Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Като пораснеш ще разбереш...
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Здравейте на всички!
      Извинявам се,че не съм писал от доста време,но имах бая работа.Наистина отворих едно ресторантче за сръбска скара.В белите брези.Малко е,но уютно и ще ни побере всичките айдуци... А за готвача...Ванката Керчев да каже,та да не излезе,че си правя реклама...Като дойдете ще ви кажа на място кой е,какъв е и защо такъв е)
      С огромно удоволствие приемам идеята на Марто да се съберем при мен,пък за щаб....))) Ако ви хареса - тогава ще мислим...
      А за хората,които не ме познават ще кажа,че ВСИЧКО,което се предлага в ресторанта е домашно.В смисъл - каймата за плескавици,кебапчета,ущипци...се приготвя на място,сам си правя и пълня наденицата,всички пушени меса за скара си подготвям и опушвам лично на естествен дим,сирената за урнебес и тези за салата също са домашни...



      P.S. Докарах и една осем годишна сливова ракия,и тя,горката - домашна...Та - да сте ми живи и издръжливи и добре сте ми дошли! )
      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
      Най-добрият ром е студеният ром!
      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Малко е,но уютно и ще ни побере всичките айдуци... А за готвача...Ванката Керчев да каже,та да не излезе,че си правя реклама...Като дойдете ще ви кажа на място кой е,какъв е и защо такъв е)
        С огромно удоволствие приемам идеята на Марто да се съберем при мен,пък за щаб....))) Ако ви хареса - тогава ще мислим...
        Бат Пепо, напиши къде е, че се лутам. За да ме упътиш, не за реклама....
        Поздрави!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
          ..... ВСИЧКО,което се предлага в ресторанта е домашно.В смисъл - каймата .....
          Значи има и от онези кюфтета (и аз, кюфтета та кюфтета, който не знае за какви кюфтета става въпрос ще ме помисли за ненормален кюфте-маниак), и аз искам да знам къде се намира може и на ЛС

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Айде стига с тея лични! Напиши направо в темата адреса, че ще ти свършат личните.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Сега е момента да припомня, че според приетия устав на клуба, от всички членове, вкл. и придружителите им, се събира членски внос. Събранието при бат Пепо на 30.09 /петък/ е подходящия момент да се преброим и отчетем. И разбира се, членския внос НЕ освобождава от плащане на сметката за консумация в заведението. Членският внос ще се ползва за организирани сбирки на теферич.

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                Сега е момента да припомня, че според приетия устав на клуба, от всички членове, вкл. и придружителите им, се събира членски внос. Събранието при бат Пепо на 30.09 /петък/ е подходящия момент да се преброим и отчетем. И разбира се, членския внос НЕ освобождава от плащане на сметката за консумация в заведението. Членският внос ще се ползва за организирани сбирки на теферич.
                А сега да видим кой ще дойде на 30-ти!!

                п.п Пепо,дай адреса на кръчмето,че не ми се чака до края на месеца!! Ако обичаш! ........ВЕДНАГА!
                088пет722пет99
                http://www.hydropompi.com/

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Я
                  878511557

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                      Вальо, още помня маринованите рибета. Големи майстори сте с Наско! Баш сте за нашия клуб Нямате ли път към София на 30.09 ?

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                        Вальо, още помня маринованите рибета. Големи майстори сте с Наско! Баш сте за нашия клуб Нямате ли път към София на 30.09 ?
                        Благодаря за комплимента.
                        Днес късно патувам към теб но няма да можем да се видим.
                        В клуба ще се влючим по късно.

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Адресът ми е : ул. Кюстендил 21. Това е каналът между Красно село и бул. България.Като тръгнете от ул "Дойран" (ресторант Ниагара)посока Шел-ът на "България"- на 200-300 метра в дясно ще видите една бизнес сграда,жълта с червена дограма и денонощен магазин отдолу.Точно там съм,пише Златно буре

                          А ей-тази плескавица направихме вчера за Ванката Керчев,тежи един килограм и е дебела около 4см. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23092011289.jpg
Прегледи:1
Размер:255.9 КБ
ID:5304872
                          Последно редактирано от Bat_Pepo; 24-09-11, 13:55.
                          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                          Най-добрият ром е студеният ром!
                          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                            Адресът ми е : ул. Кюстендил 21. Това е каналът между Красно село и бул. България.Като тръгнете от ул "Дойран" (ресторант Ниагара)посока Шел-ът на "България"- на 200-300 метра в дясно ще видите една бизнес сграда,жълта с червена дограма и денонощен магазин отдолу.Точно там съм,пише Златно буре

                            Много си ми удобен! Около 382 м от мене си! Чудесно ми е! Успех в начинанието!
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              Много си ми удобен! Около 382 м от мене си! Чудесно ми е! Успех в начинанието!
                              А така. Тъкмо като дойда някой път към София да ме заведеш да омаам десетина от ония кюфтенца и някоя и друга пушенийка на скара.

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Много си ми удобен! Около 382 м от мене си! Чудесно ми е! Успех в начинанието!
                                Радвам се,че си наблизо! Благодаря ти много и добре дошъл!
                                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                                Най-добрият ром е студеният ром!
                                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X