Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Дочев,не съм и предполагал че можеш да посегнеш на шахтата за водомера!!!!

    Но идеята си я бива! Браво!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
      ,
      Аааа ти за това набикаляш на сам.
      Моята майка е от Ичера. Сега ловувам там, а и детството ми е минало там, всяка ваканция.
      То и в котелско се правеше едно време основно сливова ракия, така, че си я имал основата.
      ами аз съм от Тича, и редовно съм си там-половината ми бизнес е изнесен натам..сега освен месо,смятам да почна и млечни произведения да правя-неголеми количества,но с отлично качество,според старите технологии и БДС,без добавки,консерванти и растителни мазнини-кашкавал,сирене,извара,катък..и като гледам май ще работя само за приятели ..
      а в Ичера можем да се видим ,ходя на басейн там лятото,че у наше село вода нема
      куче или вълк?
      в клетка ,или свободен?
      въпрос на личен избор.
      Вихрен Илиев
      0888249888
      blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
      Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        За Гергьовден питах в една фурна тук във Варна, колко поръчки трябва да се съберат за печено агне и ми казаха поне 10 иначе фурната събирала до 34 тави.Намира се на ул.27-и Юли по посока бул.Мария Луиза.Ако има други колеги от Варна за Гергьовден да се съберем поне за минимума да направим поръчка.

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
          ами аз съм от Тича, и редовно съм си там-половината ми бизнес е изнесен натам..сега освен месо,смятам да почна и млечни произведения да правя-неголеми количества,но с отлично качество,според старите технологии и БДС,без добавки,консерванти и растителни мазнини-кашкавал,сирене,извара,катък..и като гледам май ще работя само за приятели ..
          а в Ичера можем да се видим ,ходя на басейн там лятото,че у наше село вода нема
          Абе то и в наше няма, ама Димчо намира за басейна!
          Ще се радвам да се запознаем на живо не онлайн.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0061.jpg
Прегледи:1
Размер:274.5 КБ
ID:5258701Натиснете снимката за да я уголемите

Име:STA60868.jpg
Прегледи:1
Размер:227.0 КБ
ID:5258704Натиснете снимката за да я уголемите

Име:STA60865.jpg
Прегледи:1
Размер:164.6 КБ
ID:5258700Натиснете снимката за да я уголемите

Име:STA60870.jpg
Прегледи:1
Размер:228.5 КБ
ID:5258703Натиснете снимката за да я уголемите

Име:iareshko pecheno.jpg
Прегледи:1
Размер:226.5 КБ
ID:5258702при нас в тетевенския балкан ги печем на пещт или на чеверме и изглеждат така.ако е цяло агнето се слага решетка в/у тавата и мазнината капе в дробинето, а агнето се пече завито с булото. вдругата тава е на порции. абе агънце да има пък елате ни вижте после. приемате ли от по далечко хора за събора във Вакарел. ще се отсрамим
            Последно редактирано от spoko; 09-03-11, 17:50.
            Honda CR-V I 2000 г.
            0 осем 96 осем три 3 сто и 10

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Старо! Вече го наричат събора..! Аз ти казах! Ще влезнем в историята..!! Колега, като гледам снимките си повече от добре дошъл, ако така ще се отсрамваш, ама Стария раздава поканите, а няколко поста по-горе той написа: Обръщам се към всички...!!! Сещай се..

              Поздрави

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Дочев, ти си като Кока Кола, виждаме бутилката, ама не и съдържанието!

                Направи едно дарение, разкажи какво си набутал вътре!

                Хънтър, виж на Дочев картофите, които са като галактически спътници на агнето, пък после ми говори защо съм ги набутвал в рецептата!

                И как го е завил само с булото... Красота и хайдушка изтънченост!

                Бряя, бряяяя!

                Дум! Дум!

