо...
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  Някак си не мога да си представя, че точно от тази компания, някой би се направил на тарикат.
                  Ама явно имаш повече опит, че аз на тази сбирка в бара не съм присъствал, всъщност кой бар, не информирате всички членове , А?
                  Пък при бат' Пепо пак шъ съ сбирем, мъ аку пукани !!! Че явно нещо...
                  Сбирка на бар "Наздраве" Пламене...не се изразих съвсем ясно. А при Пепо естествено пак ще се съберем

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    Някак си не мога да си представя, че точно от тази компания, някой би се направил на тарикат.
                    Ама явно имаш повече опит, че аз на тази сбирка в бара не съм присъствал, всъщност кой бар, не информирате всички членове , А?
                    Пък при бат' Пепо пак шъ съ сбирем, мъ аку пукани !!! Че явно нещо...
                    Ха-ха Естествено,че каня Всички! Всеки ден! И...черпя..!
                    Да сте ми живи и здрави! Толкова приятно изживяване не съм имал от...параклиса...
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      кой, кога и къде събра членския внос?
                      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                        кой, кога и къде събра членския внос?
                        Пламене, ясно е кой не чете редовно темата

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Има едни 50лв. от Сибирски при мен. Като се видим с Пепи ще му ги дам, пък после във фонда ли или там където трябва да отиват.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            На Сибирски...абе,не му давайте да пие толкоз...Първо ги даде на мен...
                            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                            Най-добрият ром е студеният ром!
                            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              Има едни 50лв. от Сибирски при мен. Като се видим с Пепи ще му ги дам, пък после във фонда ли или там където трябва да отиват.
                              Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                              На Сибирски...абе,не му давайте да пие толкоз...Първо ги даде на мен...
                              Абсолютни джентълмени ! Радвам се, че ви познавам!

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                                Абсолютни джентълмени ! Радвам се, че ви познавам!
                                Благодаря ти Цвети! Радвам се,че имам приятели като теб и Миро!
                                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                                Най-добрият ром е студеният ром!
                                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X