Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
    Дай да съберем рецептите, а пък аз ще ти кажа, защо на вълка вратът му е дебел!

    Поздрави!
    Ако треба дегустатори ние със Дочев можем да ви помогнем.
    Той от къб бутовете а аз откъм главата и среща на ВРАТЛЕТО.
    Дочев да несе обидиш.

    Коментар


    • #92
      От: Агне по хайдушки?

      Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
      Дай да съберем рецептите, а пък аз ще ти кажа, защо на вълка вратът му е дебел!

      Поздрави!
      Искаш да ми кажеш, че ако се съберем и ти дойдеш, ще си го печеш и ядеш сам агнето ли...?!!! Що ли си мисля, че няма да ти се получи..?!!
      А за спането - имам си палатка, имам си джип, а ако се направя много и в реката да се катурна да спя - все ми тая и няма да е за сефте!!! Страия мен поне да не ме мисли...

      Поздрави

      Коментар


      • #93
        От: Агне по хайдушки?

        Айдуци!

        Само препечено агънце, червено вино и ливада ви трябват!

        Така не се постига съвършенство и изящество!

        А че Стария може като нищо да подпали такова нещо, съм убеден!
        Още повече, ако в момента играе карти с Лукавия, което поддържа като традиция всяка вечер, като истински лорд!

        Коментар


        • #94
          От: Агне по хайдушки?

          Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
          Айдуци!
          Е нали заглавието на темата е "Агне по хайдушки"..?!!
          Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 08-03-11, 17:39.

          Коментар


          • #95
            От: Агне по хайдушки?

            Каква тема, като ми изядохте агнетата, още на ниво рецепти?!
            Айдушка работа!

            Ама на зло куче - зъл прът!

            Като казах "зъл прът", модераторите я им се скарайте на тия бохеми да си направят тема " Гергьов ден, на гости у Стария!" и да ми оставят темата на мира...

            Тия са опекли хиляди хайванчета, а аз нито едно! Не ме оставят и да науча как става изедниците!

            Айдушка работа!

            Коментар


            • #96
              От: Агне по хайдушки?

              Така, както аз виждам нещата, трябва да си вземеш хайдутите да те научат как се пече агне. Зер, не ти се ходи при Стария, там се играят карти.

              Коментар


              • #97
                От: Агне по хайдушки?

                Като чета темата ми текат лигите и ми идват едни идеи....
                Кофти че пътя от Варна до София е две агнета. Затова ще си ги ядем тука, пък ще ви завиждаме отдалече.
                Та идеята ми е да си направя глинена пещ. Място има, мерак има, материал ще се намери, давайте идеи. Не искам модерна зидана пещ, искам глинена.
                А за спането кво му мислите толкова, палатки нямате ли си, какви сте офроудъри. Я да дойде Стефан, да ви спретне един зимен палатков лагер. А и след ракията и виното едва ли ще има някой да му е студено.

                Коментар


                • #98
                  От: Агне по хайдушки?

                  Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                  Аз като разправям, че гладът е двигателя на човешкия прогрес няма кой да ме чуе!
                  Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                  ... и мързелът.
                  Е тия два вола дърпат каруцата на живота напред.
                  Единия към по-тучната ливада, другия гледа да заобиколи баира !
                  Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 08-03-11, 17:42.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #99
                    От: Агне по хайдушки?

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Така, както аз виждам нещата, трябва да си вземеш хайдутите да те научат как се пече агне. Зер, не ти се ходи при Стария, там се играят карти.
                    Айде.. И модератора се продаде за сочно, ухаещо на масло , препечено агнешко бутче, че и към запотената чаша с руйно вино поглежда!

                    Губя надежда!

                    "Като не можеш да победиш някой, стани му приятел!" /Наполеон/..

                    Айдушка работа!

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Тамън бех запомнил рецептата,и я забравих!!! Сега в главата ми е само-печено..печено.....ама какво и как,не ме интересува!!

                      Тони,имам едни тухли(огнеупорни),и се чудя кво да ги правя!

