Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Ето че вече съм и без конци!
    Вчера бях на Плевен при доцент Росманов, за първи преглед и махане на конците! Шината се налага да нося още 25 дни, след което ще отида пак да ме види и евентуално ако всичко е наред да започна раздвижване на кракът.

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Здравейте, вчера късно се чух със сестрата на доцент Росманов, на 13 юли ще бъда на контролен преглед и по преценката му, ще остана за раздвижване. Когато съм там и имам какво ново да пиша, отново съм тук!
      Прекрасно лято на всички!

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Успех и за събора да си готова ;-)
        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Тренирай, че очакваме танците.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Благодаря, момчета! Да, тренирам упорито, а като махнат шината ще се старая още повече и за събора ще съм готова с танците! Само да каже доцента да я махна!
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170709_093237.jpg
Прегледи:1
Размер:623.7 КБ
ID:5759280

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              ЗДравейте, ето че вече има с какво да се похваля - махнахме шината и вече започнах лека рехабилитация и процедури. Кракът отпуска и се свива значително бързо, сега остава да заякне чускулът и съм готова за танците. Ще бъда тук до четвъртък и след това продължавам сама в нас. Засега стои въпросът с болничните висящ, защото чакам решението на ТЕЛК.
              Весело лято на всички!

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Здравейте отново, ето че приключи и последната ми битка с тези стави. Вече съм си в нас, свърши рехабилитацията и както вече писах всичко е наред, остава само да работя за мускули и...малко да напълнея, че доцента ми се поскара за отслабването. Вече мога да се похваля с 70 градуса в дясна колянна и 50 градуса в лява\ това не са онези градуси дето ги поднасят в бара\, има още какво да се желае, но всичко ще се стане с времето.
                Днес бях отново в ТЕЛК и ми разрешиха болнични до 02 август, та от 03 ще съм на работа, т.е. работоспособнааааааа!
                Благодаря ви, че бяхте с мен в тази дълга и трудна война, че заставахте във всяка една битка до мен! Благодаря ви, че живеехте тези две години и половина с моята болка и тревоги!
                Надявам се, на съборът да покажа колко много постигнахме през тези две години и половина заедно!
                Бъдете благословени!

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Браво Веси, ти си мъж! Ще се видим на танците.
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    А така, намери си партньор.
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Ще я видим тая работа.

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                        Браво Веси, ти си мъж! Ще се видим на танците.
                        Разбира се, че ще се видим Виве и...дръж се Перла, че ще има много танци!

                        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        А така, намери си партньор.
                        Мдааааа прекрасно е когато си намериш партньор за щуротиите!

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Ще я видим тая работа.
                        Ще я видите, колко да я видите само две вечери!

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Много, много се радвам че се възстановяваш и че средствата събрани от колегите са вложени в най-ценното-здравето.
                          Ще се видим на Перла!
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Много, много се радвам че се възстановяваш и че средствата събрани от колегите са вложени в най-ценното-здравето.
                            Ще се видим на Перла!
                            Така е Светльо, здравето е най-голямото богатство на човек! А в сряда ще покажа и какво сче постигнали за изминалите почти три години! Та, дръжте се крачета в сряда идваме на Перла! Жорката да подготвя най-модните парчета - не че знам да ги танцувам де, ама дето се казва никога не е късни човек да стане за резил!

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Преди три години, точно в дните около Коледа вие направихте, така че чудото да влезе в моя дом! Благодарение на вас, аз живея вече нормален живот без болка и ограничения. Бъдете благословени и нека чудото влезе във всеки един от домовете ви и сбъдне вашите мечти!
                              Честито рождество Христово и весели празници!

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Честита Коледа!
                                Да си здрава, весела и много щастлива!
                                Show must go on!
                                LZ1VES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X