Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Аз само в Неделя мога. Стига да не вали.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
      Абе Ники, ти днес нали щеше да си на обекта ?! Има тухли за чистене, още глина трябва да се докара, ламарина да се реже по размер...
      Една птичка пролет не прави, Цвете , а и това с ламарината си е Майсторска работа, не е хамалогия и не става за мен
      Аз ще си копам канали, кенефи и други безотговорни съоръжения. И докато сковавам пейки, ще се грижа за топлата скара и чашите да са пълни със студена бира , пък после който иска да се оплаква, че няма кой да му сипе чаша вода

      Лек Ви ден, и не се преуморявайте !
      Пазете сили за обекта
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Така както гледам, май тази събота и неделя ги пишем дъждовни..?!!

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          Така както гледам, май тази събота и неделя ги пишем дъждовни..?!!
          Както кажете. Само да спомена, че следващата седмица е Лазарица /имам 2 моми/ и Цветница и ще ми дойде нанагорно да дойда, както и на Цвета. А след това е Великден. А после е терминът!!! 30 /словом тридесети априлий/. Направете трезва преценка, пичове .......и птички!!!.

          ПП Мога да направя нЕк'ви усилия и за неделя /вкл./. Ако има доброволци, нека ми се обадят да им дам терка.
          0889310360-Цецо.
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Егати как издишаме на края! Не е вярно направо...?!!!

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Аз съм свободен в събота, за неделя имам все още непотвърден на 100% служебен ангажимент, за който ще знам със сигурност утре. Казвайте какво правим..?!

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                И сам воинът е воин кога трябва......
                К мирной жизни не пригоден.
                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Най-добре утре вечер да се преброим за тази събота и неделя. Вероятно следващата събота преди Цветница ще може да довършим...

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                    И сам воинът е воин кога трябва......
                    Нема да се плашиш!

                    Облога , кой ще яде яре в пещ си остава!

                    Аз си действам в паралелната версия, така че в една от двете пещи със сигурност ще има нещо!

                    Но ще сменя датата на операцията, защото Хънтъра като нищо може да ми натресе беля!

                    Така действаме ние от "координираните сили" за овладяване на въздушното пространство и 30% от бронетанковите войски на Кадафи!

                    Но ще ви разкажа, как точно съм го изял и какъв вкус е имало яренцето!
                    Последно редактирано от Volk; 07-04-11, 22:57.

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                      И сам воинът е воин кога трябва......
                      Не е сам, Тони! Ш'се стараИм!

                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      ..... Вероятно следващата събота преди Цветница ще може да довършим...
                      Не, нестане ли в събота и неделя, просто ще стане,ама НЕ!!!


                      Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                      Аз си действам в паралелната версия, ...........!
                      Дествувай! Щото те имаме като опция/или по нашенски-резервен вариант/. А като си помисля колко съмишленици ще има, ще преминем през ранчото като термити. Ще те намерим/имаме оперативни данни/. Моли се пещта във Вакарел да се случи.
                      Наздраве!
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                        Нема да се плашиш!

                        Облога , кой ще яде яре в пещ си остава!

                        Аз си действам в паралелната версия, така че в една от двете пещи със сигурност ще има нещо!

                        Но ще сменя датата на операцията, защото Хънтъра като нищо може да ми натресе беля!

                        Така действаме ние от "координираните сили" за овладяване на въздушното пространство и 30% от бронетанковите войски на Кадафи!

                        Но ще ви разкажа, как точно съм го изял и какъв вкус е имало яренцето!
                        Разузнаването в дълбокият тил на врага, демек Вълчо, вече е в действие. Утре подробен доклад. Копай бункер щото спасение от гладна глутница хайдуци няма. Ако искаш ползвай трапа от окопа по предназначение-агънце по хайдушки.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Не виждам конкретика приятели...
                          Ако бях наблизо,да сме забравили досега за тая пещ.Малко усилие остана!При готово съоръжение много бързо ще уточним останалото.

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Гледам в бинокъла - никакво движение!

                            Или позициите са изоставени, поради тотална разпасаност, или се подготвя в тайна мощна контраофанзива!

                            Засега хипарлъка ми се струва по-вероятен!

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Били харизали живот на две агънца, поради липса на топъл гараж - нека.
                              Християнско е да си милостив, защо не е интересно.
                              То и работлив поп няма, но са хрисими божи служители.

                              п.п. ако някой ще припалва, няма нужда - майтапче.

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Първо свали капачките на бинокъла после позатрйй с прилежащата кърпичка.
                                А какво толкова лошо виждаш в хипарлъка- деца на цветята, мир и либофф, сех на екс и тотална анархия. Е има ли по-хубаво от това

                                пп. Едно ножче и кибрит са ми достатъчни и двете невинни агнешки души да се озоват в техният си рай, а телата им да станат годни за консумация.
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X