Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Абе гадове такива защо аз не съм опитал от тез благинки на Пепи и къде съм бил

    пп Ааа сетих сеДокато кършех костите на хайванчето долу та да се събере в тавата, вие сте изплюскали вкусотиите значи. Не ви е срам Веднага да намерите начин да поправите тази въпиюща несправедливост
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
      Абе гадове такива защо аз не съм опитал от тез благинки на Пепи и къде съм бил

      пп Ааа сетих сеДокато кършех костите на хайванчето долу та да се събере в тавата, вие сте изплюскали вкусотиите значи. Не ви е срам Веднага да намерите начин да поправите тази въпиюща несправедливост
      СтанАхме двама...

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Ванка,май верно е по-добре така да го пекнеме,па макар и с мандраджийско масълце..? А може и при мене - имам един двор,дето река Струма го дели на две...

        ПП Нали нищо му няма на твоя звяр?И на кого дължа едно въже - твой ли беше колана?
        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
        Най-добрият ром е студеният ром!
        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Ей още не им се е слегнало агнешкото в стомасите прасенце им се е прияло

          Май ше засрамиме древните римлянипо пиршества

          Трябва да изчакаме да окосиме ливадата и ше повториме мероприятието.

          Макар че прасенце на шиш може да се направи и навънка през деренцето там където свършва асфалтовия път има площадка и едно равно местенце

          Или как се пее в песента (имали го тук прасенцето ке му найдеме местенцето)


          На Мещера телбода му е останал и едни отверки трябва да му ги пратя по Еконт.
          Един удължител има и една лампа на кой са.Не знам.
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
            И аз смятам, че това е идеалният начин за приготвянето на прасенце. Емоционалният момент този път ще го оставим за хънтара...
            А НЕ! Този път ще гледам отстрани, ще си цедя ракийката и премлясквам мезетата. Мога и периодично да се почесвам по корема. Как па не казахте едно благодарско за тези дето ви стъкмихме офф хайванчето Я вижте какво сме изпуснали докато се " мъчехме"
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
              Ванка,май верно е по-добре така да го пекнеме,па макар и с мандраджийско масълце..? А може и при мене - имам един двор,дето река Струма го дели на две...

              ПП Нали нищо му няма на твоя звяр?И на кого дължа едно въже - твой ли беше колана?
              Само дето имам каприз на тема масло, демек да не е купешко че там и най-скъпото си е маргарин. Мястото е без значение но да знаеш че този път ще има повече народ. Сигурен съм. Де го този двор?- дай локация.
              Нищо му няма плаче за другата раздатка но причината не е в никой от вас. Подготвя се и в скоро време ще е качена. Колана е на Румен.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                Абе гадове такива защо аз не съм опитал от тез благинки на Пепи и къде съм бил

                пп Ааа сетих сеДокато кършех костите на хайванчето долу та да се събере в тавата, вие сте изплюскали вкусотиите значи. Не ви е срам Веднага да намерите начин да поправите тази въпиюща несправедливост
                Аз сигурно съм ги лапал с две ръце като на снимките на Паладин как ме е уцелил приклекнал зад пещанавирил глава и тъпчем агнешко с две ръце в устатакато невиделмани ше го види некой гладен може да получи гърч........

                Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                СтанАхме двама...
                Азсамо5-6не се сдържахама Бат Пепо е виновен такива вкусни ги беше издокарал


                Естествено най-вкусно беше направо от тавата.Не се качи снимката от 60 страница е......
                К мирной жизни не пригоден.
                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  А така лека-полека шъ си признаете всичко Знаем за коя снимка иде реч, направо си е за аватар

                  пп Добре че беше Пламен/ зайко та да отсрами скараджиите, поне за мен де. Аз налегнах неговите произведения и да си призная- супер бяха!
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                    ... имали го тук прасенцето ке му найдеме местенцето ...
                    Баш !

                    ... и още нещо мноооу важно !

                    Всички документалисти да фАнете да си изпочупите техниката с която сте визуализирали мероприятието !

                    По принцип съм висок (185см./85кг.), рус, със сини очи, ама никъде не се видЕх !
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Ники, някои неща никоя техника не може да компенсира! Обърни се към пластичен хирург...

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Аз съм за затварянето на тази тема и залепянето и както предложи Макс, за да служи за пример на добрата воля в портала.
                        Последващите дискусии да отделим в нова, например хайдушки скари 2011.
                        Гласувайте! Други предложения?!

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Браво Браво момчета ааааааа пиенето стигна ли
                          0885 297985,мтел-Радо
                          0876 556870,виваком като домашен

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Абе гадове такива защо аз не съм опитал от тез благинки на Пепи и къде съм бил

                            пп Ааа сетих сеДокато кършех костите на хайванчето долу та да се събере в тавата, вие сте изплюскали вкусотиите значи. Не ви е срам Веднага да намерите начин да поправите тази въпиюща несправедливост
                            СтанАхме двама...
                            Абе те си бяха много, и имаше още останали като дойдохте с тавата (пълната), но явно хората постъпиха егоистично (което е разбираемо, имайки предвид вкуса на Кюфтетата с главно "К") като не ви казаха къде са.

                            Коментар


                            • Ето малко снимчици и от мен.
                              От вчера по обед ударих едни 20 часа сън...мани.
                              Не от друго но настинката отпреди си каза думата.

                              Адаш,освен телбода,и знамето забравих да се е...а у кухата кратуна.А за него човек...,знаеш как е.Ще ти бъда много задължен ако ми ги пратиш.
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от maxxx; 03-05-11, 15:02.

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                                Аз съм за затварянето на тази тема и залепянето и както предложи Макс, за да служи за пример на добрата воля в портала.
                                Последващите дискусии да отделим в нова, например хайдушки скари 2011.
                                Гласувайте! Други предложения?!
                                И аз съм ЗА. Моето предложение е "Среща по Хайдушки"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X