Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
    Успех Веси! Всичко ще мине добре.
    Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
    Успех Веси,и чакаме добри новини!
    Благодаря, момчета! Трябва да е добре, всички вие изпращате толкова позитивни мисли към мен, че няма как да е по друг начин.
    Ето да се похваля и с новия си крак:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160614_213447.jpg
Прегледи:3
Размер:33.9 КБ
ID:5718819

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160614_213533.jpg
Прегледи:3
Размер:32.6 КБ
ID:5718820

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
      ....
      Ето да се похваля и с новия си крак:
      ...
      Кольо не можа ли да свали някой стар шарнир от Франко?
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        След днешната болка в коляното направо ти завиждам.
        Ъъъ, между другото виж там какво ще му правиш на Колето, ама го убеди август да се качи на Ришки проход.
        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Кольо не можа ли да свали някой стар шарнир от Франко?
          След първата операция като излязох от операционна и аз това попитах Колето:
          - Коле ти имаш ли дрелка, а чук, ъглошлайф?
          И той отговори:
          - Всичко имам.
          - ами тогава що ме води в Плевен ами не ме вкара в гаража и да ги смениш.

          Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
          След днешната болка в коляното направо ти завиждам.
          Дидо аз знам де после няма болка, ама не е за препоръчване - млад и зелен си още

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Кольо не можа ли да свали някой стар шарнир от Франко?
            Те старите шарнири са като старото коляно... Ама и да има-много са ръждиви, те не е добре да ги слагаме в краката. Виж, ако има някой нов...

            Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
            След днешната болка в коляното направо ти завиждам.
            Ъъъ, между другото виж там какво ще му правиш на Колето, ама го убеди август да се качи на Ришки проход.
            Кво ще има през август в ришкия проход? Аз винаги съм навит за разходки и скитане, стига да съм свободен, нямам нужда от навиване.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
              - Коле ти имаш ли дрелка, а чук, ъглошлайф?
              И той отговори:
              - Всичко имам.
              - ами тогава що ме води в Плевен ами не ме вкара в гаража и да ги смениш.
              Вие майтап си мислите, ама след 30-50 години нищо чудно точно дотам да сме я докарали с биониката. Тъкмо ще ни е станал актуален въпросът дотогава - кой крак, кой ръка, кой око...

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Вие майтап си мислите, ама след 30-50 години нищо чудно точно дотам да сме я докарали с биониката. Тъкмо ще ни е станал актуален въпросът дотогава - кой крак, кой ръка, кой око...
                На 19- ти вкарвам мой близък за смяна на втората тазобедрена става. И при първата, изцяло аз се разправях с доктори, сестри, администратори, лаборатории и кво ли не. Таааа, видях чудесията за 3500 лв., дето му сложиха. Приличен стругаро-фрезист може да я издялка за два часа, мамка ѝ и пущина.
                Веси, горе главата и бързо възстановяване.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Приличен стругаро-фрезист може да я издялка
                  Сега остава и един приличен монтьор за слагането.

                  Майтапите се вие, ама си мисля, сериозна операция си е и явно Веси е мъжко момиче!
                  И без изкривено подсъзнание!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Ооо, Веси е наистина сериозен човек, аз на нейно място нямаше да имам смелостта(айде смелост имам в изобилие, ама търпението на болка и другите гадости съпътстващи операциите) да се подложа толкова пъти под ножа.
                    Особено на втората операция бяха сериозни болки, но тя си ги изживя. Естествено имаше охкане, ръмжене през зъби и т.н. но се справи, макар да е слаба и ранима женица.
                    Характерът и е силен, аз на това се възхищавам най-много при нея.

                    А относно железата-ами те се правят на някакви машини, вероятно и с човешко участием ако и да не е точно стругаро-фрезист.
                    Ама да ми дадат един малък шлайф в ръката, с подходящ диск-ще направим нова става, хем ще е по-евтина...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Благодаря, момчета развеселихте ме!
                      Единия път се шегувах с доцента, че не е трябвало да му дават само специалност ортопедия и той ме изгледа странно и чак надникна над онова чергило дет слагат пред лицето да не виждаш какво те дялкат и попита защо. Тогава аз му казах, че е трябвало и скулптора, шев и кройка, автотенекеджийство и архитектура да им дават щот всичкото, което правят по краката включва и това.
                      За болките, да това си е доста сериозна операция с голям обем и има не силни, а страхотни болки. Знаеш обаче, че са ден, два, три и ще намалят и спрат, докато преди това нямаше минутка, в която да не ме боли и то зверски, та затова се издържа, в името на нещо добро.
                      Вашата загриженост и позитивно отношение, обичта на Колето също ми помагат страшно много във всичко, през което ми се наложи да мина.

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Тази нощ пътувам за Плевен и утре в 8 часа ще ме приемат, изследвания и влизам в операционна, за да видим защо все още секретира. Изследването - антибиограма също трябва да е готово. СТискайте палци да няма растеж и като отворят да е нещо незначително.
                        Намерих и снимки отпреди една година, та ето да видите преди и след:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160619_162342.jpg
Прегледи:1
Размер:32.0 КБ
ID:5719162 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160614_213447.jpg
Прегледи:3
Размер:33.9 КБ
ID:5719163


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160619_162220.jpg
Прегледи:1
Размер:41.4 КБ
ID:5719164 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160614_213533.jpg
Прегледи:3
Размер:32.6 КБ
ID:5719165

                        Когато мога ще пиша какво е станало.

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Всичко ще е наред Веси! Толкова си силна ....
                          От сърце желая успех и стискам палци!
                          Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                            Всичко ще е наред Веси! Толкова си силна ....
                            От сърце желая успех и стискам палци!

                            Благодаря, Сонче! Този път се нуждая много от вашата духовна подкрепа.

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Веси, няма да се предаваш, всичко ще се оправи.
                              0осем9осем7шест0осем7едно
                              Миро

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Все още чакам да вляза в операционна

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X