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Въпрос на вкус, казал дявола и ..скочил гол в копривата. Та така и картофките с космическа визия. Аз викам да си ги премерим....начините на приготовление на хайванчетата на събора при Стария и там независимите консуматори ще кажат на кой му е по- голям...майсторлъка. А?
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                    Въпрос на вкус, казал дявола и ..скочил гол в копривата. Та така и картофките с космическа визия. Аз викам да си ги премерим....начините на приготовление на хайванчетата на събора при Стария и там независимите консуматори ще кажат на кой му е по- голям...майсторлъка. А?
                    Е това е мъжка приказка на място..!!! Евала..!!! Старий! На кого да поверим твоето агне дето аз ще ти го подаря..?!! На чий майсторлък залагаш..?!!

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Здравейте всички Всеки който дойде е добре дошъл.

                      Дайте акъл как да зидаме тухли има има и една мазна червена глина като изсъхне по яка от цимент става.За агнетата сега към края на месеца изкарват овцете на паша и ше говоря да запазят колко бройки трябват.

                      Хората като четат ше ни помислят за банда чревоугодници

                      Ама то да апнеш и пийнеш полегнал като древен римлянинНа чист въздух и вятърът шумоли а птиците като пеят......

                      Ако искате и пещ да издзидаме и как вика Мещера едно на чеверме да се извърти може и джанта да закопаме ако има мераклии за „хайдушко“

                      Место много материали имам кой е идвал знае па като се направи нема да се ползва веднъж ......догодина пак ше ни се приядеееее........
                      Последно редактирано от Стария; 09-03-11, 20:18.
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Доста сносно и апетитно описание за приготвянето на агне (по хайдушки) имаше в книгата "Тракиецът от племето Меди", ако я помни някой. Някъде в началото, Спартак говореше с баща си. То дреболийки ли не бяха, зашиване на кожа ли не беше...
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                          Е това е мъжка приказка на място..!!! Евала..!!! Старий! На кого да поверим твоето агне дето аз ще ти го подаря..?!! На чий майсторлък залагаш..?!!
                          Не знам трябва да съберем майсторите и да им ги премерим

                          Забравих да кажа че клане и оправяне до състояние за печене е моя работа

                          Заклал съм и оправил сигурно няколкостотин Божи животинки

                          кво да правиш и това трябва да се върши

                          Той дедо Боже види че го правиме за добро.....
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            Доста сносно и апетитно описание за приготвянето на агне (по хайдушки) имаше в книгата "Тракиецът от племето Меди", ако я помни някой. Някъде в началото, Спартак говореше с баща си. То дреболийки ли не бяха, зашиване на кожа ли не беше...
                            Може да ти пратим едно парче, ама още на "бордер контрола" ще решат, че е човешко, така че няма начин да хапнеш тая наша вкуснотийка!

                            Но имам идея - ще ти разкажем какъв точно вкус има!

                            Това е част от опциите на варварите, а ние нямаме колебание да ги ползваме! И ще ти разкажем как изглежда истински огън..

                            /Дано носиш на майтап,да не усмърдим темата/

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              Доста сносно и апетитно описание за приготвянето на агне (по хайдушки) имаше в книгата "Тракиецът от племето Меди", ако я помни някой. Някъде в началото, Спартак говореше с баща си. То дреболийки ли не бяха, зашиване на кожа ли не беше...
                              Книгата съм я е чел но това не помня

                              Може ли да ти пратиме некоя мръвчица по Еконтили ше ни пишат по вестниците
                              Писал съм заедно с Вълчан войвода и защо ли едно и също.....
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Давайте да излъчваме жури! Аз съм скромен. Да съм изял петнайсетина хайванчета до този момент, като основно са били на зидана пещ и готварска фурна! Имам само по едно в трап и на чеверме...!!! Сигурен съм, че опита ми е мискроскопичен в сравнение с някои колеги тука...!!! А и да питам нещо Админите. След сбирката на Стария (като домакин) и на мен (като основен фитилджия и спонсор), ще сложите ли табела "организатор" под никовете, защото това си е направо полагането на основите на ново събитие от календара на форума...?!!!!

                                Поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X