Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
    Кво стаа брее,що никой не пише!Ще се организираме ли за събора?Аз за всеки случай имам запазени места за 3 палатки в лагера на Ентусиаст.
    Уф, Ванка не знам. Имам си едни проблеми дето нямат решение и до последно съм в неведение дали ще мога да дойда.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Скъпи айдуци! С оглед на настъпилата тишина у таз богоугодна тема и края на голямото лятно изхождане (в смисъл, че кой където ходил - ходил ), предлагам да се съберем края на месеца и да се преброим, аджеба колко сме останали у дружината! С радост ви съобщавам, че един наш брат и виден айдук - Бат Пепо, съвсем удобно за целите ни взел, че отворил ресторант - сръбска скара, с главен готвач - сърбин, който имал черен колан по всякакви мезелъци ,тарикатлъци и кулинарни бабаитлъци, които се обработват на огън! Да вземем да се посъберем и да уважим нашия брат и угодното на каузата ни и на Бог-а негово начинание, и да видим заслужава ли си колана готвача и да дадем лептата си за успеха му, пък ако ни хареса може и за щаб на централния софийски комитет да го изберем! Какво мислите дружина...?!!

      Поздрави

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Само като чуя "сръбска скара,а зад нея сърбин" и почвам да усещам глад!!

        Айде,казвайте кога,и да го почваме,.......готвача!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Вчера ядох сръбска скара в Сърбия приготвена предполагам от сърбин, е да ме извиняват сърбите (или поне в случая) ама няма общо с кюфтетата на Бат Пепо
          Така че ако се събираме и Бат Пепо е домакин, то аз искрено се надявам да има и от онези кюфтета.

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Момци, само като ви чета и ме подпира подаграта!!! Ха дано не мине котка път и язе да се включа в мероприятието...
            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
              Момци, само като ви чета и ме подпира подаграта!!! Ха дано не мине котка път и язе да се включа в мероприятието...
              Цезаре, ние с тебе ще си водим и медицинско лице! То се е видяло....
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Цезаре, ние с тебе ще си водим и медицинско лице! То се е видяло....
                Ц! Пия толкова видове билки в момента, че скоро ще ми издават екосертификат, та да може към края на месеца да съм в кондиция.
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Клуба на чревоугодниците си има щатно медицинско лице...е, не само лице
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1219304960_l10774446.jpg
Прегледи:1
Размер:24.3 КБ
ID:5303541
                  Специалист по подагра
                  Последно редактирано от cveta68; 13-09-11, 19:40.

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                    Клуба на чревоугодницине си има щатно медицинско лице...е, не само лице
                    [ATTACH=CONFIG]362467[/ATTACH]
                    Специалист по подагра
                    И за мен една подагра ако може Иначе и аз го чакам Бат Пепо да даде нишан и да го нападаме Така че-съгласен
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Цвети, ако знаеш как рязко се разболях като видях медицинското лице на дружината, направо си нямаш на идея .!!!! Бат Пепо няма какво да свирка. Кръчмата си бачка... Наговаряме се, събираме се и се нас*раме (всеки си плаща масрафа).

                      Поздрави

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Паликарева, мноо та мола...
                        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Здравето на айдуците ни е първа грижа!
                          Обаче...края на месеца май е мноооогооо далече, а...?!

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                            Здравето на айдуците ни е първа грижа!
                            Обаче...края на месеца май е мноооогооо далече, а...?!
                            Ех тази неспокойна душа.... За мене е добре, май.
                            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                              Здравето на айдуците ни е първа грижа!
                              Обаче...края на месеца май е мноооогооо далече, а...?!
                              Аз като нередовен член на клуба ,да попитам-а какво и кога е края на месеца.Ще ми се да съм участник в "края на месеца"
                              Румен Николов

                              0888 358 572

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Марто може да ги фиксира по-конкретно нещата. А аз дори съм от хората, които не знаят къде е мястото.
                                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X