Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
    Нека се забрави музика от други носители. Ще е добре!

    20-30 души не е проблем, но както се очертава над 50 ще ги пропусна.

    Ъъъъъъъъъъъъ, да питам: Тогава ще има ли телемост /Или Агнешки мост/? Да мога да си пия ракията пред моста и да съм виртуално с вас.
    ПП Ще си вземНа и едно надуваемо агне .
    Адаш, няколко пъти го четох това и не го разбрах, хем не съм русо...
    Няма да има никакъв мост...и музиката ще е от птичките и мушичките. Ти си от организационния комитет, късно е да се цепиш !

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
      Копаме глина Ако искаш може да снимаш, после ще го вкараме в някоя сага за каторжници Страх ли те е от дъжд?
      Ти сега майтап ли си направи? Питам да знам има ли план, според метеорологичните условия! Щом ше копаме - копаме! Глина, трупове - все ми е тая! Пък да вали, да вали, колко да вали..?!! Да му мисли само Дидо, как ще пали скарата (плочата) да храни бригадата...

      Поздрави

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Сървайвър бате. Ако искаш шъ тъ светна как се пали огън в джънгъла, а там е вода отвсякъде.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Светни Дидо, освен ако не бягаш по тъча и да се присламчваш към тиловата част на подразделението..?!!

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
            Ауу, каква тема се е развила, а аз живуркам постейки, но ще им доиде края на постите.... Та, ако приемате сериозен, настолен играч, съм готов да се включа с целия си ресурс.
            Поздравления за идеята и организацията.
            Мятай мотиката на рамо в събота и идвай...

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              Светни Дидо, освен ако не бягаш по тъча и да се присламчваш към тиловата част на подразделението..?!!
              Към обоза най-ми е добре.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                Към обоза най-ми е добре.
                Старо куче - медалист си ти! Златен...

                Поздрави

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                  Адаш, няколко пъти го четох това и не го разбрах, хем не съм русо...
                  Няма да има никакъв мост...и музиката ще е от птичките и мушичките. Ти си от организационния комитет, късно е да се цепиш !
                  Не се цепя, Цвете. Хипотетично погледнато, когато съм го писал може да съм се БИЛ нацепил. Иначе от работа не бягам, даже и да ме гони.
                  ПП Честно казано и аз неразбрах какво съм искал да кажа. Пък не стига, че не съм рус, ами съм и без коз /без коса/.
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Събота - слънчево, сутринта 8, на обяд 17 градуса. Неделя - още по-топло.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Имам камионче, ако трябва да се закара нещо на там...
                      VARADERO SD2

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                        Имам камионче, ако трябва да се закара нещо на там...
                        Имаме тракторче с ремаркеНема гайлеНещо почнаме да пиеме от рано
                        К мирной жизни не пригоден.
                        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                          Имаме тракторче с ремаркеНема гайлеНещо почнаме да пиеме от рано
                          Тони помисли колко каменица събира камиончето!!! А ако дойде пълно
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Тухлите ше трябва да се чистят от стария разтворима тесли захабени за тая работа.Има съд за размесване на калта„глината“с мотика има кофи да подадеш на майсторите имам сякакви дървени материали за маси и пейки но тях трябва да ги проектираме и набием краката и преди купона да ги монтираме че ше ги откраднат ако ги монтираме сегаабе няма проблем



                            Лопати и кирки и гребла имам в изобилие само с пиенето да внимаваме да нея изкривиме на една странапещатова за майсторите

                            Тони помисли колко каменица събира камиончето!!! А ако дойде пълно
                            Малееееееееееееееееееееееее те това и у най радосните сънища не съм го видел....
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Наближава време за работа и активноста тук паднА съмнително ниско. Като се сетя когато идеше реч за консумация на печени хайванчета, как за един час по 6 страници се изписваха.....
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                                Наближава време за работа и активноста тук паднА съмнително ниско. Като се сетя когато идеше реч за консумация на печени хайванчета, как за един час по 6 страници се изписваха.....
                                Ше се размърда четата нека дойде събота
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X