Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Един ви трябва. За северна България може и да не е в Плевен. Така или иначе кръвта отива при тях.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
      ... Необходими са отново двама кръводарители, които да дадат на място кръв в Кръвен център Плевен.
      Веси, знаеш - как е.
      Чуваме се, за да уточним - колко дни предварително ще трябва да се свърши работата, отивам в РЦТХ, правят ми тестовете и пълним торбичката.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Да ви напомня, че в деня на кръводаряване не трябва да сте вземали никакви лекарства. Мен вече ме овикаха веднъж заради това, че съм пил хапче за кръвно сутринта.
        Ааа, и да не сте препили предната вечер
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Благодаря, момчета!
          По принцип съм приказлива, но в този момент само сълзи на умиление напират в очите ми, а в ума ми идват само думите - Благодаря и бъдете благословени!

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Ако става от Варна или Добрич- кръв имам в изобилие, 0+, много ми се радва вампиро-медицинския състав.
            На линия съм когато кажете.
            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Гадна мръс, двама кръвопий... ъъъ, дарители са достатъчни за една операция.
              А и не съм сигурен дали законите се четат еднакво във всички болници, та може да се окаже, че кръв дарена във Варна не може да е в полза за системата, щом операцията е в Плевен.

              За тази операция имаме дарители-Генчев и адаша. За следващата аз пак съм единия от дарителите(не ми спорете сега), ще търсим още някой, ама изобщо не го мисля това-знам, че ако се наложи и десет дарители ще съберем, форума е голяма работа.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Имах малко проблем, та докато се оправи Колето ме отменил в отговора.
                Благодаря, вече има двама кръводарители, за което им благодаря от все сърце. Предния път изрично ми казаха, че кръвта трябва да е дадена на място в Плевен, но сега като отида пак ще питам, може пък за една година нещо да се е променило.
                И вече започна обратното отброяване, очаквам деня с малко страх и много нетърпение.

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Без страх Веси. Само с нетърпение и задължително оптимизъм. От опит.
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Веселка макар и жена(с типично женските си страхове и вълнения) е силен характер, и понася без мрънкане всичката гадост която животът и е предоставил.
                    И вместо да се отчае и да легне за да чака държавата(или който и да е друг), тя се бори с болестта, с безразличието на обществото и нехайството на държавата, и се справя доста успешно.
                    Е, понякога когато се умори от борбата слага глава на рамото ми и се отпуска за да почине и си изплаква мъките, ама нали се уговорихме, че преди всичко си е жена.
                    А нашата помощ е много добре дошла, и смея да твърдя, че именно форума и върна увереността в това, че доброто по света е по-силно, и го има повече от злото.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Да, така е!
                      В моя щур живот, който ми поднася една след друга неприятни изненади форума беше мястото, където ми вдъхнахте надежда, показахте ми, че добротата в сърцата на хората все още я има и че когато сме единни доброто побеждава злото. Затова когато тръгвам за операция повече е нетърпението отколкото страхът, защото цялата тази положителна енергия, която изпращате към мен ме крепи и дава надежда.
                      А голямото и сигурно рамо на Колето е моето островче на спокойствието!

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Дните до операцията вече се броят на пръстите на едната ми ръка и нетърпението и вълнението ми са огромни.
                        Днес Дидо Генчев е дал кръв за операцията, а Ник Бочев ще даде близките дни - огромно благодаря момчета, нека ви се върне стократно доброто, което направихте за мен!

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Вече багажа е приготвен, направления, патерици. Остава да дойде неделя и тръгваме за Плевен, а в понеделник е големия ден на поредната битка.

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
                            ...
                            Днес Дидо Генчев е дал кръв за операцията, а Ник Бочев ще даде близките дни...
                            Готово. Пожелавам ти, всичко да премине нормално и успешно.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160513_120608-1.jpg
Прегледи:1
Размер:67.1 КБ
ID:5715211
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Благодаря, Ники! Здраве за теб и любимите ти хора!
                              Утре тръгваме към 11 за Плевен и в понеделник в 8 часа трябва да съм в клиниката за приемате. Изследвания, снимки, кардиограми и в операционна може би към обед. Сестрата каза да имам на разположение към 3500 лева, така че ако това е крайната сума ще има за двете операции.

                              Тази вечер пиша и вече чак с новия крак. Благодаря, че сте с мен в битките ми!

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Успех Веси,с теб сме!
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X