Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Преди малко Добри ми вика по телефона:"Майсторе, на 30-ти ще ходиш ли?". "Дека бре?" питам аз. А то ето къде било. Пък аз съм забравил.
    Ама чакайте малко, Вий к'во си мислите, зидаме , палим , печем, ядем. Тя малко като "Гладна кокошка - планина повдига" и "Сговорна дружина - слепи ги ражда". Няма да стане толкоз бързо, пък трябват и малко речни камъни - 1 кубик, малко пясък - също около кубик. Че то първо се иззижда свода, после му се прави кожух, който се пълни с речни камъни и пясък - да акумулира топлината, после отвън се измазва и т.н. ...
    Демек първо на 23-ти Април бригада за пеща, ако искате на 30-ти агне.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      ако на 30 няма пещ-копаме трапа,и вадим гърнето..резервни варианти да искаш ..
      куче или вълк?
      в клетка ,или свободен?
      въпрос на личен избор.
      Вихрен Илиев
      0888249888
      blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
      Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Дайте да спретнем една бригада за построяване на пеща преди Велик ден! Да видим кой ще дойде и с какво може да е полезен, защото за ядене и пиене както видяхме - меркалии много! Аз нищо не разбирам, но мога да мъкна тухли, камъни, пясък, глина и каквото там още се наложи! Ако деня е събота или неделя - насреща съм!

        Поздрави

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Е това "най-го обичам"...!!! Когато говорихме за това как ще се изпекат хайванчетата и как ще ги ручаме, тука се пишеха по пет мнения в минута! Сега все едно бомба падна! Старо, ако му разбираш и можеш да я иззидаш сам пеща - идвам общак! Ако не ти се занимава - обещаното от мен си е обещано, копаме един трап, с джанта или без джанта - все някак ще го изпчечем и ще си направим густото на 30-ти април!

          Поздрави

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Казвайте кога,и аз идвам.Не ми разбира главата от пещи,ама можем да носим!!
            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
              обещаното от мен си е обещано,
              Няма съмнение!

              Във форумите има два основни проблема:

              1-ви проблем - събитието може да се изживее виртуално предварително,а това да обезсмисли физическото изпълнение...

              2-ри проблем - познаваме се основно виртуално и при реална среща не е като да печеш агне с баджанака, винаги има първоначална дистанция..

              След преодоляването на тия два проблема, всичко е "Пей сърце!"

              П.С. Правя паралелна организация - ще си ям ярето сам, а да видим кой ще яде блажно накрая!

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Първия описан от теб проблем Volk ми звучи малко като виртуалния секс, но то тук има и много виртуален офф роуд така, че явно е в кръга на нещата! Аз обаче не си падам по виртуалните изживявания, а за мен и две изречения на Стария в този форум са достатъчни да мога да му подаря агне и да седна да ям, и да пия с него! Това се отнася и за всеки съфорумец, защото няма какво да деля с никого от тука, стига да не е прекален шлангаджия и да прави останалите на по-прости...!!! Мисля, че коментирах и втория описан от теб проблем! Що се отнася до паралелната ти солова организация - мисля, че си чувал приказката за оня дето се цепил от колектива и какво му се случило после...!!!!

                Поздрави

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  ако съм свободен за зидането -идвам,ако не лично ще си посипя главата с пепел като изкопам трапа или сготвя агне в гърне както сие у нашио край
                  куче или вълк?
                  в клетка ,или свободен?
                  въпрос на личен избор.
                  Вихрен Илиев
                  0888249888
                  blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                  Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    [QUOTE=derhunter;1468483]Приемам и чакам нишан да почваме зидането.[/QUOT

                    Повече от това какво?
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      ...
                      Демек първо на 23-ти Април бригада за пеща, ако искате на 30-ти агне.
                      Все пак това не е само даване на акъл, а готовност за бригадата. Само Тони да надуе тромбата за "СБОР" .
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        23-ти Април е Велик ден (част от празниците е) дайте по-рано да го направим, хем по Велик Ден, Тони може да и направи сефтето...

                        Поздрави

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Ако искате да я издзидаме неделята преди Великден.Аз ше приготвя материалите.Ако искате кажете и действаме.Само се чудя къде да я правиме при мене на базата или на онази ливада 10те декара.Че около мене макар и на края на селото има минава път и има много братя роми ше минават и гледат а там на ливадата е спокойствие и рай имам в нея кладенец за студене на бири а над нея на сто метра има леден извор прекрасна вода .Това е на километър от Вакарел и до там води асвалтов път и сто метра черен.Ливадата е заградена с мрежа и тополи и акации спокойствие и рахат.Па и тая пещше я използваме и понататъкта нема да е загубаИма и едно къще у средата на ливадата абе нема да я изгазиме тая ливада а тревата ше си покара не се безпокойте

                          А за дистанцията на Вълчопри мене дистанция нема дали от занаята или от друго този проблем не съществуваКато спрат двама шофьори след ден каране и кво секи да си пие на сандъка лиНе те се збират веднага и се започва.........помниш ли брато.......Та акцията ше я проведеме та ше се разчуеСлед първи април ако искате може да почнеме само кой разбира да каже колко материали ше трябват кое го няма да набавимДа сте живи и здрави поздрави
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Тони, аз съм за ливадата (да ма извиниш, все пак имота си е твой...) Преди Велик ден, всяка събота и неделя съм на разположение!

                            Поздрави

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                              Ако искате да я издзидаме неделята преди Великден.Аз ше приготвя материалите.Ако искате кажете и действаме.Само се чудя къде да я правиме при мене на базата или на онази ливада 10те декара.Че около мене макар и на края на селото има минава път и има много братя роми ше минават и гледат а там на ливадата е спокойствие и рай имам в нея кладенец за студене на бири а над нея на сто метра има леден извор прекрасна вода .Това е на километър от Вакарел и до там води асвалтов път и сто метра черен.Ливадата е заградена с мрежа и тополи и акации спокойствие и рахат.Па и тая пещше я използваме и понататъкта нема да е загубаИма и едно къще у средата на ливадата абе нема да я изгазиме тая ливада а тревата ше си покара не се безпокойте

                              А за дистанцията на Вълчопри мене дистанция нема дали от занаята или от друго този проблем не съществуваКато спрат двама шофьори след ден каране и кво секи да си пие на сандъка лиНе те се збират веднага и се започва.........помниш ли брато.......Та акцията ше я проведеме та ше се разчуеСлед първи април ако искате може да почнеме само кой разбира да каже колко материали ше трябват кое го няма да набавимДа сте живи и здрави поздрави
                              Набореее,а на мен каква длъжност ще ми дадете,като не мога да зидам?
                              My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Явно май ще трябва да се идва до тебе за бърз проект. Количеството материали-според големината на съоръжението. Имам питане- какви са тухлите? Трябва си плътни, знаеш го предполагам. Иначе за мястото както ги описваш нещата отиват към ливадата май, според мен. Пак въпрос. Как стоят нещата с електриката на ливадата?
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X