Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Техника с която снимате

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Техника с която снимате

    Canon 40D с 18-55 IS и Sigma 75-300 DG APO ,Canon F50 1.8 както и Panasonic FZ7
    И още едно Canon 400 D
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Техника с която снимате

      Вече с Nikon D3100 и обективи: Nikkor 18-55mm VR / Nikkor 55-300mm VR
      OPEL FRONTERA B 2.2DTI -> NISSAN TERRANO II 2,7TDI

      Коментар


      • От: Техника с която снимате

        Canon 550D
        Обективи-Sigma 18-200/3,5-6,3 за туризъм
        8/3,5-fisheye,24/2.8 50/1.8 85/1,8-всички ръчно-фокусни на М42-само prime oбективи !!!
        + комплект филтри 4'х4'-ND gradient 3,6,9,Sunset gradient,Blue sky gradient.Pola filter-мразим photoshop
        Последно редактирано от kalinntv; 29-12-10, 21:46.
        Cherokee WJ 4.0L- NP242
        Honda Africa Twin XRV 750

        Коментар


        • От: Техника с която снимате

          А от изброените само 50/1.8 е стойностно макар и най-евтино.....сподели как се представя тая сигма 18-200 .....мненията са доста негативни а аз доста се заглеждам по нея ......а тоя fisheye направо незнам за какво го купувате...!
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Техника с която снимате

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            А от изброените само 50/1.8 е стойностно макар и най-евтино.....сподели как се представя тая сигма 18-200 .....мненията са доста негативни а аз доста се заглеждам по нея ......а тоя fisheye направо незнам за какво го купувате...!
            Чудя се как да ти отговоря
            Не съм отишъл в някой магазин за да си купя апарат и обективи,а по една случайност съм прочел доста книги,учил съм 5г за това и го работя от 15-оператор съм
            Снимам доста видео с апарата и практиката ми е показала коя оптика е най-често използвана+това в повечето случай аз подреждам светлината както реша за добре и се съобразявам с техниката която използвам(светлосила,фотографска широта и т.нт)
            За разликата между варио и твърдите обективи мисля,че няма смисъл да говорим,макар и моите да са стари стъкла,но те са ми останали от едно време
            Fishye е личен избор-на едни им допада,на други не,макар,че ако ползваш определена част от кадъра става хубав пезайжен обектив
            Имам желание за един 20мм и когато ми изпадне ще си го набавя
            Относно Sigma 18-200 (тази е стабилизираната версия) го взех,когато ми писна да сменям обективи по време на разходки
            Доста компромисно решение е но за тази цена няма еквивалент-сега ако ме питаш дори 18-125 щеше да е достатъчно за кроп,но тогава този ми изпадна
            Няма претенции че обективите са ми най-висок клас,но темата тук е каква техника използвате
            Дано съм бил изчерпателен и съм успял да задоволя любопитството ти
            Cherokee WJ 4.0L- NP242
            Honda Africa Twin XRV 750

            Коментар


            • От: Техника с която снимате

              Колега,незнам защо се засягаш,всеки който е инвестирал над 3000-4000 лв. в фотографска техника преди 3-4 години сигорно не е случаен ! Не те питам какво се използва в практиката щото не случайно знам,а исках мнение за сигмата ,мерси все пак. !
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Техника с която снимате

                А вие професионалистите вместо да си ги мерите по стар български обичай, вземете и напишете по една тема за това как ние ашлаците да снимаме по-добре.
                Тоест, на език без термини ни обяснете как да снимаме на сняг, така че той да не изглежда сив, как да снимаме в гората на шарена сянка и ред други, но пак повтарям, не като във фото-форума, а на лесен и достъпен език за хора със сапунерки.

                Коментар


                • От: Техника с която снимате

                  хахах 50 1.8 не е стойностно, просто е много добро за парите си
                  Аз в момента снимам с Canon 400D
                  - Canon 50mm 1.8
                  - hanimex 135mm 2.8 ръчнофокусен
                  - vivitar 19-35mm 3.5-4.5
                  - canon 70-210 f4
                  светкавици софтбоксове и много други джунджурии.

                  Коментар


                  • От: Техника с която снимате

                    Fujifilm S5+AF-S18-70/3,5-4,5f и малко МФ железа.

                    Коментар


                    • От: Техника с която снимате

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      А вие професионалистите вместо да си ги мерите по стар български обичай, вземете и напишете по една тема за това как ние ашлаците да снимаме по-добре.
                      Тоест, на език без термини ни обяснете как да снимаме на сняг, така че той да не изглежда сив, как да снимаме в гората на шарена сянка и ред други, но пак повтарям, не като във фото-форума, а на лесен и достъпен език за хора със сапунерки.
                      +1

                      Аз снимам с Nikon D3100,18-55VR,Tamron 70-300+macro
                      Kawasaki GTR 1400

                      Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                      Коментар


                      • С какъв фотоапарат снимаме

                        Надявам се да се получи една интерсна тема,забелязвам колеги с уникални фотоси и ще е интерсно с каква техника щракат.
                        Почвам аз Canon G10
                        Pathfinder 4.0L

                        Коментар


                        • От: С какъв фотоапарат снимаме

                          Nikon D90...Още го пробвам Бях с Canon но не можах да му свикна с менюто
                          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                          Коментар


                          • От: С какъв фотоапарат снимаме

                            Има такава тема!

                            Коментар


                            • От: С какъв фотоапарат снимаме

                              сори не съм я видял,нека тази да я заключат тогава
                              Pathfinder 4.0L

                              Коментар


                              • От: С какъв фотоапарат снимаме

                                Nikon P500 , то в другата тема е едно мерене на обективи и мм....
                                Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X