Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от помощ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

    Поздрави на Антон и да се оправя вече. Айде че липсва на форума.
    Бързо оздравяване !

    Коментар


    • Re: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

      Светле поздрави на Тони и от мен. Добре ми е познато "нищо не може да се направи" не се предавайте и гледайте напред. Стискам ви палци.

      Коментар


      • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

        Следя темата от известно време, давах кръв преди 1-2 месеца, и едва ли ще искат да ми вземат пак, в рамките на следващия месец, намирам се в Русе, ако има група, която пътува за Силистра да дарява се включвам на драго сърце.

        Коментар


        • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

          Прочетох темата от край до край и ме докосна много историята.Има ли нужда от още средства?Мога да допринеса и аз с малко парички.

          Коментар


          • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

            В момента Антон Мещеров си е у дома, но трудно се възтановява и все още прави температура....нужни са му много грижи и средства за да продължи да се въстановява......а когато позакрепне да се докара до София където да бъде лекуван от най добрите съдови хирурзи, които да му елеминират проблема..... Така че всяка помощ е от полза за него и семейството му.
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

              Здравейте, приятели!Снощи щях да пиша ,но просто нямах сили!Антон отново е в болницата в Силистра!Днес трябва да вадят течност от кухината ,където е бил далака.Направил е абцес.Вчера по спешност ми казаха ,че ще го оперират ,но не са били добри изследванията.Има още какво да пиша ,но ще закъснея за работа.Молете се за да издържи!Благодарна съм на всеки един от вас за подкрепата!Това ме крепи!.................................

              Коментар


              • От: Мещера (Антон) има усложнения след тежка операция, семейството му има нужда от по

                http://www.offroad-bulgaria.com/show...91#post2179691
                0+,Bombardier DS650,Discovery II.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X