Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
    Е, аз тъкмо бях почнала да го уча.
    И аз се радвам, че те познавам Дидо и още веднъж огромна благодаря - бъди благословен!
    Оф, така говориш, но не знаеш в какво се забъркваш. Питай другите.
    Успех, и наистина ти завиждам на борбеността. Успех, а ние ще помагаме с каквото можем.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
      Е затова уважавам донякъде старото време.....поне болница и рехабилитация можеше да се ползват и то толкова колкото е необходимо за дадената болест или състояние...
      Доби, не е по темата, и за това ще бъда кратък- аз съм жив, защото по "старото време" дядо ми си е взел браунинга /марка пистолет/ и си е паркирал колата пред Тина Киркова, седнал на предния капак и демонстративно си сложил патлака до него. Ако не е бил луд по цялата глава, и не е бил "голяма клечка" и... аз щях да съм жертва на абсолютно ненужна "плодораздробителна операция". Та така със "старото време"...

      Веси, възхищавам ти се на куража!
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Веси, възхищавам ти се на куража!
        Благодаря! Кураж - да трява да имам кураж, заради детето си, майка си, себе си и всички вас, които ми се доверихте и застанахте до мен в тази нелека битка - Благодаря ви!

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Здравейте отново,
          ето че дойде и времето на първия контролен преглед след операцията на дясната става. Утре с Колето ще пътуваме за Плевен за прегледа и ще остана за физиотерапия, най-после имам отговор от здравната каса, че имам право на физиотерапия след всяка операция.

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Значи има светлина в края на тунела и по тоя въпрос.Успех!!
            Иво (таксито) Андреев
            0988 91 80 50
            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Да, има и вече съм в отделението за физиотерапия. Днес минах и преглед при доцента, който каза да поразпънат ставата при рехабилитацията и ако не стане ще ме отвори, за да отпусне дърпащите мускули. Рехабилитаторите днеска решиха да ми дадат упражнение, което затруднявало всички пък аз го правех с лекота и ме похвалиха. Тук ще бъда една седмица - толкова е пътеката, правят ми магнит и ултразвук на две места с гел Алмирал.

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Здравейте, ето че вече съм си в нас.
                Завърши курсът на физиотерапия, при който правех по-активна гимнастика с повече натоварване на мускулите и по-голям обем на движение при пасивно положение, няколко процедури на апаратите - ултразвук на две места\едното на сгъвката на крака, за да отпуснат мускулите и една на разреза от операцията, защото имаше зачервено на едната дупка от конеца\, магнит и още една процедура на рамото\защото се беше възпалило от натоварването с патериците\, но незнам как се казва самата процедура. Зачервеното по разреза на операцията и рамото минаха, но за съжаление въпреки всички упражнения и пасивни разгъвания на ставата мускулите\абдуктурите\ на крака не отпуснаха. В деня на изписване се видяхме и с доцент Росманов, който каза, че ще трябва да отида един месец след изписването, за да отвори отпред и да ги отпусни по оперативен път. Вече мога да стъпвам на крака, но все още ходя с две патерици и ще е така докато отида следващия месец. Сега продължавам да правя упражненията, които ми показаха и да ходя всеки ден, за да заякнат мускулите, които толкова години не са работили.

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Морската вода и плуването в морето много помага

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                    Морската вода и плуването в морето много помага
                    ООООООО аз обожавам морето! И го харесвам точнозащото ми действа добре на ставите и мускулите ми, а и имам чувството че отмива всичко негативно трупано в мен.
                    А бре казвам на Колето да се готви да изкараме няколко дни на морето.

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Май ще поискам ден-два отпуск, и ще идем по-рано на събора...
                      Лично на мен морето не ми действа на психиката и на физиката, но щом се отнася за "лечение"...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Урааааааааа ето и морска терапия ще включим дано поддадат и тези сухожилия и мускули!

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Бързо оздравяване и до виждане.Лек ден.

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
                            Бързо оздравяване и до виждане.Лек ден.

                            Благодаря, надявам се да е бързо! Засега всичко върви добре със самите операции и последващото възстановяване. Не достигаше една немалка за мен сума за двете колене, но вече е налична.
                            Благодаря на Георги Донев за помощта! Сумата която получих от него е доста голяма в моите очи, благодарение на нея ще мога да се подложа на следващата операция без страх за финансирането. Бъди здрав и нека вложеното ти се преумножи!

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Днес gogo.s и съпругата му(извинявам се, но и забравих името) ни бяха на гости, Пихме кафе и безалкохолни, говорихме си за нещата от живота, и накрая дадоха малко парички за лечението.

                              Благодаря им от името на Веси, благородството не е по наследство, а по съзнание.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Коле благодарим ви за гостоприемството и начина по който ни посрещнахте.Радваме се че се запознахме с такива лъчезарни хора като вас с Веси.Пожелава ме от все сърце оздравяване на Веси а на теб победа в състезанието.До нова среща и успех.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X