Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Абе,аз от Ванката Керчев разбрах,че има някакво движение...Дойде и вика - а!никой ли нема?!
    Та...ако кажете,да се съберем..?Да се поразгащим малко..?Тамън заредих аптечката и има с какво да почерпя...
    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
    Най-добрият ром е студеният ром!
    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
      ......Дойде и вика - а!никой ли нема?!
      .............
      С несериозни хора се занимаваме, Пепо! Жертвай ги!, както се казваше в един БГ филм "Топло".
      Много бях учуден като се обадих, че НЕМА НИКОЙ?!?!?!?!?!?!?!?!?!
      Абе - пълни глупости!!!
      И пъла безотговорност!
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        За мое голямо съжаление вчера при Пепи се оказахме само двама чревоугодници,добре,че водех и двама приятели(кандидат членове на клуба) с мен.С Пепи последните три месеца изядохме две телета и купища прасета,а Вас никакви ви няма.СРАМОТА!
        sigpic
        Land rover lightweight-series 3
        Range Rover V8
        Range Rover Classic Vouge SE V8
        Mercedes G280

        ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Добре, че не живея в София.................мале - мале, щеше да е...................., сигурно щях да стана триста кг.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Ми обява по радиото, за евентуално мероприятие, няма да е зле.
            Цвете !
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Тази вечер след 19.00 при Пат Пепо! Черпя за новия джип! От мен ракията и многоо маринован (домашен) сафрид...

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Супер! Чакам ви към 7 Нещо...телефони да въртиме ли на тайфата..?
                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                Най-добрият ром е студеният ром!
                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                  Супер! Чакам ви към 7 Нещо...телефони да въртиме ли на тайфата..?
                  Върти, върти...

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Докарай и придобивката, бре маскара !
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      Докарай и придобивката, бре маскара !
                      Придобивката е на "топло" - докато не я обезпечим срещу "зли очи" и завистници... От сряда-четвъртък нататък ще ви дам възможност да му се порадвате.

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                        Добре, че не живея в София.................мале - мале, щеше да е...................., сигурно щях да стана триста кг.
                        Е...нека ми е..!
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                          Брой го както щеш за това вино и червеноармеец ставам, даже ако требе и в дружината на татко Махно влитам
                          Батько МахноА ако после ни притиснат и белите и червенитеНа дека че бегаме


                          А на Миро да припомня, че го Тони носихме двамата, а той е 60 кила /ако не е пил бира де /[/QUOTE]Мене па ми казаха че той ви е носил и дваматано поради вродената му скромностне ви е казал


                          Ше ме извините начело с Бат Пепо че не можах да дойда в пустото му Буре нооооо що е време пред нас е

                          И да не ме жалите аз си правим сека вечер солови изпълнения да не губим форма не за друго

                          Единия бидон вино го попревършиховесил съм един прът луканки един телешка пастърма и един прът от прасетофилета
                          И качето го натепах до горе със сланина.................Поздрави на всички и нема да се плашите
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Мале, снощи как съм се омазал! Не знам къде съм... Има и снимки, но все още ми е прекалено трудно да ги извадя от телефона! Дано поне Керчев да е свършил работата...

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                              Батько МахноА ако после ни притиснат и белите и червенитеНа дека че бегаме
                              .....

                              Единия бидон вино го попревършиховесил съм един прът луканки един телешка пастърма и един прът от прасетофилета
                              И качето го натепах до горе със сланина.................Поздрави на всички и нема да се плашите
                              Ако брат ни нападнат бели и червени ще минем от бяло на червено и после ще им забием ножа като минем на рикия. За бегание и дума не може да става, но ако нещо..ги довършваме с БИРИ Гарантирано последното няма да го понесат и ще се самоубият

                              А за това последното дето си го написал-очаквай в скоро време гости
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Абе и аз се омазах, ама вчера бях болен, днес вече не.
                                Рецептата за оздравяване е гурманска салата со много чесън, дюлова ракия колкото поеме и най-важното - приятната компания...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X