Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой телефон е с хубава камера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Re: От: Кой телефон е с хубава камера

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    Аз имам само една забележка. Къде отиват личните ми данни от телефона?
    Ако имаш притеснения в тази насока те спасява само стара nokia с фенерче. Ама операторите пак знаят с кого си комуникираш.

    Коментар


    • #77
      Re: От: Re: От: Кой телефон е с хубава камера

      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
      Ако имаш притеснения в тази насока те спасява само стара nokia с фенерче. Ама операторите пак знаят с кого си комуникираш.
      Не ме притеснява толкова че са в гугъл а че са в китай. Особено ако плащаш през NFC.

      Коментар


      • #78
        От: Кой телефон е с хубава камера

        Наистина ли мислиш, че някой от по-едрите китайски играчи на този пазар ще тръгне да те джебчийства на дребно? Колко ще могат да откраднат преди да се усетиш? За сметка на това събраната друга информация може да се ползва години наред.

        Коментар


        • #79
          Re: Кой телефон е с хубава камера

          Събират абсолютно всичко. По големия проблем е, че не е ясно колко е секюрити при тях. Както и да е. Мнението си е мое. Софтуер писан в китай си е точно софтуер писан в китай.

          Коментар


          • #80
            От: Кой телефон е с хубава камера

            Щото всичко което минава през гугъл или фейсбук си остава поверително....
            Както и да е, това са моите пет ст'инки... освен това ромове бол
            'Облагането с данъци е изтънчен начин да искаш пари със заплаха'

            Коментар


            • #81
              Re: От: Кой телефон е с хубава камера

              Първоначално публикуван от ntashev Преглед на мнение
              Щото всичко което минава през гугъл или фейсбук си остава поверително....
              Както и да е, това са моите пет ст'инки... освен това ромове бол
              Всеки си знае какво ползва и е решил да сподели. Въпрос на личен избор, аз не споделям нищо във фацебук. Не че гугъл е нещо друго но ги предпочитам. Самсунг също събират инфо, но там нямаш избор освен къстъм ром. Всичко това не е важно. Всеки за себе си.

              Коментар


              • #82
                От: Кой телефон е с хубава камера

                Първоначално публикуван от ntashev Преглед на мнение
                Щото всичко което минава през гугъл или фейсбук си остава поверително...
                Така е, те са автоматично по-голяма злина от незнаен китаец. Него поне можеш да го намериш, порицаеш, осъдиш, да го накараш да си промени политиката, да го накараш да се отчете какво е събрал

                Нали се сещаш, китайското правителство постоянно яде дървото в европейските съдилища, карат му се, глобяват го... А през това време гугъл и фейсбук кибичат отстрани и се подхилват необезпокоявани.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #83
                  Re: От: Кой телефон е с хубава камера

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Така е, те са автоматично по-голяма злина от незнаен китаец. Него поне можеш да го намериш, порицаеш, осъдиш, да го накараш да си промени политиката, да го накараш да се отчете какво е събрал

                  Нали се сещаш, китайското правителство постоянно яде дървото в европейските съдилища, карат му се, глобяват го... А през това време гугъл и фейсбук кибичат отстрани и се подхилват необезпокоявани.
                  Гугъл си плащат за това с ужким безплатната операционна система. Нищо лошо не искам да кажа за китайските телефончета. На MIUI лънчера много ми харесва, даже го мъчих в рома който си компилирах навремето за хтц. Фейса за мен е най голямата злиня.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Re: От: Кой телефон е с хубава камера

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Гугъл си плащат за това с ужким безплатната операционна система. Нищо лошо не искам да кажа за китайските телефончета. На MIUI лънчера много ми харесва, даже го мъчих в рома който си компилирах навремето за хтц. Фейса за мен е най голямата злиня.
                    Горе-долу съм наясно, или поне предполагам, какво ми следят гугъл. Фейса малко по-малко, но него така или иначе не го ползвам по идеологически причини. Противен ми е

                    Изцяло съм наясно че безплатен обяд няма, и още повече съм наясно че никога, през никой етап от развитието си, човечеството не е преставало да е под еднакъв натиск (като ефект) от страна на редуващите се различни социални образувания занимаващи се със следенето му.

                    Това което не ми е ясно, е защо - дори ако за идеята реша да провъзглася ГугоФейсКапиталЗапад за голямото следящо зло, трябва АВТОМАТИЧНО да приема че алтернативата му - мюй, буй, Барбуй (хайде, на български - Барбалячо ) е чистото, алтернативно, благотворително добро.

                    Не съм навит дори на РИСКА да ме следят китайците, само и само за да не ме следят моите тука (които така или иначе ме следят в ежедневието от 1991ва през банковите ми карти).
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #85
                      Re: Кой телефон е с хубава камера

                      Ники, гугъл са по дефоут, другото е допълнително. Но не това е темата. Благодарение на това че следят къде си има приличен гугъл трафик в бг. Благодарение на снимките ти в гугъл мапс имаш интересни места и т.н. Всеки сам си решава, аз не съм съгласен, но това е живота. Ползваш и даваш, няма как да стане иначе.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Кой телефон е с хубава камера

                        Дойде момента и за въпрос относно конкретни модели.

                        http://www.motorola.com/we/products/moto-x-play

                        http://www.samsung.com/bg/consumer/m...SM-J710FZDNBGL

                        Какво ще кажете за камерите ?
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #87
                          От: Кой телефон е с хубава камера

                          Самсуняците, докато се занимаваха с правенето на фотоапарати, бяха много добри. Предполагам, че и с камерите в телефоните не са се изложили. Моторола винаги съм ги свързвал с антенките за чистене на борчески ушета.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • #88
                            От: Кой телефон е с хубава камера

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Дойде момента и за въпрос относно конкретни модели.

                            http://www.motorola.com/we/products/moto-x-play

                            http://www.samsung.com/bg/consumer/m...SM-J710FZDNBGL

                            Какво ще кажете за камерите ?
                            И да допълня, интересува ме коя ви изглежда по-добра като спецификация, щото едва ли някой е ползвал и двата апарата ?
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #89
                              От: Кой телефон е с хубава камера

                              Имам опит с Runbo, ZGPAX и Galaxy SII.

                              Първите два правят забележително лоши снимки.
                              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                              LZ1EMS

                              Коментар


                              • #90
                                От: Кой телефон е с хубава камера

                                По описание Моторолата е по добра.
                                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X