Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Имам две организационни питанки:Стария ще обявява ли тук началото на грандиозният пещостроеж? Евентуална дата на агнепеченето, или според готовноста на пеща?
    Ако искате от началото на април може да почнеме да зидаме и след 15ти да се организираме
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
      Ако искате от началото на април може да почнеме да зидаме и след 15ти да се организираме
      Приемам и чакам нишан да почваме зидането.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        След 15-ти април да е най-добре! Да се постопли хубаво, че у Вакарел си е..ло м...та!

        Поздрави

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
          Стария, "би кеърфул", защото те правят "окото на урагана" и има опасност да ти изядат и старите цървули!

          Нали го чу колегата drukman - "Като огладнея, ям и чамови дъски!"

          Да не си докараш скакалци в нивата!
          Не знам мале що така се получи изведнъжама знаеш не сме от лабавите и плашливите апа за сродни души душата си давамеПа Друкманчето го познаваме ужким яшно па кюфтетата ни останаха на Копривките а бири йокКой дойде Бог го води у убавинята значи така требе
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Старий, прави разчетите
            Великден е на 24 Април тази година. За пеща ще помогна с каквото мога, не че е много де!
            LZ(единица) Лима Жоро Жоро
            2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              кат гледам -малко преди,или малко след великден..по скоро след-между великден и гергьовдвн,току виж ни вкарали и в църковния календар..
              куче или вълк?
              в клетка ,или свободен?
              въпрос на личен избор.
              Вихрен Илиев
              0888249888
              blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
              Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
                между великден и гергьовдвн..
                ..... е Първи май .... Ден на труда ..... Ще се празнува при Стария. С манифестации, мажоретки и всичко останало, както е описанов дебелите книги. Без кебапчета обаче.

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                  Без такива! Ще има фейс контрол и една врата (само врата без ограда) - символична! Който не я ритне на влизане (тоест не са му заети ръцете), кръгом и обратно... Стария няма да осиновява никого, освен ако сам не поиска!

                  Поздрави

                  E те тая врата може да е логото на Извънредния Събор

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
                    ... мажоретки и всичко останало ...
                    Там поне кафява екзотика бол
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                      ... За дискриминацията - първо ще основем нова религия, орденът на агнеядците, тогава ще треперят и козируват.
                      И за всеки случай може да се "заявим" като сексуално неориентирани, тогава ептен никой нема да смее ни барне !

                      ... въпреки, че аз цял живот се чувствам 100%-ва лесбийка
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Момчета!
                        Обръщам се така,защото все още нито една колежка не е припарила до темата.
                        Редно е да турим нещата у ред.
                        -списък на участниците.къде да го турим,за да може всеки да се запише и да е видно.може би една нова тема в спама?...
                        -кой ще помага на Адаша при зиданьето-също да се знае.аз съм на 450 км.и отпадам,за голямо мое съжаление.
                        -колко хайвана и кой ще ги осигури?в момента се въртим на три основни приготовления-пещ,чеверме и джанта.други предложения и уточнения?
                        -кой какво ще носи?много важно,за да не се чудим колко деня да седим...щото докато станат хайваните,май скара ще припуши...
                        -дата?!тя тежи със сташна сила!24-ти се пада Великден.17-ти април се пада † Неделя на Великия пост – Връбница – Цветница. Вход Господен в Йерусалим.- на тая дата да говеем...некакси не ми се ще.Ако е през седмицата,работни дни...едва ли ще се окътат всички желаещи.Остават Светлия петък и последващи почивни-29-ти,събота-30-ти и неделя-1-ви май!Що да не спретем вместо джулайморнинг,МАЙ морнинг?!А светли петък,когато се срещнем е "Живоприемни източник на Пресвета Богородица"...добре звучи...
                        давайте конкретни предложения приятели.Идеята се Роди!ние Я приехме!Остава простата организация така,щото да няма сърдити,а всички ние-участващите,да отнесем в къщи хубави спомени и нови плодотворни приятелства...
                        От мене ще са пушените мезета-рибка задължително и ако Навар иска, да прати малко месцета да опуша.Ако не,ще направя купешко месо.
                        Ракия никой да не носи!Освен ако не е специална селекция разбира се.Аз ще донеса Самодивска сълза в количество,колкото за осем немски групи...Ще си взема и атрибутите за оцеляване на открито-скара,валандар и т.н.....
                        Е?
                        Последно редактирано от Мещера; 10-03-11, 13:28.

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Няма как да се извиня за спама/причините са разбираеми/, ама ако бях едно агне, досега да съм емигрирал в Марианската падина от страх и емоционален дискомфорт.
                          Салтанатлъка ясен, но докато му измислите последната спирка и агрегатно състояние, да не стане коч или овца.

                          п.п.споделям нечие становище в темата, че ярето е по-добро, приготвено дори по същия начин.Не си и помисляйте за дъх на пръч/коза - няма и наченки на такъв.
                          За бройката ярета, повишени в ранг "агне" по Гергьовден, мисля да не си говорим, не е по темата, но за да го има това "прераждане", явно вкусово са доста близки.Махнете характерният дъх на агнешко и ще получите ярешко, да не кажа и малко по-крехко.

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            колега МАксссссс ,проблемът е че по това време яретата още са мъънички...иначе и аз съм фен на ярешкото,но принципно козите се ярят по късно,и яретата стават добри за ядене поне месец и половина след агнетата,по времето за което говорим ,трудно ще намерим ярета по големи от 12-13 кила живи..което си е разсипия( поне в моя край са по толкова,в полето може да са по големи)
                            куче или вълк?
                            в клетка ,или свободен?
                            въпрос на личен избор.
                            Вихрен Илиев
                            0888249888
                            blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                            Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Аз викам да забием байряка на 30-ти и 31-ви Април! Една генерална репетиция за Гергьов ден..!! Какво мислите..?!!

                              Поздрави

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Мдаам,най-добре е на 31-ви април............
                                А коя година?...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X