Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
    ...Единия бидон вино го попревършиховесил съм един прът луканки един телешка пастърма и един прът от прасетофилета
    И качето го натепах до горе със сланина.................Поздрави на всички и нема да се плашите
    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    ...А за това последното дето си го написал-очаквай в скоро време гости
    Мен това в качето най ме поблазни...

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
      Мен това в качето най ме поблазни...
      То това в качето е ясно, но аз предлагам да го атакуваме по всички фронтове
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
        То това в качето е ясно, но аз предлагам да го атакуваме по всички фронтове
        Как да противореча на председателя на клуба...съгласен

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Благодаря на всички за приятната компания!При мен вчера влака се движи по разписание,така че моля да ме извините,че неможах да се включа качествено,но другия път ще наваксвамБлагодаря на Марто за загриженоста и внимавайте,какво и как пишете,че и жените почнаха да четът вече форума и си е ..... маматаЦвете не се обиждай,тебе те броим като боен другар
          sigpic
          Land rover lightweight-series 3
          Range Rover V8
          Range Rover Classic Vouge SE V8
          Mercedes G280

          ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
            Благодаря на всички за приятната компания!При мен вчера влака се движи по разписание,така че моля да ме извините,че неможах да се включа качествено,но другия път ще наваксвамБлагодаря на Марто за загриженоста и внимавайте,какво и как пишете,че и жените почнаха да четът вече форума и си е ..... маматаЦвете не се обиждай,тебе те броим като боен другар
            Егоист Що не ни запозна с мацката бе
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
              Ако брат ни нападнат бели и червени ще минем от бяло на червено и после ще им забием ножа като минем на рикия. За бегание и дума не може да става, но ако нещо..ги довършваме с БИРИ Гарантирано последното няма да го понесат и ще се самоубият

              А за това последното дето си го написал-очаквай в скоро време гости
              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
              То това в качето е ясно, но аз предлагам да го атакуваме по всички фронтове
              Нема да го уплашитеТая година има повече от миналата
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Радвам се, че влака се е движил по разписание! Дано да е надул свирката и да е изпуснал парата - след излизане от тунела, а не преди това, че пътниците обикновено се сърдят после! Дано линията стане редовна... Дестинацията изглежда обещаваща и поне на мен, дори и само след бърз оглед на каталога ми допадна....

                Иначе , че Тони си го проси нападението - проси си го!!! С това подробно описание на отбранителните фортификации и наличния арсенал, направо си ни кани, ако питате мене.... Егати! Чак сега започнах да проявявам воля за живот някакъв...

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Айде осефервайте се и да почваме да кроим стратегии за нападението. За идвашият уЙкенд го дават времето лошо, даже едни лъжат че и сняг можело да има та баш време за мУжие, демек време за нападение посока Вакарел. Смятам да се явя за атаката въоръжен до зъби с рубинено червена гаубица и нещо скорострелно в кал. около 50 град. А да го видя Тони как ще отвърне на огъня.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                    Айде осефервайте се и да почваме да кроим стратегии за нападението. За идвашият уЙкенд го дават времето лошо, даже едни лъжат че и сняг можело да има та баш време за мУжие, демек време за нападение посока Вакарел. Смятам да се явя за атаката въоръжен до зъби с рубинено червена гаубица и нещо скорострелно в кал. около 50 град. А да го видя Тони как ще отвърне на огъня.
                    За сега възможностите за масиран морски десант като снощния са изчерпани (личния състав все още е леко дезориентиран и неадекватен поради масирания ответен огън със дюлев сръбски произход на който храбро се противопоставяше до 3,00 сутринта, след което се оттегли разпръснат на малки групи - за възстановяване на силите и прегрупиране)! Може да помислим за внедряване в тила на противника и няколко бързи, но много ефективни подривни операции със силно нагряти (до кипване) високоградусни и леко карамелизирани предварително деривати с македонски произход (Хънтър знаеш за какво говоря) - с цел неутрализиране на ДОТ-а известен като "качето"! Бойната група под мое командване е готова да продължи операциите до пълното неутрализиране на "качето" и осигуряването на плацдарм за нахлуването на основните ни съединения, които да нанесат удари по направленията "заредил съм няколко пръта" и "окачих една пастърма"! За целта ще е необходим продължителен преграден артилерийски огън от споменатата вече рубинено-червена гаубица! С оглед на прогнозата за времето и поставените тактически задачи - това ще е най-удачния план за нападение...

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Алллл алллллллл аллллллллллллллллллллллл , е мое ли верно да не ме поканите у тоя клуб .......... я яден и пием повече от вазе !
                      Казвайте кога и да си плащам членския внос със задна дата
                      Лудак

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Много,ама много съжалявам че не дойдох! Видях че Марто ми е звънял.......чак днес,да се таковам у дневалния!

                        Марто,да разбирам ли,че си поел и моя дял от дюлевата? Честито за техниката и тук!
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                          Много,ама много съжалявам че не дойдох! Видях че Марто ми е звънял.......чак днес,да се таковам у дневалния!

                          Марто,да разбирам ли,че си поел и моя дял от дюлевата? Честито за техниката и тук!
                          Разбирай каквото можеш да си представиш! Още не знам къде съм - не ме цепи глава, но ми е едно замаяно, такова....
                          Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 04-12-11, 17:48.

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                            За сега възможностите за масиран морски десант като снощния са изчерпани (личния състав все още е леко дезориентиран и неадекватен поради масирания ответен огън със дюлев сръбски произход на който храбро се противопоставяше до 3,00 сутринта, .............
                            Стига глупости, бе новобранец! Кой ти подшушна тия глупости. Не подценявай старите и бойния опит!

                            Снощи си тръгнах към 2:30, а в 7:30 бях на работа. В 10:30 пък вече пътувахме към Селимица. Е сега се прибрахме. Какви ги плещиш? Я се вземете в ръце!
                            Айде безаварийно и попътен вятър и ................ пари за реализация на проекта!


                            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                            Нема да го уплашитеТая година има повече от миналата
                            Тонка, аз имам резервация още от лятото.
                            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Абе и аз ако имах работа днес, щях да стана и да я свърша, но не е там работата! А ти не ми се отваряй, защото когато стана да си ходиш, приличаше на мим на който са му вадили зъб без упойка...!!!

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                Мале, снощи как съм се омазал! Не знам къде съм... Има и снимки, но все още ми е прекалено трудно да ги извадя от телефона! Дано поне Керчев да е свършил работата...
                                Ми аре де...
                                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X