                      Той,Volk,искаше да го копа,и сигурно ще се разсърди ако е от пещ!!
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Режа тука едни мезета, а жената кротко пържи кюфтета, ама не е същото мама му стара..!!! Айде да се стопля вече, че сърце юнашко не трае...!!!

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                          Тамън бех запомнил рецептата,и я забравих!!! Сега в главата ми е само-печено..печено.....ама какво и как,не ме интересува!!
                          Липса на всякакъв финес и изтънчен вкус!

                          Следя една поредица за висшата кулинария и слагат някакви стърготини и водорасли като икебана в чинията, а други пък ядат тоя фураж и разказват за вкусови нюанси!

                          На агнето по хайдушки му липсват много неща!

                          Липсва му хляба на пещ, липсва му салатата, липсва му ако щеш павурчето и " Ако умра, ил загина.."

                          Все едно ще умреме, ил загинеме! Друг изход няма!

                          Ама поне да си гребнем от живота, кой колкото може!

                          Икебаните да ги ядат изтънчените!

                          Абе - айдушка работа!
                          Наздраве дружина!
                          Последно редактирано от Volk; 08-03-11, 18:10.

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                            ...

                            Двора на базата ми е четири декара па ако не ни побере имам една заградена ливада десет декара и на сто метра извор с ледена вода„за студене на бирите и виното“оградена с дървета птици пеят...........
                            Пък ако случайно не стигнат, и аз ще помогна с некой друг декар паркинг, е барбекюто ми е импровизирано, но затова пък го има, виж за пещта, Стария ще ме изпревари.

                            Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                            Старо, виж там около вас кой гледа агнета, харесай едно и да ти пращам пари да го капарираш! Ако трябва да го купувам от там, където аз имам познати овчари, по стар офроудърски обичай, ще трябва да го прекарам през половин България, вързано на предния капак на джипа..!!! Усещам как ще стане хубаво мероприятие, аз...!!!

                            Поздрави
                            На местна почва имам супер дъмпингови цени, под пазарните, пък и ако има кой да прави компания с "разхладителните" обичам да си цапам ръцете около огъня !
                            Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 08-03-11, 18:44.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Ей докато четаи излиза нова страницаОбръщам се към всички да не се почуства някой обиден Коя дата кажете и го правиме .Както речете така ако е по хайдушки трябва да палиме един ден и една нощ и да се пие през това времеДжанти имам и шкодови и газкови ше ги закопаме.Ако трябва има време имам 5-6 хиляди тухли имам и огнеупорни от акумолираща печкасе ше се иззида нещичко като фурна ама като гледам колко мераклии има за мероприятието с едно ягне ше се комкамеама важно е да се видиме и уважиме с чаша в ръкаАко искате април месец се размръзва земята у Вакарел и в„Тюмен“в Сибирклимата е еднакъви може да го разиграемеАприл не е студено може да се спи по коли и палатки„аз всеки събор си спя в ситроенчето“А и какво спанекъм края на април не може да спиш от песента на славеите така пеят че земята се тресефантастика лежиш пиеш ядеш и славеите кършат гората

                              А докато се пече района е супер за каране ако има некой да не му се пие
                              Абе ше го измислиме поздрави на всички

                              Сега една рецепта малко отклонение от темата специално за Кумчо Вълчо
                              Печена дива кокошка в глина по Спецназовскипърво пояснение коя кокошка е диватази която не си седи в двораи обикаля като алтава

                              Ловиш я и я стискаш за гушата да не вряка като млъкне я мажеш цялата с глина и я пъхаш в жаравата като се изпече глината вадиш и като махаш глината падат и перата с кожата вадиш от корема мерудиитеи лапаш кокошиньо месо
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение

                                На местна почва имам супер дъмпингови цени, под пазарните, пък и ако има кой да прави компания с "разхладителните" обичам да си цапам ръцете около огъня !
                                Заделяй от сега едно черно - мъжко, което ти изглежда обещаващо, ако ти ги гледаш...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X