Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Резервирам си отсега един танц с Веси на събора.
    Знам, че до тогава ще е готова.
    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
      Резервирам си отсега един танц с Веси на събора.
      Знам, че до тогава ще е готова.
      О дааааа, дотогава ще съм готова дори за националния отбор по художествена гимнастика! А танца имаш го разбира се, аз обожавам да танцувам!
      На 4 май ще бъде контролния преглед и незнам вечерта дали ще мога, но на другия ден непременно ще пиша какво се е случило.

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Здравейте, малко късно, но успявам да се включа. Днес контролния преглед мина, но с добра и лоша новина. Лявото коляно е добре и възстановяването макар и бавно е добре, извадиха конеца. Както преди време бях писала, дясното коляно немога да го опъна като съм седнала на леглото с пуснати към земята крака, трудно качва стълби, а като слизам държи до един момент и после като отсечен се свива, та днес отново попитах доцента за този крак, и че това ми създава приблеми, защото понякога се сгъва както ходя и преди са ми казали, че е поради слаб мускул и носенето на шината, но след една година гимнастика не е мръднал. Доцентът го погледна, накара ме да свия и опъна и каза, че това не е слабост на мускула, а скъсан квадрицепс. Та на 22 май трябва да постъпя, за да го зашият, след което ще ме прехвърлят отново в отделението за физиотерапия, защото имам още малък оток на другото коляно, за да ми правят ултразвук с мехлем, за да спадне по-бързо, защото това е спирало сгъването на лявото коляно.

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          До колкото разбрах/говорих по тел. с Веси/ има нужда от още една операция.
          Нужни са още около 1000лв. Колегите които следят темата,знаят за какво става въпрос.
          Редно е да помогнем,че Веси е на финала!
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Да, за съжаление се оказа, че има и за тази операция доплащане и вече се замислям​ защо изобщо се плащат здравни осигуровки, като винаги се доплащат едни големи за мен суми от пациентите... Не писах за парите, защото малко ми дойде като гръм от ясно небе, тъй като бях с нагласата, че приклюхих войната, но се оказа, че трябва да водя още една битка. При мен май нищо не става лесно и както доцента каза: Ние с Веселка не се отказваме от трудните неща и ги борим, затова знаем и ценим всяка битка и се радваме на всяка спечелена война за става! Та и сега ще е така и днес вече гледам по-ведро на нещата!

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              ще се съберат.

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Извинявам се, че бях изчезнала за няколко дни, но поводът е хубав - бяхме на състезание и се връщаме с две купи, една отборна по бирпонг второ място и една на Боги за представяне в конкурс "Свободни светове", за една точка изпуснахме третото място по петанка!
                Има постъпили суми по сметката ми от Александър Русковски и Николай Колев - благодаря ви, момчета!

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Вече съм готова и само чакам датата! След почивните дни има постъпила сума от Георги Василев, дарена ми беше и сума от Тодор Андонов от Смядово, както и голяма сума от Елица и Илия от Нови пазар, благодаря на всички и нека ви се умножи стократно вложеното. С тези постъпления сумата необходима за операцията е налична. Благодаря ви!
                  На 21 май ще пътувам за Плевен и рано сутринта на 22 май ще бъда приета и оперирана. Вярвам, че всичко ще бъде добре и след това ще се похваля колко стройна и гъвкава съм станала. След операцията когато мога ще пиша!

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Здравейте, ето че вече не остана, но май ми е малко притеснено! Получих по Еконт сума от Георги Петков и по сметката от Татяна Шишманова, благодаря ви!
                    Вече стегнах багажа и утре тръгвам за Плевен. Вече нямам търпение всичко да мине и да знам, че вече е зад гърба ми, но съм сигурна, че ще мине както трябва и ще се възстановя скоро! Все пак трябва да танцувам до събора в Приморско я!

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Вече съм в отделението и чакам да ме извикат за операционната.

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Мина операцията, но досега съм спала.

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          И като се събуди?

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Съм като нова! Утре ме изписват и ще пиша повече, защото от телефона ми е трудно.

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
                              Съм като нова! Утре ме изписват и ще пиша повече, защото от телефона ми е трудно.
                              Чакаме само добри новини, Веси!
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Здравейте, ето че вече съм си в нас. Операцията мина по план, рано сутринта ме приеха, изследвания и в операционна. Този път бях с пълна упойка, защото операцията не е толкова тежка. След като излязох от упойка, доцента дойде при мен и обясни, че е сложил енкер\да ме извинят лекарите във форума ако не е правилно, ама след упойката малко трудно възприемах \ , който е прикрепил към капачката и там е хванат мускула, който се е скъсал. Сега се налага да нося шина, затова се отложи и оставането за рехабилитация, за по-късно, защото сега няма смисъл. Раната зараства добре, на 15 юни ще отида, за да махнем конците и евентуално да остана за раздвижване. Надявам се на бързо възстановяване, че идва времето за събора, а там съм обещала едни танци....
                                Благодаря ви, че отново бяхте до мен в тази непредвидима ситуация! Сигурна съм, че най-хубавото тепърва предстои!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X