Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Вече всичко мина и... дръжте се модни подиуми; щот вече имам кръшна походка.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Радвам се за теб, Коле. Стискам палци и с Веси всичко да е наред. Поздрави я.
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Веси е добре, операцията и анестезията минаха нормално. Чувства се добре, Колето остана да я храни.
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Радостни новини!
          И бързо възстановяване Веси!
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Много добри новини.
            Желая бързо възстановяване!
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
              Ма веднага мога, стига да намеря къде е точилката
              Я, това съм го пропуснал.

              Ама когато и да почнеш, все е късно.

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Да вземеш да се самоизтриеш ли...

                Иначе вече се прибрахме-вчера я срязоха, днес я изписаха. Но тази операция беше лека-осбождаване на абдуктор, разреза е 2-3 см, и още в деня на операцията и казаха, че може да става, което тя и направи.
                Голямо куче е...
                След около месец пак сме в Плевен за по-сериозната операция-смяна на дясна колянна става.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Такива новини все да ни спохождат....
                  Браво Веси, да си все така упорита и усмихната, и като си дойда ще отскоча до НЮ Пейзър, щата Делиорман да ви видя.....теб и племениците, че всеки момент чакаме бебче.
                  Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Здравейте, ето че вече съм на линия.
                    Извинявам се, онзи ден без да видя съм писала от профила на Колето, та излезе, че е докарал кръшна походка, ма сега да му мисли той как ще трака с токчета по подиумите. Благодаря ви, мили хора за позитивните мисли и пожелания. Благодаря и на д-р Здравко Александров за вниманието и професионалното отношение. България има нужда от такива професионалисти.
                    Болка вече почти нямам, само лека като стегна мускулите, но все пак е рязано, та няма как.
                    Очаквам с нетърпение сега да мине един месец от изписването, та да оперираме коляното, защото благодарение на вашата подкрепа разбрах какво е да живееш без болка и да не се чувстваш пленник на собственото си тяло.
                    Доби с удоволствие ще те приема и пия кафе с теб - пък що да не ударим и нещо по-силно, ама както и когато дойдеш ще решим. Ще очаквам с нетърпение да се запозная с теб на живо.
                    Сега започваме да броим дните до 30, 29...

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Ето, че почти не остана.
                      Днес звънях до Плевен и говорих със сестра Босева, но трябва да звънна във вторник след 14 часа и тогава ще можем да уточним датата за операцията на дясна колянна става.
                      Получих и приятна изненада с неочакван подарък!
                      Благодаря, на Венци от Пловдив за страхотната тениска и дарените за операцията средства. Бъди благословен!

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Днес говорих с доцент Росманов и ето, че вече имам дата за операцията на дясното коляно - 16 май.
                        В мен напират много емоции - нетърпение, радост и облекчение. Нетърпение, защото усетих какво е да не си пленник на собственото си тяло, радост - защото усетих какво е болката да не е твой вечен спътник и облекчение, че вече ще мога да хода на разходки с моето малко момче, а няма да се налага да обяснявам защо ние неможем да отидем като другите хора.
                        Бъдете благословенни, затова че застанахте до мен, изпратихте толкова положителни емоции и чрез вашите постове ме зареждахте със сила!

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Желая ти успех Веси,силна жена си!
                          Поздрави на Боги,и да слуша!
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Още малко остава, Веси.
                            С теб сме.
                            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              я да питам аз като черна станция - как сте с бюджета?

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                я да питам аз като черна станция - как сте с бюджета?
                                При разговора с доцента, сумата която той спомена да имам на разположение е 2500 - 3000 лева. От опита, който вече придобих обаче си знам, че трябва да имам 1 500 лева върху това, което е казал доцента, та като мине първата операция ще мога да кажа дали ще стигнат и за следващата.
                                За тази със сигурност ще стигне това, което е по сметката. Необходими са отново двама кръводарители, които да дадат на място кръв в Кръвен център Плевен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X